Последните месеци ли се трупат най-много килограми?

  • 2 167
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте! Искам да разбера вярно ли е твърдението, че в последните месеци се качват най-много килца? Вчера влязох в 30 г.с. и забелязах, че за 1 седмица съм качила 1 килограм. Аз се тъпча като прасе и кантарът отчете 58,5. Не се оплаквам, даже напратив. Но вече започва да ми тежи, и ако сега е голямото качване...направо не знам.

# 1
# 2
  • Мнения: 11 747
Не. Деветия месец не качих нищо, 8-я да съм качила 1-2кг. В 6-я качих най- много, май  Thinking  не си спомням добре.

# 3
  • Мнения: 15 028
При всяка бременна е различно. Едно качват в началото, после не, други качват в края, трети през цялото време.

# 4
  • Мнения: 4 199
И на база двете по-горни мнения да обобщя–относително е Laughing
Бебето през девети месец качва скорострелно, така че ако опиташ да задържиш темпа на хранене, дори може да смъкнеш килце;)

# 5
  • Мнения: 2 358
Последните месеци качвах по 4 кг. месечно може и повече да съм качила 9-тия месец  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 2 850
При мен се натрупаха до 7 месец.

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Това с качването на килограми в 9-тия месец, според мен е вярно само за плода  Peace При майките е нещо относително. Аз качих каквото качих в 6-ти и 7-ми месец, в 8-мия не мръдна кантара а в 9-тия само с 0.5 бях отгоре, ден преди секциото ме мериха за последно.

# 8
  • Мнения: 50
Спри да се тъпчеш като прасе и може да усетиш разликата Mr. Green Шегичка, разбира се, хапвай здравословно и всичко ще е наред. Предполагам се опитваш да хапваш възможно най-здравословно?

# 9
  • Мнения: 109
За съжаление не хапвам здравословно и никога не съм се хранила така. Ям сладко прекалено много и фаст фоод обожавам. Даже се притеснявам, че като живот и здраве започна да кърмя, трябва да спра с тези боклуци. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 44 106
Ами след като се тъпчеш като прасе и ядеш предимно фаст фууд и сладко, ясно, че ще пълнееш и ще ти тежи Simple Smile
Иначе по дебелите книги, като бях бременна, четох за "нормалното средно  наддаване", че е по 1 кг първите 6м и последните 3м по 2 кг - финал + 12...
Аз съвсем стриктно го спазих това(без да се старая, даже по едно време се тъпчех нарочно, че ми се скараха, че един месец нищо не бях качила ooooh!) Та явно се очаква последния тримесър да  се наддава повече - да Simple Smile

За кърменето - не се тревожи, след като сега не ти пречи да храниш бебето си с тези боклуци и после няма да ти пречи и пак ще си ги ядеш. Laughing

# 11
  • Мнения: 60
Явно при всеки е различно Flutter Аз съм в 6ти месец.До края на 3тия нищо не качих защото мнооооого повръщах Sick Обачеее...в края на 4ти  бях с 6кг отгоре Shocked 5ти месец съм качила 1,4кг и си се храня нормално!Аз го отдавам на това,че си наваксах след като спря да ми става лошо,а и пушех преди да разбера че съм бременна:/ Може би след като ги спрях цигарите съм наддала така рязко....знам ли ooooh! Но определено при всяка жена е различно

# 12
  • Мнения: 153
И аз се тъпчех много и за цялата бременност качих 30кг и сега съжалявам ужасно много за това!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 256
Зависи до жена си е. .и бременност. Аз до 7м качих 12кг и после до края още 5кг...влязох 79кг и адски ми тежеше...а да не говоря, че мн мии се ядеше сладко

# 14
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
До 8-мия качвах главоломно и сложих 33кг. Crazy После нощо вече не качих,но то и нямаше накъде вече. Party

Общи условия

Активация на акаунт