Отговори
# 45
  • Мнения: 30 820
HugЕмотокините на Ирка Rolling Eyes ма нещо ги не видим Rolling Eyes и твойто име писах и него го няма Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 15 884
Joy Joy Joy пробвай пак Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 1 426
Ирче, Hug,Светле, Hug,Мимчо, Hugпривет-мривет wavey
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Надпис в тоалетна на Северния полюс: "Като се изпикаеш - подпри струята в ъгъла!"

# 48
  • Мнения: 15 884
Ирче, Hug,Светле, Hug,Мимчо, Hugпривет-мривет wavey
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Надпис в тоалетна на Северния полюс: "Като се изпикаеш - подпри струята в ъгъла!"
Лин4е Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 30 820



Наде Hug

Миме LaughingТо било първия адрес Mr. Green

# 52
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Добрютрууу, здравейтиии Hug Hug Hug

Днес съм си домашна и ми е голям кеф , ама от сутринта ми тръгна....мъжо ми се смее по телефона, после и мен ме досмеша, ама  по време на случката хич не ми беше до смях Crazy

Голяма съм шамандура значи ooooh! Сутринта взех да оправям стаите, тъкмо се бяхме разпяли на три гласа аз, прахосмукачката и Селин Дион  tooth....абе бях си в настороение с две думи....Та направих течение да проветря и по едно време с периферното си зрение виждам отражение в огледалото в коридора, нещо голямо и черно да минава пред него,  в посока към едната стая....  Shocked В този момент тока спря за малко, съответно и музиката и  прахосмукачката заглъхнаха, лампите угаснаха и стана много тихо и мрачно....парализирах се от ужас  newsm43 newsm43 newsm43 newsm43   #Shocked #Shocked #ShockedЧе и едни странни звуци идваха от към въпросната стая, викам си край, ще ме намерят умряла от страх, щото някакви призраци са ми налазили къщата и са ми изкарали акъла Shocked Едва карам краката ми да ме послушат и отивам във въпросната стая да погледна, а то една голяма черна найлонова торба прелетяла от течението и се закачила за един шкаф.... doh а аз за малко да се гътна от ужас....



ппИветка се е разписала- здравей адашче, много хубав колаж, копнах си го Heart Eyes

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 10:00 от Беллора

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Ох,ма Бел  hahaha hahaha hahaha hahaha
Мичони,Наде  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Аз докато дойда ,ти си открила сайта,Ренку  Mr. Green

# 54
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Здравейте,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug днес няма да ви изброявам, щото ме мързи,  Joy Joy Joy Joy

Ирка,   Hug Heart Eyesама какъв разкош е романтиката, а колко яки са комиксите - верно си много добра!!!!  newsm51 newsm51 newsm51

Зизу,  Hug Heart Eyes тенкю, че сън не спиш нов дом да ни градиш,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ренка, Hug Hug Heart Eyes Heart Eyesкак ме скивала рано рано, ами първом като се събудя и чета от телфона, нощните ви писанки, ама нали не виждам кой е тук, затова си мълча

# 55
  • Мнения: 15 884
Бел Hug Joy Joy Той призрака е зака4ил плика hahaha hahaha
Миши Hug Hug

# 56
  • Мнения: 30 820
Бел Hug Joy Joy Той призрака е зака4ил плика hahaha hahaha
Миши Hug Hug
Joy Joy Joy

Бел Hug Joy

# 57
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Бел Hug Joy Joy Той призрака е зака4ил плика hahaha hahaha
Миши Hug Hug

МимиHug Hug Hug Hug Hug ох как ме разсмя Белл, милата  Hug Hug Hug Hug

# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здрастииии wavey wavey wavey

Ставам, поглеждам... Rolling Eyes у нас Кербала... smile3544 Търтеозаврите се изринали от къщи и сега аз трябва да изрина всичко това...

Пих едно, кафе, ще пия и второ, че съм в потрес... Crazy Crazy Crazy

Всички констатирани и установени, че докат прочетох и забрайх кой е станал вечи...

# 59
  • Мнения: 21 201
Да ни е честит Християнския празник Благовещение.
Мими, Hug Ренка, Hug Ирче, Hug Ивче, Hug Joy Мариетке, Hug Зизунче леля. Hug
Йени ли е, не е ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт