Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 340
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Сега аз да ви кажа нещо интересно.

Майка ми е ходила на гледачка,тоест,не тя е ходила,а гледачката е отишла в работата и и гледала на който пожелал.

Много верни неща е казала жената,въпреки че майка ми е била контра на всичко речено.Тя не вярва на такива неща.Но това,което е познала,са били неща към настоящия момент.За бъдеще-рано е да се каже.
Искала име и рождена дата,пишела разни неща.Оставяш,колкото прецениш и естествено майка е оставила само два лева. Embarassed

Циганка е,от Ямбол и се казва Марина или нещо такова-била позната като черната Марина.

# 241
  • Мнения: 63
Наминавам да ви споделя, че двете неща, които трябваше според Божка да се случат в рамките на 3 дни (повторено и натъртено от нея неколкократно) и 3-4 дни, след 5 дни може и да са се случили някъде из мислите ми, но в реалния живот, за мое огромно съжаление, ни следа от нещо и отдалеч наподобяващо предречените обстоятелства и събития.

Лека вечер и дано при останалите положението да изглежда малко по-добре!

# 242
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 325
намерих я казва се елена гледа на ул бяла море 7 срещу халите в кичука ама този път не бях кой знае колко очарована от нея. Била съм при:
1. Баба Дана- много мила- нищо не познава за жалост освен някоя друга буква
2. Махмуд- празне приказки
3. Вергиния- само мога да се надявам че не познава- много мрачна прогноза
4. Въпросната Елена- горе долу добре но за бъдеще ми позна веднъж,сега до май ще кажа за втория път ама взима колкото оставиш така че не е зле
5. Теменужка- пълен и див ужас
6. Една до моста на Герджика- Няма да коментирам
7. Веса зад Сани- НЕ ХОДИ
8. Ани Лечева- за настояще добре ама за бъдеще я няма много много
 Май тва е за пловдив- иска ми се и на мен да си намеря някоя тук в околността Joy


Ужас,ти направо ме разби #Crazy #Shocked #Puppy dog
Търся усилено в Пловдив,защото съм и с малко бебе и не мога да мърдам много много...Само при Анелия Лечева ходих,но както писах по-горе не съм доволна,а и доста  ме разпитваше,та си ги насосваше нещата с моя помощ така да се каже и нищо съществено накрая Sad Взима 25лв и задължително условие е да си знаеш точния час на раждане,понеже нали е астролог и прави някакви изчисления на лаптоп..........
На нея също й казват Ани,но тя е Анелия-да не се бъркате с някаква шарлатанка Ани също от Пловдив,астроложката си има сайт,там са посочени координатите й-обаждате се и си записвате час,тя ви обяснява къде се намира-срещу Ескалибур е Peace
Пак казвам,че има доста доволни от нея,но аз лично не..

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
намерих я казва се елена гледа на ул бяла море 7 срещу халите в кичука ама този път не бях кой знае колко очарована от нея. Била съм при:
1. Баба Дана- много мила- нищо не познава за жалост освен някоя друга буква
2. Махмуд- празне приказки
3. Вергиния- само мога да се надявам че не познава- много мрачна прогноза
4. Въпросната Елена- горе долу добре но за бъдеще ми позна веднъж,сега до май ще кажа за втория път ама взима колкото оставиш така че не е зле
5. Теменужка- пълен и див ужас
6. Една до моста на Герджика- Няма да коментирам
7. Веса зад Сани- НЕ ХОДИ


8. Ани Лечева- за настояще добре ама за бъдеще я няма много много
 Май тва е за пловдив- иска ми се и на мен да си намеря някоя тук в околността Joy


Ужас,ти направо ме разби #Crazy #Shocked #Puppy dog
Търся усилено в Пловдив,защото съм и с малко бебе и не мога да мърдам много много...Само при Анелия Лечева ходих,но както писах по-горе не съм доволна,а и доста  ме разпитваше,та си ги насосваше нещата с моя помощ така да се каже и нищо съществено накрая Sad Взима 25лв и задължително условие е да си знаеш точния час на раждане,понеже нали е астролог и прави някакви изчисления на лаптоп..........
На нея също й казват Ани,но тя е Анелия-да не се бъркате с някаква шарлатанка Ани също от Пловдив,астроложката си има сайт,там са посочени координатите й-обаждате се и си записвате час,тя ви обяснява къде се намира-срещу Ескалибур е Peace
Пак казвам,че има доста доволни от нея,но аз лично не..

Ходила съм при Анка мога да дам тел.032 943731 гледа на карти ,ами нищо особено .
Марияна е пълно куку .Бях и дала на една съфорумка ,но е  Confused
Да ти кажа и др.,но не съм попаднала на свястна за голямо съжаление  Confused
И аз чета постоянно.

# 244
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 325
Лоша работа.. Sad
По села и паланки има много бабки и дядковци да гледат я на кафе,я на боб,на ръка,обаче се иска да си айляк да обикаляш....За Пловдив ядец..

# 245
  • Мнения: 200
намерих я казва се елена гледа на ул бяла море 7 срещу халите в кичука ама този път не бях кой знае колко очарована от нея. Била съм при:
1. Баба Дана- много мила- нищо не познава за жалост освен някоя друга буква
2. Махмуд- празне приказки
3. Вергиния- само мога да се надявам че не познава- много мрачна прогноза
4. Въпросната Елена- горе долу добре но за бъдеще ми позна веднъж,сега до май ще кажа за втория път ама взима колкото оставиш така че не е зле
5. Теменужка- пълен и див ужас
6. Една до моста на Герджика- Няма да коментирам
7. Веса зад Сани- НЕ ХОДИ


8. Ани Лечева- за настояще добре ама за бъдеще я няма много много
 Май тва е за пловдив- иска ми се и на мен да си намеря някоя тук в околността Joy


Ужас,ти направо ме разби #Crazy #Shocked #Puppy dog
Търся усилено в Пловдив,защото съм и с малко бебе и не мога да мърдам много много...Само при Анелия Лечева ходих,но както писах по-горе не съм доволна,а и доста  ме разпитваше,та си ги насосваше нещата с моя помощ така да се каже и нищо съществено накрая Sad Взима 25лв и задължително условие е да си знаеш точния час на раждане,понеже нали е астролог и прави някакви изчисления на лаптоп..........
На нея също й казват Ани,но тя е Анелия-да не се бъркате с някаква шарлатанка Ани също от Пловдив,астроложката си има сайт,там са посочени координатите й-обаждате се и си записвате час,тя ви обяснява къде се намира-срещу Ескалибур е Peace
Пак казвам,че има доста доволни от нея,но аз лично не..

Ходила съм при Анка мога да дам тел.032 943731 гледа на карти ,ами нищо особено .
Марияна е пълно куку .Бях и дала на една съфорумка ,но е  Confused
Да ти кажа и др.,но не съм попаднала на свястна за голямо съжаление  Confused
И аз чета постоянно.
Категорично потвърждавам за безмислието на всички гореизброени, но не мога да не спомена, че Мариана е действително клинично без-" ум"- ен случай! Ако застанеш близо до нея,  можеш да чуеш  в реално време хлопането на дъски в главата й, но пък определено не си струва да платиш 25 лв за атракцията.
Добавям и една отдавна некъпана баба Мария, с "офис", локализиран в разпадаща се къща на спирка на градския транспорт срещу кино " Гео Милев", както и таро "майсторката" Цветелина, която гледа и не вижда или в задната стаичка ,зад споменатата преди ден Елена от "Бяло море", или по китайски ресторанти и кафенета.

Последна редакция: сб, 29 мар 2014, 13:01 от ryannn

# 246
  • Сливен
  • Мнения: 71
 newsm78
Сега аз да ви кажа нещо интересно.

Майка ми е ходила на гледачка,тоест,не тя е ходила,а гледачката е отишла в работата и и гледала на който пожелал.

Много верни неща е казала жената,въпреки че майка ми е била контра на всичко речено.Тя не вярва на такива неща.Но това,което е познала,са били неща към настоящия момент.За бъдеще-рано е да се каже.
Искала име и рождена дата,пишела разни неща.Оставяш,колкото прецениш и естествено майка е оставила само два лева.

Циганка е,от Ямбол и се казва Марина или нещо такова-била позната като черната Марина.
А  телефон или адрес случайно да имаш на тази циганка... Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: X
Нямам нито телефон,нито адрес.

Но мога да попитам,ако случайно имаш желание.

Другият вариант е:отиваш в циганската махала и питаш за нея-била известна.

# 248
  • Мнения: 258
melisa77, би ли си поразчистила пощата? Искам да ти пиша на лични.

# 249
  • Мнения: 8
Ancholina и Ани, и мен ме интересува тая циганка от Ямбол,не съм чувала за нея.....Ако намерите координати,напишете ги моля.

# 250
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 325
melissa77,моля дайте едно рамо за Пловдивска област newsm17

# 251
  • Сливен
  • Мнения: 71
Ancholina,разпитай за нея ако не ти е проблем.Аз така или иначе до около две седмици няма да имам възможност да отида,така,че не бързам.Когато разбереш нещо,пиши. Praynig

# 252
  • Мнения: 588
melissa77,моля дайте едно рамо за Пловдивска област newsm17
Praynig  Praynig Praynig

# 253
  • София
  • Мнения: 1 127
irina 77,Ивелина Христова не е ли от Пловдив ? Може и да бъркам , но ако е там посети я .

# 254
  • Мнения: 588
irina 77,Ивелина Христова не е ли от Пловдив ? Може и да бъркам , но ако е там посети я .

Видях ,че има телефон за личен прием!Но знае ли някой колко струва един сеанс при нея?Четох че около ,150лв а аз нямам толкова!Ако някой знае и е ходил моля да сподели Praynig Sad

Общи условия

Активация на акаунт