Последното лошо впечатление тук

  • 7 966
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 132
Що за глупост е да се пусне тема, в която целенасочено да се оплюват всъщност непознати хора.  Да рискуваш да предизвикаш неприятни емоции на някой, който не си виждал през живота си само заради собственото си его.... Много пъти са ми правили лошо впечатление разни изказвания и има потребители, с които съм сигурна, че ще сме на различно мнение почти по всички въпроси или не харесвам начина на изразяване, но не бих си позволила да пиша конкретни никове. Какво носи това, освен неприятни емоции на споменатите? Стейси, мислиш ли, че хората, които не харесваш не са го усетили в темите , в които сте контактували, та искаш да им го напомняш?
п.п. То вЕрно, че тук е "сеир да става". 30 мнения и 1315 прочитания.

# 31
  • Мнения: 12 665
Трябва целият свят да разбере колко е лоша Пенка и каква душица е Стейси. Махленска история.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 466
  Единственото,което ме дразни напоследък са новите теми на латиница, праснати където им падне.Ами разгледай, виж дали няма вече такава тема за въпроси, виж в кой раздел е най-подходящо да се изцепиш.Предполагам,че вече рядко има човек,който никога не е влизал във форум,освен ако никога не е ползвал интернет.  И заглавията ПОМООЩ и СПЕШНО за глупости! Смешно е да питаш в правилата за цикъл или "бременна ли съм, защото спах с приятеля си"?

# 33
  • Мнения: 7 848
Никой не ме дразни, има една - две потребителки, дето просто им прескачам мненията. Ама чак да ме дразнят- не. Не влизам тук за да си "образувам" нерви.

Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.

# 34
  • Мнения: 21 456
 Laughing
 Лошо впечатление ми прави пускането на тема, в която се пита кой ви е направил лошо впечатление.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 340
 Единственото,което ме дразни напоследък са новите теми на латиница, праснати където им падне.Ами разгледай, виж дали няма вече такава тема за въпроси, виж в кой раздел е най-подходящо да се изцепиш.Предполагам,че вече рядко има човек,който никога не е влизал във форум,освен ако никога не е ползвал интернет.  И заглавията ПОМООЩ и СПЕШНО за глупости! Смешно е да питаш в правилата за цикъл или "бременна ли съм, защото спах с приятеля си"?

+1, а вчера видях тема на латиница, която започваше така : "Ot 5 godini vi 4eta..."
И за 5 години не прочете ли правилата?

# 36
  • Мнения: 10 547
Последното лошо впечатление тук е тази тема.
Във форума съм 6 години и това е един от най-кофти опитите на потребител да си разчисти сметките с друг! Поради туй слагал льобимия на форума емотикон  Sick и призовавам авторката да ползва опцията "Лични съобщения" или по-известни като ЛС.   Hug

# 37
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Никой не ме дразни, има една - две потребителки, дето просто им прескачам мненията. Ама чак да ме дразнят- не. Не влизам тук за да си "образувам" нерви.

Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.

Аз пък като новак не съм останала с такива впечатления. Или съм дебелокожа, или всичко е било в рамките на добрия тон.В началото ми привличаха вниманието потребители с по-остър език, но после повечето много ми харесаха.

Ако след всяка свада пускахме такива теми, не знам какво би станало.И аз съм се излагала, провокирана от съфорумка.Но все си мисля, че повечето тук пишем за удоволствие Peace

# 38
  • Мнения: 4 300
E защо да може д аима тема кой ви кефи, а да не може да има тема кой ви дразни. Емпирично е доказано, че двете вървят ръка за ръка, максимум с три дни интервал между пускането им. Както и че втората ще е по посещавана и по люта, да не се впускаме в еволюционни обяснения защо.

По темата, последно се подразних в темата за банките, където вкупом едни хора, дето хабер си нямат от света, си упражниха "остроумието" и "възпитанието" чрез писане на обиди ( и по зле, виртуално описване на реалните обиди ).
Позитивен е последното, което може да се каже за мен, но наистина адски се дразня да чета подобни неща за цели съсловия и групи от хора- лекари, полицаи, учители, продавачки, работещи в банка, пенсионери и т.н.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 132
Защото, Рокси, темата е за конкретни никове, не за какво ме драни във форума, а кой конкретно. Емпирично доказано е, че има теми, които е проява на лош вкус да се пускат, само защото има същата с обратно значение.

# 40
  • Мнения: 4 300
 
E защо да може д аима тема кой ви кефи, а да не може да има тема кой ви дразни.
Кой, а не какво все пак. И двете теми са за кой.
Понякога човек не може да запомни всеки, та се налага да се допълва с какво.
Пък добрият и лошият вкус са най напред право на всеки от нас, и второ, силно субективни  Grinning

# 41
  • Мнения: 24 467
Последно лошо впечатление не, но постоянно лошо впечатление ми правят теми, посветени на обсъждането на потребители на форума. Както и превръщането на иначе други теми, с друг обект, в такива.
Този тип клюки не понасям и в личния си живот и във виртуалния.
Лично усещане е, не държа да се споделя, но и питането е към всички, т.е. И към мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 132
Всъщност се върнах и прочетох отново първият пост и въпросът не бил само "кой?"  Mr. Green. Та в грешка съм била.
Инак съм съгласна за лошият вкус. Той върви ръка за ръка с липсата на добро възпитание. Никой не е застрахован  Peace

# 43
  • Мнения: 24 467
Няма начин някой или нещо да не ви е подразнило напоследък тук! Simple Smile Какво, кой?

Пък аз се центрирах около "нещото" и "какво"-то.  Laughing

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

Общи условия

Активация на акаунт