Последното лошо впечатление тук

  • 7 964
  • 155
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Няма начин някой или нещо да не ви е подразнило напоследък тук! Simple Smile Какво, кой?

Започвам аз:
Потребител Вергилия в котешката тема-щяла да търси приятелка на некастрирания си котарак. Лично мнение-всяка година ли ще търси Tired, какво ще прави после с котенцата, а може би котаракът ще олабва на някоя улична! Crazy

По-отдавна-много неприятно впечатление ми направиха Таис, ма-ко, герри в една тема. Нападателни, обиждащи, но опитай да ги пипнеш-оревават орталъка. Да не говорим, че заради тях беше пожелано да се заключи друга тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 104
Олабва това, което мисля ли е? Crazy
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?

# 2
  • Мнения: 0
Трещерица-в темата за количките.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?

   Това също е доста порочна и неразумна практика. Развъждайки всяка година своя домашен любимец, отнемаш шанса на десетки бездомничета да намерят своя дом. Аз имам две мъжки котки, прибрани от улицата, и понастоящем и двамата са кастрирани, без някога да са били "пускани". Разбира се, всеки има право на избор, аз в никой случай не отричам това, просто ми се иска да мисля, че сме станали малко по-социално отговорни последните години.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Олабва това, което мисля ли е? Crazy
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?
Точно това означава, казано на жаргон.
А неприязънта ми е обща, не конкректна към нея. Към начина на мислене по-скоро. Да не ви занимавам подробно, но некастрираните котки имат нужда от приятел. Crazy А после четем разни работи.

Молба-в темата да не се акцентира само на проблемите на домашните любимци. Просто аз съм пристрастна и така започнах.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 374
Стейси - в темата за кучетата.
Обиди, отказ да приеме и ''друго'' мнение, отказ изобщо да изслуша и ''другата'' страна  Naughty
Плюс лицемерие - на няколко пъти поиска ключ на кучешката тема от модератор, но когато някаква друга тема, за насилието, биде заключена, стовари вината върху 3-4 души.
Животинска тема, която я дразни, трябва да се заключва веднагически. Животинска тема, която я кефи, може да трае до пенсия  Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Таис, поисках модериране в онази тема, за да мога и аз спокойно да се включа! И тъкмо някога се измодерира темата, ти пък поиска ключ-вече не ти беше интересно.

Другата тема беше за нещо съвсем друго, което вие просто оспамихте и докато я прочета и се включа, авторката поиска ключ.
И да уточня-не става въпрос кой какви мнения имал по даден въпрос-за толерантност иде реч и евентуална търпимост към различното мнение.

Таис, сега прочетох внимателно мнението ти. Затвържаваш това, което исках да кажа. Само откровено обидните епитети липсват.

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 23:57 от Стейси Грей

# 7
  • Мнения: 5 710
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, което искало пари от техните, пък не й давали.. изобщо голяма каша. Лошо впечатление не ми направи точно тя и нейния случай, а начина по който се изреди целия форум да я нарича с всякакви епитети, включително да поставят под съмнение защо съществуват децата й. Много са жестоки хората, много.  Виртуалното сякаш им отключва плювалниците и юруш.
Стана ми мъчно за тази жена.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 374
Което точно на теб ти липсваше, Стейси, във въпросните теми.
За други теми не знам, не съм ти запомнила мненията, не сме и спорили.

Както и да е, всеки гледа нещата от собствената си камбанария  Peace

По темата: Лисбет в количковата тема. Изръси някаква безумна глупост за жените с репродуктивни проблеми. Още давам заето  Rolling Eyes

10 c's, може ли линк към темата? Ако не искаш, няма проблем  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Което точно на теб ти липсваше, Стейси, във въпросните теми.
За други теми не знам, не съм ти запомнила мненията, не сме и спорили.
Веднага отговарям и мисля да спрем по въпроса, да не отегчаваме другите.

Липсваше ми обстановка, в която бих се изказала, без да се леят обиди, от която и да е страна. А ти ме сравни със земята защо не исках да отговарям по поставени от теб въпроси. Да не говорим, че толкова беше заслепена, че разчете съвсем обратно мое мнение и дори не се извини после. Но аз прощавам, какво да правя. Simple Smile

Лошото впечатление остава, обаче. Confused

# 10
  • Мнения: 1 894
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, което искало пари от техните, пък не й давали.. изобщо голяма каша. Лошо впечатление не ми направи точно тя и нейния случай, а начина по който се изреди целия форум да я нарича с всякакви епитети, включително да поставят под съмнение защо съществуват децата й. Много са жестоки хората, много.  Виртуалното сякаш им отключва плювалниците и юруш.
Стана ми мъчно за тази жена.

и аз така!

# 11
  • София
  • Мнения: 12 374
Всъщност ако прощаваше, нямаше да влизаш 2 пъти в темата на Джой с въпрос къде можеш да си излееш възмущението от някои хора  Wink Все пак нейната тема е позитивна, веднага се наби на очи.

Пък тук още с първия пост хокаш мен, Герри, ма ко..все членове на моята злощастна кучкарска тема, които сме ''за'' евтаназията и ''против'' разхайтени кучкари.  

Това не е прошка, а злобица.  

Но понеже на мен наистина не ми се води безсмислено и отегчително надприказване, ще спра до тук.
Отпис и със здраве   bouquet   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 199
На мен лошо впечатление ми направи именно авторката. И не заради пуснатата конкретно  тема, а че впоследствие разбрах, че това й е практика и то за елементарни неща.

# 13
  • Мнения: X
които сме ''за'' евтаназията и ''против'' разхайтени кучкари.  

В такива теми целенасочено не припарвам, но да ти кажа, че заради цитираното съм ви голям враг, не че разбирам какво точно се има предвид под второто. Хвала на тези, които имат нерви да ви пишат, аз само в реала се разправям, ама много люто.

# 14
  • Мнения: 4 199
*Авторката на спрегнатата по-нагоре тема.

# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега ще ми се смеете, но на мен лошо впечатление ми правят въпроси за нещо, което ги има посочено само страница по-назад в темата Blush. В някои случаи, когато се повтарят многократно от един и същ потребител, съм склонна и да избухна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 315
На мен лошо впечатление ми направи именно авторката. И не заради пуснатата конкретно  тема, а че впоследствие разбрах, че това й е практика и то за елементарни неща.
Shocked
 Ако искаш уточни каква е тази моя практика и кои са тези елементарни неща, може би ще си взема поука за по-натам. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 199
Знаех си, че така ще се разтълкува, конкретизирах за коя авторка става дума. Мир!  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 892
Това "тук" малко ме озадачава. Най-вероятно няма да ги порицая поименно, някои дори няма да разберат, но последно време имаше материал, от който не би излязло нищо приятно за четене, освен ако на някого не му се чете лош роман.

Стейси, лошо впечатление правиш в собствената си тема. По-добре помоли да я заключат  hahaha

Добре, че не съм чела това, за което пише 10 с'.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понеже си говорим конкретно:
- лошо впечатление от около година ми прави темата за грим и постоянните скандали в нея.  При това в един от най-модерираните подфоруми. Точно заради тези скандали отдавна не пиша в нея.

- лошо впечатление ми направи темата за количките и поне половината списващи в нея

- изключително лошо впечатление ми направи потребителка (не помня точно коя) в украинската тема, която пожелаваше на руснаците война и бомби, да си получели накрая заслуженото- като че ли има човек на този свят, заслужаващ да изживее кошмара на войната

- лошо впечатление ми направи AQUA в една от вегетарианските теми с много човеконенавистническо отношение, скрито зад обич към животните (като цяло я харесвам и направо не вярвах какво чета Embarassed)

- лошо впечатление ми направи Елл в кучешката тема

- лошо впечатление ми направи всеобщото изтърване на нервите покрай промените във форума

- лошо впечатление ми направи подписа на потребителка, в който наричаше друга потребителка глупачка, директно

Хайде стига толкова, че стана прекалено Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Стейси, лошо впечатление правиш в собствената си тема. По-добре помоли да я заключат  hahaha

Ще изчакам някой да се изкаже против мен и тогава. bishop

Да не би да ми спадне прекалено репутацията! smile3560

Julia_21, такива работи се уточняват овреме, имай милост!  Crazy

# 21
  • Мнения: 4 892
Както казах на една дама наскоро, ние хората освен достойнство, си имаме и виртуално такова, вече  Grinning  Не е лошо човек да си прави по някоя равносметка, за да може да си запази "чистичко". Затова аз започнах да трупам впечатления. Да знае човек все пак като общува къде и колко може да се овапца.
Когата се понатрупат впечатления, безвъзвратно трябва да се изхвърлят, заедно с впечатлителя. От съзнанието.

Стейси, стига още  Laughing Инаф из инаф, хахах.

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мацки, не сте прави- Стейси е душичка. Само още не се е научила да си крие раздразненията и да хапе завоалирано. Не е ли готино, че още има и такива хора Party?

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Добре, че не съм чела това, за което пише 10 с'.



СакЪн , недей  Wink

Чудна си е темата.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Толкова ми е приятно в последно време тук, че направо не мога да се сетя за нещо или някой, които да са ме подразнили или да съм останала с лошо впечатление.
Аз затова и толкова подробно се отпуснах в темата на Джой, което рядко ми се случва по принцип като откровения.
Аз ли не влизам в горещите теми, мястото ли се е поизчистило, не знам.
Сега ще си изсмуча нещо, че да не е съвсем без нищо. В темата за оплаквания ми прави впечатление една потребителка Кари Брадшоу(правилно ли се пише така), която е вечно, по няколко пъти на ден в много лошо здравословно състояние, все ѝ е лошо, кръвно, нерви и още сто неща. Аз ако бях с нейните проблеми, нямаше да се оплаквам, а щях да действам. Може и да греша, но това наистина ме впечатли в последно време.

# 25
  • Мнения: 4 841
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, ... Много са жестоки хората, много.  ... Стана ми мъчно за тази жена.


А защо вместо да се възмущавате от възмутените, не ѝ помогнете? Умни и способни жени сте, и двете, може пък да съумеете да се превърнете в Ангел-спасител за бедната жена и да ѝ помогнете да промени живота си.
Неподплатено с дела, прави лошо впечатление.

# 26
  • Мнения: 4 500
Аз пиша в малко теми, но чета доста форума. И тъкмо си мислех, че я няма моята фаворитка-потребителка, тя пък взе, че се появи  Mr. Green

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пиша в малко теми, но чета доста форума. И тъкмо си мислех, че я няма моята фаворитка-потребителка, тя пък взе, че се появи  Mr. Green
И тя е?

# 28
  • Мнения: 12 988
Дразни ме логореята на Мамасита, но не винаги, понякога , ако съумея да изчета няколко страници с нейни постове, намирам и бирсечета сред плявата. Лизет не обичах да я чета. Чуствам"близки" хората, с които по една или друга тема имаме допирни точки. Е, с нея нямах такива.

# 29
  • Мнения: 12 665
Е,не. Свикнах с теми Колко злоба има в този форум, ама чак директно Молядругарко, той ме наплю...

# 30
  • София
  • Мнения: 2 132
Що за глупост е да се пусне тема, в която целенасочено да се оплюват всъщност непознати хора.  Да рискуваш да предизвикаш неприятни емоции на някой, който не си виждал през живота си само заради собственото си его.... Много пъти са ми правили лошо впечатление разни изказвания и има потребители, с които съм сигурна, че ще сме на различно мнение почти по всички въпроси или не харесвам начина на изразяване, но не бих си позволила да пиша конкретни никове. Какво носи това, освен неприятни емоции на споменатите? Стейси, мислиш ли, че хората, които не харесваш не са го усетили в темите , в които сте контактували, та искаш да им го напомняш?
п.п. То вЕрно, че тук е "сеир да става". 30 мнения и 1315 прочитания.

# 31
  • Мнения: 12 665
Трябва целият свят да разбере колко е лоша Пенка и каква душица е Стейси. Махленска история.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 466
  Единственото,което ме дразни напоследък са новите теми на латиница, праснати където им падне.Ами разгледай, виж дали няма вече такава тема за въпроси, виж в кой раздел е най-подходящо да се изцепиш.Предполагам,че вече рядко има човек,който никога не е влизал във форум,освен ако никога не е ползвал интернет.  И заглавията ПОМООЩ и СПЕШНО за глупости! Смешно е да питаш в правилата за цикъл или "бременна ли съм, защото спах с приятеля си"?

# 33
  • Мнения: 7 848
Никой не ме дразни, има една - две потребителки, дето просто им прескачам мненията. Ама чак да ме дразнят- не. Не влизам тук за да си "образувам" нерви.

Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.

# 34
  • Мнения: 21 456
 Laughing
 Лошо впечатление ми прави пускането на тема, в която се пита кой ви е направил лошо впечатление.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 340
 Единственото,което ме дразни напоследък са новите теми на латиница, праснати където им падне.Ами разгледай, виж дали няма вече такава тема за въпроси, виж в кой раздел е най-подходящо да се изцепиш.Предполагам,че вече рядко има човек,който никога не е влизал във форум,освен ако никога не е ползвал интернет.  И заглавията ПОМООЩ и СПЕШНО за глупости! Смешно е да питаш в правилата за цикъл или "бременна ли съм, защото спах с приятеля си"?

+1, а вчера видях тема на латиница, която започваше така : "Ot 5 godini vi 4eta..."
И за 5 години не прочете ли правилата?

# 36
  • Мнения: 10 547
Последното лошо впечатление тук е тази тема.
Във форума съм 6 години и това е един от най-кофти опитите на потребител да си разчисти сметките с друг! Поради туй слагал льобимия на форума емотикон  Sick и призовавам авторката да ползва опцията "Лични съобщения" или по-известни като ЛС.   Hug

# 37
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Никой не ме дразни, има една - две потребителки, дето просто им прескачам мненията. Ама чак да ме дразнят- не. Не влизам тук за да си "образувам" нерви.

Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.

Аз пък като новак не съм останала с такива впечатления. Или съм дебелокожа, или всичко е било в рамките на добрия тон.В началото ми привличаха вниманието потребители с по-остър език, но после повечето много ми харесаха.

Ако след всяка свада пускахме такива теми, не знам какво би станало.И аз съм се излагала, провокирана от съфорумка.Но все си мисля, че повечето тук пишем за удоволствие Peace

# 38
  • Мнения: 4 300
E защо да може д аима тема кой ви кефи, а да не може да има тема кой ви дразни. Емпирично е доказано, че двете вървят ръка за ръка, максимум с три дни интервал между пускането им. Както и че втората ще е по посещавана и по люта, да не се впускаме в еволюционни обяснения защо.

По темата, последно се подразних в темата за банките, където вкупом едни хора, дето хабер си нямат от света, си упражниха "остроумието" и "възпитанието" чрез писане на обиди ( и по зле, виртуално описване на реалните обиди ).
Позитивен е последното, което може да се каже за мен, но наистина адски се дразня да чета подобни неща за цели съсловия и групи от хора- лекари, полицаи, учители, продавачки, работещи в банка, пенсионери и т.н.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 132
Защото, Рокси, темата е за конкретни никове, не за какво ме драни във форума, а кой конкретно. Емпирично доказано е, че има теми, които е проява на лош вкус да се пускат, само защото има същата с обратно значение.

# 40
  • Мнения: 4 300
 
E защо да може д аима тема кой ви кефи, а да не може да има тема кой ви дразни.
Кой, а не какво все пак. И двете теми са за кой.
Понякога човек не може да запомни всеки, та се налага да се допълва с какво.
Пък добрият и лошият вкус са най напред право на всеки от нас, и второ, силно субективни  Grinning

# 41
  • Мнения: 24 467
Последно лошо впечатление не, но постоянно лошо впечатление ми правят теми, посветени на обсъждането на потребители на форума. Както и превръщането на иначе други теми, с друг обект, в такива.
Този тип клюки не понасям и в личния си живот и във виртуалния.
Лично усещане е, не държа да се споделя, но и питането е към всички, т.е. И към мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 132
Всъщност се върнах и прочетох отново първият пост и въпросът не бил само "кой?"  Mr. Green. Та в грешка съм била.
Инак съм съгласна за лошият вкус. Той върви ръка за ръка с липсата на добро възпитание. Никой не е застрахован  Peace

# 43
  • Мнения: 24 467
Няма начин някой или нещо да не ви е подразнило напоследък тук! Simple Smile Какво, кой?

Пък аз се центрирах около "нещото" и "какво"-то.  Laughing

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

# 45
  • Мнения: 2 850
Дразнят ме хора, които приемат нещата много лично и се пънат да ти доказват колко са прави. Ма не ми дреме,  тва е форум, че и кокошарник на моменти, хора всякакви.
И тая тема ме дразни - чувствам се като в училище,  обсъждайки кой е гадняр и ако може повече хора да разберат.

# 46
  • Мнения: 24 467
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

Когато аз бях нов потребител тук, нямам спомен някой да ме е обиждал. Не са ме и изяждали. Цяла съм си.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 892
И мен не са ме посрещнали лошо. Напротив.

Емпирично е доказано, че двете вървят ръка за ръка, максимум с три дни интервал между пускането им.
 

 hahaha

Без никакви отклонения почти. Плюс минус един ден.

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Прави ми впечатление, че са изключително малко темите, в които все още цари добрият тон, няма грубости, заяждания, подигравки.... Tired
Аз съм регистрирана от 2006г., известно време не посещавах форума и отново се вписах преди 2 години - досега няма потребител, който откровено да ме дразни Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 892
Аз пък мисля, че дразгите прекалено се преекспонират. Някои неща се приемат твърде лично. Не мисля, че цялостното впечатление е за един дракалник.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
То, зависи и какви теми се посещават предимно....аз например, чета не повече от 1/3 от подфорумите.

# 51
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.

# 52
  • Мнения: 4 892
За мое щастие, не съм информирана за всички дразги, но винаги има такива с афинитет към тях. Ще се набият на очи. Филмът, който гледам продължава, но няма да спечели Оскар, жалко.  Flutter

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз пък мисля, че дразгите прекалено се преекспонират. Някои неща се приемат твърде лично. Не мисля, че цялостното впечатление е за един дракалник.
Има определени теми, в които е дракалник. Както и в Клюкарника, Семейни отношения и може би Красива мама (ама в красиварника влизам инцидентно). Всички знаем, че тук не е най-миролюбивото място. Обаче е интересно и всички новаци там се цопват. И после - в този форум вечно се карат. Ама ти стоиш на най-злободневното място, разходи се из другите подфоруми, поразгледай.

Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.
Предполагам, ама тук са най-публични.

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.
Как се определя коя драма е по-голяма?

П.П. Джой, лошо впечатление на доносник правиш. Интрижки ли ти се четат?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Като се замисля най-големите драми може да не са в Клюкарника, но информацията за тях винаги стига до него Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 892
Нон стоп.



Здравей, Лиляна  Hug  Wink

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лиляна, на мен може да ми се четат и затова съм се наредила тук, но ти обичаш и да ги предизвикваш май-май Laughing. Интересни сте ми, всите извисени, ама всите записали се тук.

Относно определянето- лесно е. Представи си отчетна на един куп мами и скандалите в нея текат 10 теми, с размяна на лични и т.н.- ами по-голяма драма е от репликите, които си разменяме тук в една тема, на която рано или късно се слага ключ и всичко приключва.

# 58
  • Мнения: 4 892
Филмът започва да прилича на комедия   Laughing

# 59
  • Мнения: 10 547
Лиляна, на мен може да ми се четат и затова съм се наредила тук, но ти обичаш и да ги предизвикваш май-май Laughing. Интересни сте ми, всите извисени, ама всите записали се тук.

Относно определянето- лесно е. Представи си отчетна на един куп мами и скандалите в нея текат 10 теми, с размяна на лични и т.н.- ами по-голяма драма е от репликите, които си разменяме тук в една тема, на която рано или късно се слага ключ и всичко приключва.

Тренира се първо в отчетните. Там ти късат сютиена и минаваш при каките в по-тежка категория.
А иначе драми има във всяка тема. Или може да има.
Бременна ли съм или не?
Има ли смисъл от БХС?
Къде да раждам?
Как да раждам?
Какво да облека на бебето?
Дали да оставям бебето на свекърва си?
Кърменето тъпо ли е?
Храненето с АМ правили те лоша майка?
Частна или държавна градина?
Да ходи ли на 5 спорта и музика?
В елитно или обикновено училище в първи клас?
Да участва ли в математически състезания?
Какво да учи след 7-ми клас?
На 35 съм- да си сложа ли цици и ботокс?
Правите ли фелацио след 15 години брак?
Политиците тъпи ли са?
БСП или ГЕРБ?
Слаби или дебели ги предпочитате?

# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Здравей, Лиляна  Hug  Wink
lovekiss

Джой, аз като съм извисена, не съм интригантствала. Ма мога, много мога, ама не искам засега. Не са ме предизвикали онези с лошото впечатление. Може да се лекуват вече, да не им преча на лечението, та затова.

А между другото в литературните теми почти не съм срещала свади, даже най-обикновени сръдни няма.

# 61
  • Мнения: 2 070
Всички потребители на форума, взели се твърде на сериозно, и смятайки мнението си за меродавно.
Моля ви се! Поради липсата на достатъчно реално внимание, нужно ли е да ГО търсите виртуално?Те съответно вървят комплект с определен брой мажоретки, и на моменти се колебая, към кои да насоча впечатления CrazyВсяка отделна група си има по един тартор, и дръзналите да го детронират получават в своя чест, ей такава тема в клюкарника Laughing

# 62
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния

# 63
  • в рока
  • Мнения: 1 119
....
Здравей, Лиляна  Hug  Wink
lovekiss

Джой, аз като съм извисена, не съм интригантствала. Ма мога, много мога, ама не искам засега. Не са ме предизвикали онези с лошото впечатление. Може да се лекуват вече, да не им преча на лечението, та затова.

А между другото в литературните теми почти не съм срещала свади, даже най-обикновени сръдни няма.

С голям интерес чета в Литературния и наистина мога да заявя, че там добрият тон се спазва винаги

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

# 65
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing
  hahaha Конформистка Laughing

# 67
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing
  hahaha Конформистка Laughing

 Blush Blush Е, па разкрихте ме!

Подобни теми е нормално да се пускат през определен период от време .Действат сякаш пречистващо на някои от потребителите.

# 68
  • Мнения: 24 467
Аз най- се кефех преди време на една от темите за турските сериали, даже станах неин най- върл привърженик и почитател, толкова редовно влизах в нея. Имаше един бивш мъжки персонаж, който умрял и един нов- голям спор беше за тия двамата, кой е по-..., голямо нещо. Даже ме сърбяха ръцете да се включа на нечия страна, без значение коя, така, малко да проявя активност там.
Не се сещам за филма, обаче, но с удоволствие бих препоръчала на любителите на скандали тази тема.

И аз на мажоретките се радвам- не знам каква е темата, не съм наясно с позициите, но Х е права при всички положения.  Laughing Все едно виждам едни бедра как се мяткат между полувремената на важен мач.

# 69
  • Мнения: X
И аз на мажоретките се радвам- не знам каква е темата, не съм наясно с позициите, но Х е права при всички положения.  Laughing Все едно виждам едни бедра как се мяткат между полувремената на важен мач.
Joy Дааа,във всеки спор ги има,за къде без тях  newsm18
Най-често след дъълъг цитат на персоната Х следва само  Peace или   bouquet
За тях си мисля,че и в реалния си живот са такива натегачи.  Sick

# 70
  • Мнения: 2 052
Не знам за вас, но аз също съм притеснена и разстроена да чуя за мимолетните отношения на котарака на Вергилия с разни мацоранки. Всяка година - нова, ми то това живот ли е ooooh! Също се опасявам и да не тръгне по наклонената плоскост и уан-найт-стенд-овете  с разни дашни улични писани да го развалят и да му докарат слава на разгонен котарак. След това всякакви глезанки, на които тоалетната им не е в двора, а в коридора, ще са висока топка за мяукащия Казанова с безотговорната стопанка.
Сигурна съм, че темата е пусната, защото кутията за ЛС на Вергилия е препълнена с възмутени съобщения от съфорумки.  Peace

# 71
  • Мнения: 24 467
Всяка година - нова, ми то това живот ли е ooooh! ...

Ми това е Животът! Peace

# 72
  • Мнения: 2 052
Неееее е леснооо, нееее ее лееснооо, както се пееше в онази песен.  Confused

# 73
  • Мнения: 10 547
Неееее е леснооо, нееее ее лееснооо, както се пееше в онази песен.  Confused

Да! Не е лесно! Изобщо не вдявам за какво ти е смешно и иронизираш?! Ти искаш ли синът ти да се олабва с различни постоянно и да квъцат деца, които са неспособни с неговата да отглеждат?
Или дъщеря ти да ражда от непознат с развит нагон всяка година?!  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 2 070
Вчера си ме ядосала, много важно
По-по-най е, ако лани си ме впечатлила и още те помня Laughing
Касита, блесна и в тази тема, евала
Да заповяда мажоретният състав

# 75
  • Мнения: 10 547
Аз блестя, други блеят. Който за каквото е учил.

# 76
  • Мнения: 2 070
Ти хубаво блестиш, но да вземеш предпазни мерки, че видимо е заслепяваш само себе си

# 77
  • Мнения: 10 547
Какво по-хубаво от това мил другар да те разтърси и приземи, да ти отвори очите, да ти покаже истината и правия път?
Ето, ти влезе в тази благородна роля, а аз, стана ясно, не само съм те впечатлила, а и си ме запомнила.
Толкова е мило, толкова. Мерси, Пали, мерси.  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 4 500
Страшна работа.....

# 79
  • Мнения: 2 052
Да! Не е лесно! Изобщо не вдявам за какво ти е смешно и иронизираш?! Ти искаш ли синът ти да се олабва с различни постоянно и да квъцат деца, които са неспособни с неговата да отглеждат?
Или дъщеря ти да ражда от непознат с развит нагон всяка година?!  #2gunfire

Свирепи картини рисуваш в главата ми, Касита, въображението ми хем е развълнувано, хем леко завижда на твоето.  Grinning

# 80
  • Мнения: 24 467
Стана тя... за мишките и хората...  Laughing

# 81
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Обич, а ти вземи потренирай с турските сериали.
Както го пресъздава почитаемата Джуди, там са
бури от страсти и въображение. Струва си.

# 82
  • Мнения: 10 547

Свирепи картини рисуваш в главата ми, Касита, въображението ми хем е развълнувано, хем леко завижда на твоето.  Grinning

Сега вече си наясно, вероятно, защо авторката се дразни от Вергилия?
Ми, мислете преди да пишете!  #Cussing out

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Обич, а ти вземи потренирай с турските сериали.
Както го пресъздава почитаемата Джуди, там са
бури от страсти и въображение. Струва си.
Вярно си е. Като загледам една серия такава скука, обаче съфорумките толкова страст влагат. По-забавно е да чета темата във форума, отколкото да гледам сериал. Гледам една серия за да схвана кой кой е и после съфорумките правят шоу Simple Smile

# 84
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да, нали? По-добре турски сериали, отколкото
призива на Касита - да мислим преди да пишем.
Де се е чуло и видяло такова чудо нечувано?
Това е скандално.  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 2 052
Сега вече си наясно, вероятно, защо авторката се дразни от Вергилия?
Ми, мислете преди да пишете!  #Cussing out

'Аз съм късоглед и пея в хора', Касита.  Crazy

Лоана, аз гледам "Под прикритие" и си покривам норматива.  Blush


# 86
  • Мнения: 24 467
Ха, че то ако седна да мисля, преди да пиша, нищо няма да напиша! Мислете си вие, че по- ви иде отвътре и отръки. 
Пък аз за днеска си имам норма.  bowuu

# 87
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пролет, слънце грее- никой не ме дразни, дори другарката Лиляна  sun

Едно маце непрекъснато прави забележки за правописа на другарчетата, но пък при лично редактиран пост- "слаТко" си го е оставила така. Не искам да давам ник, защото я бъркам с друга потребителка, а сега ме мързи да търся постинга на автора.

# 88
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ха, че то ако седна да мисля, преди да пиша, нищо няма да напиша!

Само клюкарствах до сега от балкона, но това просто не мога да го подмина. Много ми хареса! Sunglasses

По темата - нямам последни лоши впечатления от тук, че напоследък разредих влизанията.

# 89
  • Мнения: 308
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

Когато аз бях нов потребител тук, нямам спомен някой да ме е обиждал. Не са ме и изяждали. Цяла съм си.  Simple Smile
   Ми като си тооолкова стара....потребителка Simple Smile, кой да те обижда LaughingТо сте били ти и модератора....

# 90
  • Мнения: 24 467
И модератор даже да не е имало- причина ще се найде!

# 91
  • Мнения: 308
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green
   Аааа! Naughty Влез в Рискова бременност-темата за АЦ и кажи, че не си правила или недай си боже, че не би правила без да е жизненоважно и само гледай, какво ще ти се случи Laughingнаправо в килията-без право на защита! Laughing

# 92
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Какво е АЦ?

# 93
  • Мнения: X
Амниоцентеза, предполагам.

# 94
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря, нямаше да се сетя   bouquet

# 95
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Който спомена, че идеята ба темата е да си разчиствам сметките, греши!
Греши и този, който спомена, че кутията на Вергилия била задръстена от мои писма. Бих ѝ писала на лични единствено за да помогна с нещо, а не да кълна.
А пък че е да оплюем Пенка за сметка на Стейсито-туй пък е абсурд.  Grinning

Съгласна съм, че май не трябваше да се споменават никове, а просто кое последно ни е направило лошо впечатление. Това пък хич не означава най-лошо. Simple Smile


Последното лошо впечатление ми е, че много често се правят прибързани изводи за нещо. Peace

# 96
  • Мнения: 21 456
 А не е ли някак некултурно да се обяснявате в отделна тема, че някой ви бил направил лошо впечатление?
 Можете да му го кажете на момента и на местопрестъплението.

# 97
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Абе без никове не е интересно Crossing Arms

# 98
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А не е ли някак некултурно да се обяснявате в отделна тема, че някой ви бил направил лошо впечатление?
 Можете да му го кажете на момента и на местопрестъплението.

Ти пък!  Shocked Нали всички трябва да научат и да се вземе страна.

# 99
  • Мнения: 21 456
да бе, ясно, но това предпоставя някак си, че вашето впечатление е особено важно, а в действителност едва ли на някого му дреме.

 Сдрънкайте се още в темата, други ще се включат и ще стане весело, а тука... моля, моля, тя пък ми направи лошо впечатление. Много важно.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 6 315
А не е ли някак некултурно да се обяснявате в отделна тема, че някой ви бил направил лошо впечатление?
 Можете да му го кажете на момента и на местопрестъплението.

Ти пък!  Shocked Нали всички трябва да научат и да се вземе страна.
Ей заради това в такива теми става мазало.

Ако не друго, то ще се знае занапред от другите да не се пускат такива теми.  GrinningНе сме дорасли да се обясним, без да се чепкаме.

# 101
  • Мнения: 24 467
Скрит текст:
Ако не друго, то ще се знае занапред от другите да не се пускат такива теми.

Ха на бас, че няма да стане!  Flutter

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Скрит текст:
Ако не друго, то ще се знае занапред от другите да не се пускат такива теми.

Ха на бас, че няма да стане!  Flutter
Мине се не мине и има такава тема Simple Smile А според мен така и трябва - участниците в шоуто се сменят Simple Smile

# 103
  • Мнения: 308
Скрит текст:
Ако не друго, то ще се знае занапред от другите да не се пускат такива теми.

Ха на бас, че няма да стане!  Flutter
Ми да, то никакъв кеч не стана! Twisted Evilза кво си загубих времето за сън!

# 104
  • Мнения: 10 547
Не сме дорасли да се обясним, без да се чепкаме.

Напротив! Но кому е нужно да е публично?! Другарският съд е дейност от отминала епоха.

# 105
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Не сме дорасли да се обясним, без да се чепкаме.

Напротив! Но кому е нужно да е публично?! Другарският съд е дейност от отминала епоха.
Другарски съд не съм имала предвид!
Но явно така изглежда отстрани. Аз затова казах, че не сме дорасли за такава лоша тема. Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 23 096
Отдавна никой не ме е издразнил. Но си имам 2-3 персони, които от години са ми неприятни и които не успяха да ми станат симпатични с течение на времето, за разлика от доста други.

# 107
  • Мнения: 4 892
Стейси, като не си готова, помоли да я заключат. И следващият път не позволявай някой да мисли от твое име  Grinning

# 108
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Стейси, като не си готова, помоли да я заключат. И следващият път не позволявай някой да мисли от твое име  Grinning
Аз съм готова, Нино. Мен не ме е страх, че някой ще изкаже лошо впечатление от мен.
Но повечето не дават и дума да се издума. Направо се разгневяват.

И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Ще помисля дали да поискам ключ!

# 109
  • Мнения: 311
И последно и първо все са едни и същи .
Това са една глутница хиени , които тук са най-големите звезди .
Наричат ги провокативни  Laughing
Най -често използват изрази като " ненавиждам ", " презирам " , " отврат " и се появяват винаги да съдят и да дават съвети .
Ааа , забравих ...наричат ги и умни , а за мен са малоумни  hahaha

# 110
  • Мнения: 308
Отдавна никой не ме е издразнил. Но си имам 2-3 персони, които от години са ми неприятни и които не успяха да ми станат симпатични с течение на времето, за разлика от доста други.

  И така и иначе си в темата, казвай сега, кои са тези неприятните от години newsm78....А ето можем нова тема: Приятните ми/ неприятни участнички във форума... Laughing

# 111
  • Мнения: 4 892
Стейси, като не си готова, помоли да я заключат. И следващият път не позволявай някой да мисли от твое име  Grinning
Аз съм готова, Нино. Мен не ме е страх, че някой ще изкаже лошо впечатление от мен.
Но повечето не дават и дума да се издума. Направо се разгневяват.

И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Ще помисля дали да поискам ключ!

Ето, значи могло да има и друг уклон темата, а защо прибърза, само ти си знаеш. Аз може и да греша, но може и да не греша с преценката си защо.

На мен не ми пречи да има такава тема, но както Ирис спомена, много по-удобно е да се закютечиш с някого на място, че иначе става едно роене на теми и това дето не го садиш и то никне.   Grinning

Пък там по Коледа, когато всички са добри, си има Малинки, за баланс.

# 112
  • София
  • Мнения: 23 096
И така и иначе си в темата, казвай сега, кои са тези неприятните от години newsm78....А ето можем нова тема: Приятните ми/ неприятни участнички във форума... Laughing
Ааа, не искам да си нарушавам спокойствието.  Grinning

# 113
  • Мнения: 308
И така и иначе си в темата, казвай сега, кои са тези неприятните от години newsm78....А ето можем нова тема: Приятните ми/ неприятни участнички във форума... Laughing
Ааа, не искам да си нарушавам спокойствието.  Grinning
   Пфууу, язък! Laughing

# 114
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ама все за имена ви напира Laughing. На мен по-интересни са ми ситуациите. При това в кофти ситуация и готините потребители стават недотам готини.

# 115
  • Мнения: 308
Ама все за имена ви напира Laughing. На мен по-интересни са ми ситуациите. При това в кофти ситуация и готините потребители стават недотам готини.
То ситуациите са ясни- противоположно мнение, различен вкус...... Laughing

# 116
  • Мнения: 4 892
Ситуациите винаги са едни и същи. Те се повтарят от както аз съм в този форум, а иначе - от както свят светува.

# 117
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ама все за имена ви напира Laughing. На мен по-интересни са ми ситуациите. При това в кофти ситуация и готините потребители стават недотам готини.
Имаш ли някаква конкретна ситуация предвид или споменаваш обобщено?
Понеже подозирам, че е заради любимите ми аватарки....

# 118
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не.
Конкретни ситуации вече изброих тук.

# 119
  • Мнения: 308
Ама все за имена ви напира Laughing. На мен по-интересни са ми ситуациите. При това в кофти ситуация и готините потребители стават недотам готини.
Имаш ли някаква конкретна ситуация предвид или споменаваш обобщено?
Понеже подозирам, че е заради любимите ми аватарки....
    Хайде сега и ти! Twisted EvilХвърляш минавайки " любимите ми аватарки" и сега любопитството да ми оглозга кокалите! Naughty

# 120
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аватарките сами по себе си са ситуация. Там драмата е постоянно- ако не е в едната тема, то ще е в другата, в третата, или в размени на ЛС. В крайна сметка не е особено интересно Laughing.

# 121
  • Мнения: 1 380
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.


Абсолютно вярно е това. В най- добрия случай новаците ако не изядени, постовете  им  биват подминавани от великите ССФ. Ясната цел е този човек да се откаже да пише сам.

# 122
  • Мнения: 308
Аватарките сами по себе си са ситуация. Там драмата е постоянно- ако не е в едната тема, то ще е в другата, в третата, или в размени на ЛС. В крайна сметка не е особено интересно Laughing.
Давай други идеи -за по-интересно! baby_neutral

# 123
  • Мнения: 4 892
miloto73, ама то не е интересно, не разбра ли?

# 124
  • Мнения: 2 052
И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Кои всички, Стейси Грей? Simple Smile
Началният ти пост се състои от осем реда, в които споменаваш четири имена.

Скрит текст:
Нямам впечатления от теб преди тази тема. Непоисканият ми съвет е - ако си в дупка, спри да копаеш.   Peace

# 125
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нино, кой те погъделичка днес? Дали съм аз, без да съм разбрала Laughing?

# 126
  • Мнения: 4 892
Не ти разбрах въпросът, Джой.  Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 725
Смешно ми е как се джафкате и натоварвате за глупости. "Еди коя си пък ме обиди, сега ще направя тема да кажа всички да знаят колко е злобна и нечестна."

Живейте си живота и не се тормозете за пререкания във виртуала. В крайна сметка в спора се ражда истината, но ако с някого спор няма как да се получи, защото не приема други мнение - зарежете спора. Никак не е трудно.

# 128
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не ти разбрах въпросът, Джой.  Rolling Eyes
Изглежда ми, че те дразнят изявите ми тук. Честно казано, не разбирам защо, след като си чинно си отговорих на питането в първи пост. Директно, без "ама там една, дето няма да и кажа името, ми дръпна плитката".

# 129
  • Мнения: 4 892
Това на тебе как ти изглежда е едно, а аз какво казвам е друго.

# 130
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Според моите виждания, пък, в аватарните изключително рядко се прекрачва границата на добрия тон и то при положение, че сме толкова много на брой и с различни вкусове и предпочитания.
Номерът да се избегне конфликт е да си замълчиш. Ама е трудно...  Grinning

# 131
  • Мнения: 4 892
Номерът да се избегне конфликт е да си замълчиш. Ама е трудно...  Grinning

Трудно е, да. Ама не е невъзможно. Ръчкат, ръчкат па ще спрат. Иначе на финала крив излиза тоя дето може и да е прав, даже.  Laughing

# 132
  • Варна
  • Мнения: 6 315
И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Кои всички, Стейси Грей? Simple Smile
Началният ти пост се състои от осем реда, в които споменаваш четири имена.

Скрит текст:
Нямам впечатления от теб преди тази тема. Непоисканият ми съвет е - ако си в дупка, спри да копаеш.   Peace
Така де, разбрах. В първия си постинг просто трябваше да напиша: лошо впечатление ми правят потребителите, които със зъби, нокти и обиди притесняват тези, които искат да кажат нещо друго.

Не съм в дупка.

И всички съвети приех!  bouquet

# 133
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.

# 134
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Crazy Crazy

# 135
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.
Е ти пък сега! Не е вярно това. Случвало се е да се счепкаме, но минава и заминава. Grinning

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.


Абсолютно вярно е това. В най- добрия случай новаците ако не изядени, постовете  им  биват подминавани от великите ССФ. Ясната цел е този човек да се откаже да пише сам.
Black Caviar - гледам имаш над 3700 поста, сигурно защото си пишеш сама и никой не ти обръща внимание.

# 137
  • Мнения: 2 052
Цитат
Не съм в дупка.

Такъв е лафът.  Peace

Цитат
Така де, разбрах. В първия си постинг просто трябваше да напиша: лошо впечатление ми правят потребителите, които със зъби, нокти и обиди притесняват тези, които искат да кажат нещо друго.

Не съм казала такова нещо и не бих го казала. Лично за мен пускането на теми като тази не е начин за справяне с такъв тип ситуации, не и ефективно. Може да разтовари човек напрежение моментно, но конфликтната ситуация си стои и дори се задълбочава. Оттам и думите ми като си попаднала вече, да не задълбочаваш нещата с думи и действия, т.е. да не копаеш.  Peace


# 138
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това на тебе как ти изглежда е едно, а аз какво казвам е друго.
Затова и попитах, от прибързани изводи няма полза.

Акаша, границата се прекрачва често и обичайно и твоето име е намесено.

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.
Е ти пък сега! Не е вярно това. Случвало се е да се счепкаме, но минава и заминава. Grinning
Не мога да намеря темата, но съм убедена, че имаше такава. Просто забравих как беше озаглавена. Някой ако се сеща, може да помогне.

# 140
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лиялна, имаше такава тема, но не беше свързана само с котките Peace. Нали си говорим с факти все пак.

# 141
  • София
  • Мнения: 23 096
Лилянa, сещам се за коя тема говориш!  Peace Откъдето и да го погледнеш - смЕх.  Laughing

# 142
  • Мнения: 4 892
Няма полза от прибързани изводи, така е. Аз затова гледам да не си ги правя. Трябва някой много да се издъни, за да го наблюдавам известно време и тогава изводите ми са безпощадно точни.

# 143
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, аз само направих сравнението, че заради котковата тема пуснаха другата в Клюкарника.
Сега пак е същото.

# 144
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Е, дайте и ние да се посмеем ,де

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма полза от прибързани изводи, така е. Аз затова гледам да не си ги правя. Трябва някой много да се издъни, за да го наблюдавам известно време и тогава изводите ми са безпощадно точни.
Абсолютен водолей Wink

Е, дайте и ние да се посмеем ,де
Ако някой я намери, ще е хубаво да направим сравнението.

# 146
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен не ми беше смешно, Пурко- потребителката беше много афектирана, а всички я взеха за мезе. А е готина.

# 147
  • София
  • Мнения: 23 096
Джой, не я знам коя е съфорумката, пуснала въпросната тема, но ми е смешно, когато някой се впряга толкова много заради един форум. Аз предпочитам да си пазя нервите за по-сериозни проблеми.  Wink

# 148
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880


Акаша, границата се прекрачва често и обичайно и твоето име е намесено.

Както казах, за мен не е често въобще. Може и да имам тотално сбъркани представи.
Стейси, ти как ги виждаш нещата?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Да, аз само направих сравнението, че заради котковата тема пуснаха другата в Клюкарника.
Сега пак е същото.
В грешка си. Simple Smile
Просто споделих за нещо, което ми е направило последно лошо впечатление. И понеже чета най-вече там, логично е, да. Но не приемай буквално. От друга страна мен котките ме вълнуват много.

И да, карали сме се в котешката тема, заради някои въпроси, че и аз съм подскачала, но това не е повод за гордост. Simple Smile

# 150
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Убедих се вече на 100%, че такава лоша тема поражда много напрежение. Нормален тон е изключен и се чувствам виновна.

Отивам да искам ключ!

# 151
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, не я знам коя е съфорумката, пуснала въпросната тема, но ми е смешно, когато някой се впряга толкова много заради един форум. Аз предпочитам да си пазя нервите за по-сериозни проблеми.  Wink
Така е Peace. Обаче представи си как си раздразнена от нещо ежедневно и в допълнение те издразни форумът- лесно се избухва тогава. Пък веднъж като си изтървеш нервите, лесно ставаш за посмешище. Убедена съм, че няма ни една тук, на която да не и се е случвало.

# 152
  • Мнения: 4 892

 Peace

И да се оперираш от гъдел, ей  Wink

# 153
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нещо ми е познато. Пускаш тема, после викаш за ключ.
Прибираш си кукличките и кофичките и няма да играеш повече с нас.

# 154
  • Мнения: 3 677
 Какво излезе сега, всички правим само приятно впечатление, и наличието на тема като тази се оказва излишно.  Колко сладко Heart Eyes

# 155
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Нещо ми е познато. Пускаш тема, после викаш за ключ.
Прибираш си кукличките и кофичките и няма да играеш повече с нас.
Повярвай ми, не е това. Уплаших се, че напрежението нараства и аз съм виновна за това.

Общи условия

Активация на акаунт