Последното лошо впечатление тук

  • 7 973
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.
Е ти пък сега! Не е вярно това. Случвало се е да се счепкаме, но минава и заминава. Grinning

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.


Абсолютно вярно е това. В най- добрия случай новаците ако не изядени, постовете  им  биват подминавани от великите ССФ. Ясната цел е този човек да се откаже да пише сам.
Black Caviar - гледам имаш над 3700 поста, сигурно защото си пишеш сама и никой не ти обръща внимание.

# 137
  • Мнения: 2 052
Цитат
Не съм в дупка.

Такъв е лафът.  Peace

Цитат
Така де, разбрах. В първия си постинг просто трябваше да напиша: лошо впечатление ми правят потребителите, които със зъби, нокти и обиди притесняват тези, които искат да кажат нещо друго.

Не съм казала такова нещо и не бих го казала. Лично за мен пускането на теми като тази не е начин за справяне с такъв тип ситуации, не и ефективно. Може да разтовари човек напрежение моментно, но конфликтната ситуация си стои и дори се задълбочава. Оттам и думите ми като си попаднала вече, да не задълбочаваш нещата с думи и действия, т.е. да не копаеш.  Peace


# 138
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това на тебе как ти изглежда е едно, а аз какво казвам е друго.
Затова и попитах, от прибързани изводи няма полза.

Акаша, границата се прекрачва често и обичайно и твоето име е намесено.

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.
Е ти пък сега! Не е вярно това. Случвало се е да се счепкаме, но минава и заминава. Grinning
Не мога да намеря темата, но съм убедена, че имаше такава. Просто забравих как беше озаглавена. Някой ако се сеща, може да помогне.

# 140
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лиялна, имаше такава тема, но не беше свързана само с котките Peace. Нали си говорим с факти все пак.

# 141
  • София
  • Мнения: 23 098
Лилянa, сещам се за коя тема говориш!  Peace Откъдето и да го погледнеш - смЕх.  Laughing

# 142
  • Мнения: 4 892
Няма полза от прибързани изводи, така е. Аз затова гледам да не си ги правя. Трябва някой много да се издъни, за да го наблюдавам известно време и тогава изводите ми са безпощадно точни.

# 143
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, аз само направих сравнението, че заради котковата тема пуснаха другата в Клюкарника.
Сега пак е същото.

# 144
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Е, дайте и ние да се посмеем ,де

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма полза от прибързани изводи, така е. Аз затова гледам да не си ги правя. Трябва някой много да се издъни, за да го наблюдавам известно време и тогава изводите ми са безпощадно точни.
Абсолютен водолей Wink

Е, дайте и ние да се посмеем ,де
Ако някой я намери, ще е хубаво да направим сравнението.

# 146
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен не ми беше смешно, Пурко- потребителката беше много афектирана, а всички я взеха за мезе. А е готина.

# 147
  • София
  • Мнения: 23 098
Джой, не я знам коя е съфорумката, пуснала въпросната тема, но ми е смешно, когато някой се впряга толкова много заради един форум. Аз предпочитам да си пазя нервите за по-сериозни проблеми.  Wink

# 148
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881


Акаша, границата се прекрачва често и обичайно и твоето име е намесено.

Както казах, за мен не е често въобще. Може и да имам тотално сбъркани представи.
Стейси, ти как ги виждаш нещата?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Да, аз само направих сравнението, че заради котковата тема пуснаха другата в Клюкарника.
Сега пак е същото.
В грешка си. Simple Smile
Просто споделих за нещо, което ми е направило последно лошо впечатление. И понеже чета най-вече там, логично е, да. Но не приемай буквално. От друга страна мен котките ме вълнуват много.

И да, карали сме се в котешката тема, заради някои въпроси, че и аз съм подскачала, но това не е повод за гордост. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт