Отговори
# 705
# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Мани, мани Профи, наистина не е за приказка. Mr. Green
Шегата настрани но за мен няма и помен от хубавите им песни преди.
Предишната и тази не ме впечатлиха, и даже не си ги спомням докато предходните им дуети много добре им се получаваха+прекрасната песен която Мирка изпя в края на 15 епизод.
Много влюбено я гледа няма що, аз защо не забелязвам!? newsm78

Не забелязваш, защото имаш по-реална представа за любовта. Peace И тя не се състои в събрани насреща ти на триъгълник вежди, дето не можеш да разбереш тая майсил ли има или просто си е овца по рождение. Mr. Green

Белл, до миналия епизод поне песните бяха хубави. Сега и с това се провалиха. Нищо грабващо и запомнящо се не виждам да ни предстои в певческо отношение според това, което се видя във втория фрагман. Пак ще заспивам докато се мъча сигурно за пети път да го загледам предстоящия епизод, както се мъчих с последния. Бога ми, следа нямам в главата си от него! Shocked
Впрочем забелязахте ли колко са сходни характерите на Яман и Емир? Мнооооого отдавна съм го писала това, че Чачко не играе нещо кой знае колко по-различно. Все повече изпъква сходството между двата образа в отношението все да помогне на някакви наоколо и пренебрежение към любимата. Peace

Пишете да я изпишем тази тема, че тази вечер имаме КС! Трябва да сме се преместили преди да почнем.
Зизче, ти готова ли си къз? smile3506

# 707
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Лудогорец!!!  bg bg bg bg bg

Аре бе, госкето повеке от нас!  smile3511

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Готова съм Проф Party Party Party

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йенитууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=773052.new#new

Екип:

Романтика - доня Габриелита дел ХрАна
Комикси - Нарцисчева


чичеци newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И пак да се посмея... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 710
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Проф само дето Емко беше мъжки мъж, а Яманко се държи като ощипана мома.... същински пу*ьо Crazy

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф само дето Емко беше мъжки мъж, а Яманко се държи като ощипана мома.... същински пу*ьо Crazy
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 712
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Проф само дето Емко беше мъжки мъж, а Яманко се държи като ощипана мома.... същински пу*ьо Crazy

Съгласна.  hahaha hahaha hahaha

Зиз, мерси!  Hug Ще тичам да се запиша.
Бетоновозът се прибра и каза че след две цигари време ще ме вдигне.

# 713
  • Мнения: 2 788
Къде изчезнахте бре,къзлар ???

# 714
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Къде изчезнахте бре,къзлар ???

Гледаме Кузея, но сега има реклами Laughing

# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 1 426
Добър вечер Grinning.
Тука съм за КС Laughing.
Профи,благодаря отново за епизода  bouquet Hug.
Сега тоя Гуньо да не продаде "Макара" newsm78 и Кузей да пие една студена вода #2gunfire.Между другото ,когато гледах Езел,го гледах във в-бокса и същия потребител имаше и КГ със субтитри,мога да го потърся и да ви метна линк Peace

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Момичета в новата тема сме

Йенитууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=773052.new#new

Екип:

Романтика - доня Габриелита дел ХрАна
Комикси - Нарцисчева


чичеци newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И пак да се посмея... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт