20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 775
  • 501
  •   1
Отговори
# 495
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
charming хайде да минава времето до утре по-бързо и да отидеш на доктор. Лично аз вече наистина нямам търпение за да разбера какво става с теб. Искрено се надявам да пишеш веднага като приключиш с док за да отдъхна! Миличко, пожеавам ти КЪСМЕТ, УСПЕХ И ХУБАВА НОВИНА!!!С теб съм, а палците са стиснати до болка!
   Сънчи, голям кеф беше наистина. Аз се чудех кога да си празнувам рожденият ден - дали в Петък или Събота. Слава Богу, че си го направих  в Петък, защото ако го бях оставила за вчера, щях да си изям д-то от яд, че пропускам тази среща.

# 496
  • София
  • Мнения: 2 044
 CryДаресъжалявам за дядо ти CryПрегръщам те HugЕй Голди набори сме с теб Winkи аз завърших 1996,но не сме се виждали с мойте съученици Confused Embarassed

# 497
  • Мнения: 1 950
Голдънче, браво на теб Hug, много хубаво, че си успяла да отидеш на тази среща, аз също обичам да ходя, когато се организират Laughing
Дара, моите съболезнования за дядо ти, жалко, че отиваш в този хубав град по такъв повод, но това е живота все пак. Искрено ти пожелавам, от тук насетне само и единствено положителни емоции, свързани с така желаното бебче Hug

Ние днес сме се отдали на мързел, ама мноогооо голям мързел Laughing да видим до къде ще го докараме Laughing Шегувам се със Стенли, че днес за последно ще ядем месо, заради постите, а от другата неделя пък започваме пълен пост. Той ми клати глава, и вика, да, да, сигурно ще стане Laughing А като се сетя, че преди години постих и за Коледа, и за Великден....сега това май ми е абсолютно невъзможно с дразнител като него Wink

# 498
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дани, срещата наистина си я биваше....някак си се връщаш в годините назад и ти става толкова мило, че няма на къде повече.  Grinning
 Цветунчо, ако ти кажа, че откакто сме се събудили тази сутрин, аз още съм по ...........пижама  Embarassed . Това не е било никога в моят живот. По принцип стана ли от леглото веднага си обличам домашни дрешки, но днес не знам какво ми превъртя. От сутринта до сега съм с лап-топа на крака, полулегнала, полуседнала и ме мързи да дишам. Имахме ядене за обяд, но ме домързя да стана и да го стопля  Embarassed и за по-лесно си поръчахме от Уго пици и салати. Въобще днес е един супер-мързелив ден и определено не се гордея със себе си. Оправдавам се, че съм много тъжна заради пустият фоликул и единствено с това мързелуване се чувствам добре.
   Добре че ми е свестно мъжлето и не мрънка!
п.п. Наистина много пусто днес в темичката ни!
  Tired

# 499
  • Мнения: 2 123
Здравейте!
Аз чак сега се давръндисвам - бях на сватба и като се върнахме веднага заспах. Сега ми е малко по-добре...
Дара, приеми съболезнованията ми. Единственото хубаво нещо в тези нещастия е обратът, който може да настъпи в живота ни, именно благодарение на тези мисли за живота... /знаеш и аз в какво положение съм - между двете крайни състояния - на загуба на близък и на очакване на нов човек.../ Прегръщам те и дано с тази загуба, нещастията ви приключат!
Голди, всеки има такива моменти - на тотален спад и подтиснатост /дори д ане бебеправи/. Защо не зарежеш температурите този месец, а? Остави ги нещата... Нали видяхте фоликул!Сигурна съм, че сте го уползотворили!Направи си някакъв подарък утре! Heart Eyes
Чарминг, Сладурка, Praynig Praynig Praynig

# 500
  • Мнения: 708
ох и ние голям мързел цял ден-следобед спахме 3 часа,ама то всичко по вина на мъжа ми-снощи се полюбувахме и тая сутрин ме събуди в 7.00 часа щото пак му се искало  smile3506...а аз му викам :Чакай бе човек овулаziaта още не е дошла,ама той милiя си иска и това e  Embarassed Ох много развратна съм станала нещо
Само дано баш като дойде овуто да не се спотайва:) smile3508

Цункам ви всички и някой да вземе да отвори новата седмичка.
 smile3525

# 501
  • Мнения: 14 489

irinii благодаря за молитвите  Grinning още не ми е дошло ама чакам още за теста за да не е положителен пък после да ми дойде и да се разочаровам вече се ориентирам към постинга са новата седмица Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт