Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 338
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 61
ryannn, изчисти си кутията

и аз от позицията на времето......
Стела от Горна Оряховица - позна една част от нещата, но основното, за което се обърнах към нея - НЕ стана. Всъщност случи се точно обратното на това, което каза тя.
Засега при мен успех има единствено Анелия и една жена от моя град, която гледа на кафе.

# 691
  • Мнения: 75
Ех, как ми се иска сега да съм в България...

Защо  ти е ?   Да ходиш на екскурзии ли?    animal085
За да попътувам малко по врачки и после пак да се върна тук Simple Smile Бойка ми спечели вниманието...също така има и други обекти...Абе има къде да се иде в България...поради една или друга причина Simple Smile

# 692
  • Мнения: 75
Ходи ми се до Бойка в Перник.Имам кола.Има ли желаещи от Пловдив да се разберем евентуално за след празниците

Е, сега как да не съжелява човек, що аджеба не е в България...Е баш съм си от Пловдив ама ако можрш да отскочиш и до Мюнхен ще е още по-добра идея  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 75
Относно Цеца от две заплати не намирам време да и се обадя, но другия месец ще бачкам в събота за да си купя едни обувки дето съм си харесала и да заделя пари и за Баба Цецка (казвам,че е баба щото има внучка) да и се обадя да видим какво вижда и какво не вижда за моето бъдеще.

# 694
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 325
Глей къв сработен тийм съм спретнала. Нема ми барате агнетата за празника!
Карайте на салати, хем ш'са вмъкнете в нормата.

 #2gunfire

Да, особено , който ще се мята на синджира при бабаит бабата от Добрич, ако кара само на нитрати преди лунапарк сеанса , поне по-малко ще се кахъри за  евентуално светване на  бабината overload  лампа  и последваща синджир-авария.Макар че, пък, ако си дрънне така  главата, може тутакси да стане легитимна врачка-все пак, челните травми са базисен метод за третоочно разтваряне.
За протокола-агнешко изобщо не ям, друг е прибрал стадото Simple Smile



 Joy Mr. Green newsm62 Joy tooth Smile

# 695
  • Мнения: 200
Здравейте,

Някой чувал ли е за ходжа Ивайло от Зона Б 18 ,защото имам записан час за утре в 10:30 ? Simple Smile

На Разпети петък на ходжа сеанс....


# 696
  • Мнения: 30
Здравейте!

Имам въпрос чета тук доста положителни коментари за Бойка от Перник, има ли някой, който НАИСТИНА, това което му е казала да е станало ФАКТ. Да сподели, ако може, защото назад в темите мненията са доста разностранни newsm78

Ще съм благодарна за отговорите Simple Smile below the surface, благодаря ти   bowuu

Светли Великденски празници на всички  bouquet kyllmg

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 23:24 от V_Ivanova

# 697
  • Мнения: 63
При мен. За 9 месеца около 60-70%. От първия път единствено чакам нещо дето не се сбъдна и сега от последното ходене. О, да, и един път ми предсказа, но се отказах от него. Аз я похвалих тук и в интерес на истината на онзи етап тогава беше единствената, при която ходих и ми се сбъдваха нещата, но сега нещата и на старата ми врачка се сбъднаха, а и едно от една друга, която посетих, така че сега вече не е единствената. Тя малко без детайли говори и това леко го отчитам като недостатък, но е окей, няма пречка да ходите, а и е доста готина като човек.

# 698
  • Мнения: 63

Въпреки, че Цеца и при мен позна за настоящето и миналото отгоре-отгоре, нещо прогнозите й в бъдеще време ги чакам, но нито зачатък от изпълнението им за момента.

Не е ли по-разумно да се гласува за някой не в еуфорията след посещението, а едва когато се сбъднат прогнозите?


а иначе, не знам аз как гласувате... и защо... newsm78

аз лично гласувам за поне 60% сбъднати прогнози за бъдещето и верни факти за настоящето, които не са ми били известни, но са се оказали верни.

# 699
  • София
  • Мнения: 940
Ангелина от Люлин взима колкото оставиш, но е пълна дива скръб.

Таня от Люлин - колкото оставаш

Стефка от Генерал Тодоров - 20 лв.

Благодаря   bouquet  Имаш ли на идея колко г/д време отделят.

Момичета, как мислите, дали ще е добре да поместя всички контакти във файла, а от анкетата да изтрием телефоните  newsm78

Ако някой от София ще ходи до Бойка, моля да ми пише. Ако някой знае как се стига с автобус/влак моля да ми даде малко инфо  Hug

# 700
  • Мнения: 5 459
 Joy Аз бая време бях на квартира в Зона Б18, ма не бях чувала ,че има ходжа там, бреййййййййй, че и Ивайло....този ще да е някакъв майтапчия  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 440
Здравейте! Искам да попитам момичетата от и около Благоевград кои врачки посещават?

# 702
  • Мнения: 0
Joy Аз бая време бях на квартира в Зона Б18, ма не бях чувала ,че има ходжа там, бреййййййййй, че и Ивайло....този ще да е някакъв майтапчия  Mr. Green

Ами не е изобщо майтапчия, в блока срещу бензиностанцията на Симеон е.
Объркала съм се, не е ходжа, а Маг Ивайло.
Не ми каза кой знае колко неща, но пък всичко, което каза беше истина.
Бъдеще не предсказва, казва ти дали имаш магии и какво има смисъл да промениш към по -добро.
Не съм много очарована де...очаквах повече като информация за бъдещето.

# 703
  • Мнения: 144
Гледам Цеца и Бойка разбиват и се конкурират яко в анкетата  Mr. Green

Започвам да се чудя дали да не си отворя един офис с врачки, че май доста добре ги рекламирам, поне процент да им взимам, хиихихи

 Hug

# 704
  • Мнения: 43
Гледам Цеца и Бойка разбиват и се конкурират яко в анкетата  Mr. Green

Започвам да се чудя дали да не си отворя един офис с врачки, че май доста добре ги рекламирам, поне процент да им взимам, хиихихи

 Hug

Те яко дръпнаха,ама аз се чудя за какво е тази анкета- кога успя народа да ги посети и кога успяха да се сбъднат нещата казани от Цеца и Бойка,че и гласуваха.... и всичко това в рамките на две седмици Mr. Green Ама ще си изкарат парички за Великден двечките

Общи условия

Активация на акаунт