А коя книга четат в момента децата ви? - 4

  • 50 066
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Днес започна "Небивалици" на Д. Бисет.
Много харесана от моята щерка (6г.). Simple Smile  Също както и "Гимнастика за опашката" на Григорий Остер.

Писах в първокласната тема,но и на вас ви предлагам още една ,издадена на български от Бисет

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 21 681
Да, тази също беше харесана.  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 2 837
Благодаря, ще потърся и Гимнастиката, и На приказки с тигърче.

# 258
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Карлсон, който живее на покрива"
Ще кажеш ли после дали се харесва, че моята дъщеря е потресена и отвратена от книгата. Сложи ѝ 2 звезди в ГР.

# 259
  • София
  • Мнения: 44 142
Карлсон не е за всеки аз не я понасям, детето много си я хареса.

На приказки с тигърче също много я хареса, така й се радвах, като я намерих на една сергия преди 2 години за 3лв беше, толкова я обичах като дете и страдах, че се погуби в годините, но сега пак си я имаме Simple Smile

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ще споделя.

Междувременно попълни с голям ентусиазъм "Дръндьото Направи си сам книга". Идеята на книгата е много добра и дава подсказки за родителите.

# 261
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Малкият прочете тази Как обущарят Румцайс стана разбойник - от моето детство е...
Големият е при майка ми и нямам идея какво чете.

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 18:56 от svetlaem

# 262
  • София
  • Мнения: 6 096
"Карлсон, който живее на покрива"
Ще кажеш ли после дали се харесва, че моята дъщеря е потресена и отвратена от книгата. Сложи ѝ 2 звезди в ГР.
И моята дъщеря не хареса особено Карлсон, но много ѝ допадна Том Сойер. Спомням си, че при брат ѝ беше точно обратното.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На моята пък Том Сойер не и е по вкуса. Мъчи го вече няколко месеца и така си стои недочетена.

# 264
  • София
  • Мнения: 44 142
Румцайс хареса ли се? Имаме я в списъка, но още не е стигнал до нея?

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 19:28 от Angel_Dust

# 265
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Румцайс хареса ли се? Инмаме я в списъка, но още не е стигнал до нея?
За тази не знам,приготвила съм му е ,но още не я е чел,той е 1 за 2 клас и на нас не ни е в списъка.Тази,която чете е една кратичка и в нея се разказва как кметът прогонва Румцайс в гората,но му хареса и затова съм приготвила и другата.

# 266
  • София
  • Мнения: 44 142
хаххахаха, аз прочетох Румцайс и спрях до там Simple Smile мерси за пояснението Simple Smile

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 21 681
Та то не е само Карлсон или Том Сойер... за всички книги е така, различно се възприемат от децата/хората разбира се. Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 7 673
"Карлсон, който живее на покрива"
Ще кажеш ли после дали се харесва, че моята дъщеря е потресена и отвратена от книгата. Сложи ѝ 2 звезди в ГР.
И моят никак не я хареса. Аз също.
Румцайс хареса ли се? Имаме я в списъка, но още не е стигнал до нея?
Тази също изобщо не му хареса.
И двете не ги прочете, когато му бяха в списъка.

# 269
  • София
  • Мнения: 44 142


Почнал е тази, казва, че му харесва, но е прочел само 2-3 глави до тук.

Общи условия

Активация на акаунт