Последното лошо впечатление тук

  • 7 970
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Здравей, Лиляна  Hug  Wink
lovekiss

Джой, аз като съм извисена, не съм интригантствала. Ма мога, много мога, ама не искам засега. Не са ме предизвикали онези с лошото впечатление. Може да се лекуват вече, да не им преча на лечението, та затова.

А между другото в литературните теми почти не съм срещала свади, даже най-обикновени сръдни няма.

# 61
  • Мнения: 2 070
Всички потребители на форума, взели се твърде на сериозно, и смятайки мнението си за меродавно.
Моля ви се! Поради липсата на достатъчно реално внимание, нужно ли е да ГО търсите виртуално?Те съответно вървят комплект с определен брой мажоретки, и на моменти се колебая, към кои да насоча впечатления CrazyВсяка отделна група си има по един тартор, и дръзналите да го детронират получават в своя чест, ей такава тема в клюкарника Laughing

# 62
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния

# 63
  • в рока
  • Мнения: 1 119
....
Здравей, Лиляна  Hug  Wink
lovekiss

Джой, аз като съм извисена, не съм интригантствала. Ма мога, много мога, ама не искам засега. Не са ме предизвикали онези с лошото впечатление. Може да се лекуват вече, да не им преча на лечението, та затова.

А между другото в литературните теми почти не съм срещала свади, даже най-обикновени сръдни няма.

С голям интерес чета в Литературния и наистина мога да заявя, че там добрият тон се спазва винаги

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

# 65
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing
  hahaha Конформистка Laughing

# 67
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Joy Joy Joy

Добре, че влизам само в Клюто,СО и Литературния
Е какво добре?!?! Ти влизаш в два от най-конфликтните подфоруми Mr. Green

Е, Янтре, пак съм ги ограничила само до 2  Laughing
  hahaha Конформистка Laughing

 Blush Blush Е, па разкрихте ме!

Подобни теми е нормално да се пускат през определен период от време .Действат сякаш пречистващо на някои от потребителите.

# 68
  • Мнения: 24 467
Аз най- се кефех преди време на една от темите за турските сериали, даже станах неин най- върл привърженик и почитател, толкова редовно влизах в нея. Имаше един бивш мъжки персонаж, който умрял и един нов- голям спор беше за тия двамата, кой е по-..., голямо нещо. Даже ме сърбяха ръцете да се включа на нечия страна, без значение коя, така, малко да проявя активност там.
Не се сещам за филма, обаче, но с удоволствие бих препоръчала на любителите на скандали тази тема.

И аз на мажоретките се радвам- не знам каква е темата, не съм наясно с позициите, но Х е права при всички положения.  Laughing Все едно виждам едни бедра как се мяткат между полувремената на важен мач.

# 69
  • Мнения: X
И аз на мажоретките се радвам- не знам каква е темата, не съм наясно с позициите, но Х е права при всички положения.  Laughing Все едно виждам едни бедра как се мяткат между полувремената на важен мач.
Joy Дааа,във всеки спор ги има,за къде без тях  newsm18
Най-често след дъълъг цитат на персоната Х следва само  Peace или   bouquet
За тях си мисля,че и в реалния си живот са такива натегачи.  Sick

# 70
  • Мнения: 2 052
Не знам за вас, но аз също съм притеснена и разстроена да чуя за мимолетните отношения на котарака на Вергилия с разни мацоранки. Всяка година - нова, ми то това живот ли е ooooh! Също се опасявам и да не тръгне по наклонената плоскост и уан-найт-стенд-овете  с разни дашни улични писани да го развалят и да му докарат слава на разгонен котарак. След това всякакви глезанки, на които тоалетната им не е в двора, а в коридора, ще са висока топка за мяукащия Казанова с безотговорната стопанка.
Сигурна съм, че темата е пусната, защото кутията за ЛС на Вергилия е препълнена с възмутени съобщения от съфорумки.  Peace

# 71
  • Мнения: 24 467
Всяка година - нова, ми то това живот ли е ooooh! ...

Ми това е Животът! Peace

# 72
  • Мнения: 2 052
Неееее е леснооо, нееее ее лееснооо, както се пееше в онази песен.  Confused

# 73
  • Мнения: 10 547
Неееее е леснооо, нееее ее лееснооо, както се пееше в онази песен.  Confused

Да! Не е лесно! Изобщо не вдявам за какво ти е смешно и иронизираш?! Ти искаш ли синът ти да се олабва с различни постоянно и да квъцат деца, които са неспособни с неговата да отглеждат?
Или дъщеря ти да ражда от непознат с развит нагон всяка година?!  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 2 070
Вчера си ме ядосала, много важно
По-по-най е, ако лани си ме впечатлила и още те помня Laughing
Касита, блесна и в тази тема, евала
Да заповяда мажоретният състав

Общи условия

Активация на акаунт