Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 507
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 459
А бе , хора, как ходите и давате точно определена сума на някой си срещу празни приказки?
Ако съм доволна - винаги ще оставя колкото  преценя.

Супер професия - врачка . с 50 в час. Като че ли са квалифицирани заварчици.. Само дето последните държат тестове на позиция и при радиоскопията се вижда кой кво умее..

Ам мойта тарифа измисли л я? М? Какъв такъв рекламент агент си ми? Абе откъде го намери това агне с въже то бееееееее? Изръчках емотките да го търся ....

# 676
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Нямам идея що сички си мислят,че съм от Сф.. и като питат за човекът ,който ми помогна, пък кат кажа,че е в село , близо до Варна и  са хипер разочаровани..
Ми да ходя да ви режа с хускварната по парче и .. по еконта..
  animal085  animal085  animal085  animal085

# 677
  • София
  • Мнения: 2 968
Нямам идея що сички си мислят,че съм от Сф..


TopsyG

недей така, защото като погледне човек твоя профил, няма как да разбере от кой град си.

# 678
  • Мнения: 5
Ходи ми се до Бойка в Перник.Имам кола.Има ли желаещи от Пловдив да се разберем евентуално за след празниците

# 679
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
Ako Бойка ми скри шапката ...
При Цеца останах и без шапка и без думи  ooooh!

и понеже гласувах за Бойка ... и имам право на още 2 гласа - как сега да гласувам за Цеца  newsm78

Цитат
Абе откъде го намери това агне с въже то бееееееее? Изръчках емотките да го търся ....

:(animal085):
/ама без скбичките/

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 16:55 от Стоимира Прокопиева

# 680
  • Мнения: 200
Ako Бойка ми скри шапката ...
При Цеца останах и без шапка и без думи  ooooh!

и понеже гласувах за Бойка ... и имам право на още 2 гласа - как сега да гласувам за Цеца  newsm78

Цитат
Абе откъде го намери това агне с въже то бееееееее? Изръчках емотките да го търся ....

:(animal085):


/ама без скбичките/

Ааа, без шапка в туй  Коледно време по Великден не бива!
А, инак, явно с наближаването на  Гергьовден, агнетата са се поизчерпали...Ако някое въже е останало евентуално... newsm78

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 17:35 от ryannn

# 681
  • Мнения: 63
Въпреки, че Цеца и при мен позна за настоящето и миналото отгоре-отгоре, нещо прогнозите й в бъдеще време ги чакам, но нито зачатък от изпълнението им за момента.

Не е ли по-разумно да се гласува за някой не в еуфорията след посещението, а едва когато се сбъднат прогнозите?

# 682
  • Мнения: 200

Не е ли по-разумно да се гласува за някой не в еуфорията след посещението, а едва когато се сбъднат прогнозите?

Откога  баш за това пледирам, но...напусто, брате Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 22:52 от ryannn

# 683
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Глей къв сработен тийм съм спретнала. Нема ми барате агнетата за празника!
Карайте на салати, хем ш'са вмъкнете в нормата.

 #2gunfire

# 684
  • Мнения: 30
Въпреки, че Цеца и при мен позна за настоящето и миналото отгоре-отгоре, нещо прогнозите й в бъдеще време ги чакам, но нито зачатък от изпълнението им за момента.

Не е ли по-разумно да се гласува за някой не в еуфорията след посещението, а едва когато се сбъднат прогнозите?
Определено съм "ЗА" и аз очаквам Peace Тук плюсче може да даде моята колежка, след посещението си при Цеца няма и седмица и едно от нещата стана факт.

# 685
  • Мнения: 200
Глей къв сработен тийм съм спретнала. Нема ми барате агнетата за празника!
Карайте на салати, хем ш'са вмъкнете в нормата.

 #2gunfire

Да, особено , който ще се мята на синджира при бабаит бабата от Добрич, ако кара само на нитрати преди лунапарк сеанса , поне по-малко ще се кахъри за  евентуално светване на  бабината overload  лампа  и последваща синджир-авария.Макар че, пък, ако си дрънне така  главата, може тутакси да стане легитимна врачка-все пак, челните травми са базисен метод за третоочно разтваряне.
За протокола-агнешко изобщо не ям, друг е прибрал стадото Simple Smile

# 686
  • Мнения: 366
май никой не от Люлин 1,и не знае дали Лили гледа още,там жалко ще помоля някой да провери,,но наистина жалко разчитах че,,ужж тук някой ще каже нещо

# 687
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
ха
фанах му цаката с промяната в анкетата
и ся гласувах  Peace

Въпреки, че Цеца и при мен позна за настоящето и миналото отгоре-отгоре, нещо прогнозите й в бъдеще време ги чакам, но нито зачатък от изпълнението им за момента.

Не е ли по-разумно да се гласува за някой не в еуфорията след посещението, а едва когато се сбъднат прогнозите?

въъъъъййййй сакън ....
да не се сбъдват прогнозите около мен, че лошууууу ooooh! smile3511
Скрит текст:
е поне некои от тях де  Blush

а иначе, не знам аз как гласувате... и защо... newsm78
а и от врачки не разбирам newsm78 щот немам толкоз опит с тях  #Crazy
ма много съм довлна от двечките  #Crazy smile3501

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 18:23 от Стоимира Прокопиева

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 4 057
Може ли някой да ми даде повече информация за този Валентин от Триадица - на какво гледа и наистина дали познава, казва ли имена, има ли теми, за които отказва да говори?

# 689
  • Мнения: 0
 Здравейте,

Някой чувал ли е за ходжа Ивайло от Зона Б 18 ,защото имам записан час за утре в 10:30 ? Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт