През АПРИЛ ще гушка вече, всяка мама своето човече

  • 44 380
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 44
elipepova, стискаме палци всичко да е наред! Hug
При нас колики ясно изразени още няма, коремчето му е издуто, и най - вече се превива след хранене, докато се изака и тогава се поуспокоява.Купила съм капки биогая, но още не съм му давала от тях.
Маринела Цанкова, аз си купих ел.помпа на МЕдела, но почти не е влизала в употреба, надявам се когато заработя по - сериозно да я ползвам, защото е сериозна инвестиция.
Стерилизатора ми е за микровълнова, но и него не ползвам много, защото сме изцяло на кърма и вода не давам. Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 120
Момичета, на колко градуса държите в стаята на бебето? Ние сме на 22, но имам чувството че й е студено, ръчичките й са студени  ooooh! 

# 722
  • Сидни
  • Мнения: 721
На бебетата ръчичките винаги са студени. Проверявай по нослето.
Ние имаме проблем с памперсите- вече 2 вида на Памперс сменяме и Пуфис взехме - ами протичат ни. Не мога да смогна да пера дрешки. Не мисля, че не ги слагаме правилно. Прочетох, че пишлето трябвало да е надолу, а не нагоре? При вас как е?
Иначе още колики нямаме, но от вчера започнах да давам БиоГая.
Педиатрката ни посъветва след хранене да му давам малко преарена вода, за да си изплакне устичката, против развиване на млечница...не знам доколко ще помогне, но го правя.

# 723

Общи условия

Активация на акаунт