Последното лошо впечатление тук

  • 7 958
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 850
Дразнят ме хора, които приемат нещата много лично и се пънат да ти доказват колко са прави. Ма не ми дреме,  тва е форум, че и кокошарник на моменти, хора всякакви.
И тая тема ме дразни - чувствам се като в училище,  обсъждайки кой е гадняр и ако може повече хора да разберат.

# 46
  • Мнения: 24 467
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

Когато аз бях нов потребител тук, нямам спомен някой да ме е обиждал. Не са ме и изяждали. Цяла съм си.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 892
И мен не са ме посрещнали лошо. Напротив.

Емпирично е доказано, че двете вървят ръка за ръка, максимум с три дни интервал между пускането им.
 

 hahaha

Без никакви отклонения почти. Плюс минус един ден.

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Прави ми впечатление, че са изключително малко темите, в които все още цари добрият тон, няма грубости, заяждания, подигравки.... Tired
Аз съм регистрирана от 2006г., известно време не посещавах форума и отново се вписах преди 2 години - досега няма потребител, който откровено да ме дразни Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 892
Аз пък мисля, че дразгите прекалено се преекспонират. Някои неща се приемат твърде лично. Не мисля, че цялостното впечатление е за един дракалник.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
То, зависи и какви теми се посещават предимно....аз например, чета не повече от 1/3 от подфорумите.

# 51
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.

# 52
  • Мнения: 4 892
За мое щастие, не съм информирана за всички дразги, но винаги има такива с афинитет към тях. Ще се набият на очи. Филмът, който гледам продължава, но няма да спечели Оскар, жалко.  Flutter

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз пък мисля, че дразгите прекалено се преекспонират. Някои неща се приемат твърде лично. Не мисля, че цялостното впечатление е за един дракалник.
Има определени теми, в които е дракалник. Както и в Клюкарника, Семейни отношения и може би Красива мама (ама в красиварника влизам инцидентно). Всички знаем, че тук не е най-миролюбивото място. Обаче е интересно и всички новаци там се цопват. И после - в този форум вечно се карат. Ама ти стоиш на най-злободневното място, разходи се из другите подфоруми, поразгледай.

Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.
Предполагам, ама тук са най-публични.

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Противно на всеобщото впечатление, най-големите драми не се разиграват в Клюкарника.
Как се определя коя драма е по-голяма?

П.П. Джой, лошо впечатление на доносник правиш. Интрижки ли ти се четат?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Като се замисля най-големите драми може да не са в Клюкарника, но информацията за тях винаги стига до него Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 892
Нон стоп.



Здравей, Лиляна  Hug  Wink

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лиляна, на мен може да ми се четат и затова съм се наредила тук, но ти обичаш и да ги предизвикваш май-май Laughing. Интересни сте ми, всите извисени, ама всите записали се тук.

Относно определянето- лесно е. Представи си отчетна на един куп мами и скандалите в нея текат 10 теми, с размяна на лични и т.н.- ами по-голяма драма е от репликите, които си разменяме тук в една тема, на която рано или късно се слага ключ и всичко приключва.

# 58
  • Мнения: 4 892
Филмът започва да прилича на комедия   Laughing

# 59
  • Мнения: 10 547
Лиляна, на мен може да ми се четат и затова съм се наредила тук, но ти обичаш и да ги предизвикваш май-май Laughing. Интересни сте ми, всите извисени, ама всите записали се тук.

Относно определянето- лесно е. Представи си отчетна на един куп мами и скандалите в нея текат 10 теми, с размяна на лични и т.н.- ами по-голяма драма е от репликите, които си разменяме тук в една тема, на която рано или късно се слага ключ и всичко приключва.

Тренира се първо в отчетните. Там ти късат сютиена и минаваш при каките в по-тежка категория.
А иначе драми има във всяка тема. Или може да има.
Бременна ли съм или не?
Има ли смисъл от БХС?
Къде да раждам?
Как да раждам?
Какво да облека на бебето?
Дали да оставям бебето на свекърва си?
Кърменето тъпо ли е?
Храненето с АМ правили те лоша майка?
Частна или държавна градина?
Да ходи ли на 5 спорта и музика?
В елитно или обикновено училище в първи клас?
Да участва ли в математически състезания?
Какво да учи след 7-ми клас?
На 35 съм- да си сложа ли цици и ботокс?
Правите ли фелацио след 15 години брак?
Политиците тъпи ли са?
БСП или ГЕРБ?
Слаби или дебели ги предпочитате?

Общи условия

Активация на акаунт