Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 173 390
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 988
Аз днес съм на чай и кайсии и печени картофи със сурова зелена чушка.
жгмъц, аз не се тегля всеки ден, за да не се демотивирам, ако резултатът на ми хареса. Сега съм решила да се тегля веднъж седмично.

# 691
  • София
  • Мнения: 11 121
Ами аз не се меря всеки ден само ако не съм вкъщи, иначе не мога да се спра.  Confused
Сега ще пропусна 3 дни мерене, дано бъда възнаградена!  Praynig

# 692
  • Мнения: 1 988
Аз се чудя дали в някой въглехидратен ден не мога да си направя бонбони от фурми и кокос, макар че фурмите са плод, но са калорични newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 11 121
Аз се чудя дали в някой въглехидратен ден не мога да си направя бонбони от фурми и кокос, макар че фурмите са плод, но са калорични newsm78

Ако фурмите не са допълнително озахарени няма проблем да се ядат вместо плод, според мен.  newsm78
Не ми се струват въглехидрат.

# 694
  • Мнения: 1 988
Да, без захар. Само фурми кокос. Права си, че могат вместо плод, например в някой белтъчен ден, когато ям храна с по- малко калории, да речем яйца.

# 695
  • София
  • Мнения: 11 121
Да, без захар. Само фурми кокос. Права си, че могат вместо плод, например в някой белтъчен ден, когато ям храна с по- малко калории, да речем яйца.

За по сигурно могат да се накиснат предварително, за да падне ако има някакви добавки, понякога фурмите ги овалват в брашно, което не е добре също.

# 696
  • Мнения: 1 988
Да, ще ги накисна предварително, хем да омекнат.

# 697
  • Мнения: 471
Здравейте момичета!
И аз от днес ще започна отключващия режим.Дано се справя.Приготвила съм се с мляко 0,1 % на Маджаров и ябълки.
Вие как се справяте,има ли намаление в кг,аз ще се меря всяка сутрин.Хубав ден!

# 698
  • Мнения: 166
Момичета от утре и аз във вашите редици. Пробвах няколко дни на кисело мляко с плодове с зеленчуци и се чувствах много добре. Мисля , че накрая открих Диетата!
Имате ли наблюдения след вгх ден от какво сваляте и от какво качвате. Аз при пробата бях на черен хляб и салата краст. И домати и след това с плюс 900гр. Аз искам да свалям всеки ден по малко или ако се задържи да се задържа без да лавира нагоре надолу. С този режим успях да запазя свалените кг от плодовите дни без глад и да ги стабилизирам (ПРИ белтъчините обаче).

# 699
  • Мнения: 1 988
LeMonde, аз не съм се теглила много редовно, но по себе си съдя, че дори и да не свалям всеки ден, в края на режима имам минуси. Обикновено с отключващия свалям 5-6кг. Затова избягвам да се тегля всеки ден. Правила съм го преди и съм забелязала, че ако дори само един ден видя, че не съм свалила или съм качила някакви грамове, се демотивирам и риска да наруша диетата е голям.
Аз днес не спазвах режима. Утре съм на мляко с краставици.

# 700
  • Мнения: 471
Първия режимен ден е спазен.Днес на ябълки като плод,а за обяд и вечеря зелеви сарми от смляно телешко месо и салата домати.

# 701
  • Мнения: 166
LeMonde, аз не съм се теглила много редовно, но по себе си съдя, че дори и да не свалям всеки ден, в края на режима имам минуси. Обикновено с отключващия свалям 5-6кг. Затова избягвам да се тегля всеки ден. Правила съм го преди и съм забелязала, че ако дори само един ден видя, че не съм свалила или съм качила някакви грамове, се демотивирам и риска да наруша диетата е голям.
Аз днес не спазвах режима. Утре съм на мляко с краставици.

При мен няма такъв филм. Всеки ден се меря иначе нямам мира. Боря някакви си 5-6 спешни кг от около месец, но с нормалните диети темпото на сваляне ми е много бавно явно. Свикнала  съм с гладолечението на Лидия Ковачева кг да падат като домино: за 20 дни, 12-13 кг. И сега направо подскачам от яд като гледам 1 седмица една и съща цифра. Да не говорим пък като започне да лавира нагоре-надолу. Ходя като градоносен облак.

Днес КМ+моркови

# 702
  • София
  • Мнения: 11 121
Аз приключих преждевременно и безславно...
Връщам се към 90ДД, н атази не удържах...

Успех на всички!

# 703
  • Мнения: 1 988
LeMonde, аз не съм се теглила много редовно, но по себе си съдя, че дори и да не свалям всеки ден, в края на режима имам минуси. Обикновено с отключващия свалям 5-6кг. Затова избягвам да се тегля всеки ден. Правила съм го преди и съм забелязала, че ако дори само един ден видя, че не съм свалила или съм качила някакви грамове, се демотивирам и риска да наруша диетата е голям.
Аз днес не спазвах режима. Утре съм на мляко с краставици.

При мен няма такъв филм. Всеки ден се меря иначе нямам мира. Боря някакви си 5-6 спешни кг от около месец, но с нормалните диети темпото на сваляне ми е много бавно явно. Свикнала  съм с гладолечението на Лидия Ковачева кг да падат като домино: за 20 дни, 12-13 кг. И сега направо подскачам от яд като гледам 1 седмица една и съща цифра. Да не говорим пък като започне да лавира нагоре-надолу. Ходя като градоносен облак.

Днес КМ+моркови

Явно имаш голяма дисциплина, след като успяваш 20 дни да спазваш такъв режим. А след това не се ли връщат част от свалените килограми?


жгмъц, успех с отслабването. bouquetНа мен 90-дневната също ми допада, макар че никога не съм я правила.

# 704
  • Мнения: 166
След това е много трудно. По трудно от периода с плодовете. Ако не внимаваш какво и колко ядеш боли зверски корем, отделен въпрос е кг. Някой ден пак ще се пробвам с дълги периоди, но към момента 1 ден седмично за детокс мисля че е добре. А и воля нямам за повече.
Иначе днес умрях от глад с тези сурови моркови. Сега ги варя пък дано станат по ядливи. Утре съм замислила попарени кремвирши или както там се водят. 2 ден от общо 38. 

Общи условия

Активация на акаунт