"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 080
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 39 390
  • Мнения: 355
Вчера съм седнал аз с котака да ядем на един паркинг. Пристигат два калъфа да питат има ли място да седнат при мене. Виждат, че съм на маса за двама и пак да питат. Викам има едно място. Ония сумтяха, въртяха се пък си тръгнаха.Сигур очакваха да скокна да им освободя. Не го казаха директно, аз съм 190 и нагоре и към 100 кила, та не смеят много да ми се правят. Ще кажеш, че са кьорави някои хора.

# 39 391
  • Мнения: 69 064
В ежедневието е същото, мисля-виждаш някой с неизмита коса всеки ден и заключаваш-мърляч. Виждаш някой спретнат и чист - заключаваш-бива.

# 39 392
  • Мнения: 3 545
Е как така имало едно място? Ами котарака Козунак нали и той е човек и заема второто място.

# 39 393
  • Перник
  • Мнения: 300
ХАхахахахахаах
Козунак е супер име за коте
хахаха
по яко от Котангенс

# 39 394
  • Мнения: 10 418
В ежедневието е същото, мисля-виждаш някой с неизмита коса всеки ден и заключаваш-мърляч. Виждаш някой спретнат и чист - заключаваш-бива.
Да, заключаваш, но това ли е единствената ти тема за разговор с почти непознат човек. На мен би ми било по-интересно да обсъждам видове шампоани и балсами за коса, отколкото мърлявата коса на някой си.

# 39 395
  • Мнения: 69 064
Казах заключавам, тоест регистрирам мисловно и отминавам. Не казах, обсъждам и развивавм темата....
Абе мислите са си мои бе, то остава да ми казвате и какво да мисля....

Имах предвид, че външният вид е важен и че да, по него се съди за хората. Аз поне съдя и си правя изводите.

# 39 396
  • Мнения: 10 418
Всеки си прави изводите, и в случая не говорим кой какво мисли, а кой какво обсъжда с хора, които познава от съвсем кратко време. Въпреки, че и с дългогодишна приятелка такова подробно обсъждане не би ми било занимателно.

# 39 397
  • Мнения: 69 064
Ти говориш за това, аз-за поста на Хай, който доразвивам. Не следиш мисълта на темата....това регистрирах аз, но не го коментирам.

Ето ти хронология:

Скрит текст:
За мен е супер селско да съдиш за някой по външния му вид. А много хора го правят. Понякога си представям за мен какво мислят и изпадам в смях със себе си Simple Smile

Тук не съм съгласна с теб. Има значение, разбира се, че има...външния вид. Не че само от него е редно да се съди за човека, но И от него.
Представи си на интервю за работа например да се явиш в неугледен външен вид....много ясно, че ще направиш недобро впечатление.  Или да ходиш постоянно с неизмита коса. И още и още примери могат да се дадат....

А, това е съвсем, съвсем друга работа - на работа има дрес код и изискавания. Досега говорехме само за хора в ежедневие и свободно време.

 
и
Скрит текст:
В ежедневието е същото, мисля-виждаш някой с неизмита коса всеки ден и заключаваш-мърляч. Виждаш някой спретнат и чист - заключаваш-бива.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 13:03 от teta75

# 39 398
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Не точно селско, но е смешно поведението на някои кондукторки в градския транспорт. Често се дразнят, ако им подадеш крупна банкнота, за да си купиш билет от 1 лев. На мен веднъж ми въртяха очи и на петолевка, хаха.
Особено сутрин се дразнят, че пътниците нямат дребни - разбирам ги, още не са събрали достатъчно оборот, за да връщат. Но действат някак избирателно, според клиента.
Днес в сутрешния рейс в 8 ч един якичък мъж на около 45 години подава на кондукторката банкнота от 50 лева, тя едвам се чу да казва "Нямате ли по-дребни?" и тихомълком започна да рови и да търси пари за ресто. Ако бях аз или някоя друга женичка сигурно щяхме да бъдем овикани, че не сме си предвидили дребни - често ставам свидетел на подобни драми. Срещу здрав и прав мъж обаче няма кой да се прави на директор Joy

# 39 399
  • Мнения: X
..или срещу циганин - непукист. На тях дори пропускат да им продадат билетче понякога. Като види, че не я отразява, направо го заобикаля отдалеч.

# 39 400
  • Варна
  • Мнения: 36 746
Мне, имах предвид примерно като вляза в банката. Понякога погледите им са... За протокола - с измита коса съм винаги, обикновено по дънки, тениска и маратонки, понякога с каската в ръка щото съм с мотора. Без грим, нормално изглеждаща, трезва Simple Smile

# 39 401
  • Мнения: 1 985
Хай,
Айде стига обяснявай, мятай една снимка. Wink
Аз също си правя изводи по външния вид на хората, за добро или не. Но си ги задържам за себе си или надувам главата на мъжа ми, на който грам не му пука.

# 39 402
  • Мнения: 69 064
Ееее..че ти като ония моторизирани обирджии Stuck Out Tongue Winking Eye
Цяло чудо е, ме охраната не те спира....

# 39 403
  • Мнения: 3 545
Хай, може да си им интересен типаж, а и пък те цял ден си висят зад бюрата и се одремват, малко свеж полъх си им явно. Каската определо ги впечатлява Sunglasses

# 39 404
  • Мнения: 69 064
Хай..освен ако не си така



...аз бих останала с положително впечатление. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт