Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 173 248
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
zdraveite az sam na 2-q etap ot dietata i sum pulen proval postoqnno q narushavam prosto zashtoto sum postoqnno gladna kogato bqh na otkluichvashtiq rejim mislq che izdurjah poveche s kiseloto mlqko sega sam na 8 den ot 2-q etap nesam se merila zashtoto sam v cikul i korema mi e strashno podut,no mislq da si karam dnite kakto sa si dokraq i da zapochna i 3-q etap puk kakvoto stane.(mnogo obicham shokolad,a v sedmicata predi cikul mnogo mi se qde ) uspeh na vsichki.
izvinqvam se za latinicata.

# 736
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз дотук съм свалила 2.6 кг. за около месец и половина (може и два да са). Загуби ми се началната дата.  Thinking

# 737
  • Мнения: 471
Добър ден!
От днес се включвам с отключващия режим.
Има ли други,ще ми бъде приятно с компания!
Виждам ,че темата е на 50 страница,но незная как да направя нова тема.

# 738
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз започвам пак от утре!

# 739
  • Мнения: 1 980
Тъкмо тези дни си мислех за темата и дали някой няма да се включи. Миналата година направих отключващия и бях много доволна. Преди няколко месеца ми се наложи да пия лекарства и качих 6-7 кг. Искам да ги сваля и пак смятам да започна диетата. Тази седмица майка ми има рожден ден, после ще сме извън града за два дни и няма да мога да бъда стриктна, но от днес и аз започвам.
Разликата от миналата година е, че започнах да пия кафе с мляко и захар, затова първата ми консумация за деня всъщност ще ми е кафето. И без това преди не успявах да ям в 8.30ч., а направо в 10.00ч. Не обичам да закусвам рано. Сега гледам да ставам преди малкия и пия кафе доста рано.
Много се радвам, че ще си имам компания.
Днес ще съм на кисело мляко и ябълки.

Последна редакция: вт, 10 апр 2018, 11:33 от Forest rain

# 740
  • София
  • Мнения: 11 117
Защо не пиеш кафето със стевия или мед ?

Ще пусна нова тема!
http://old.bg-mamma.com/?topic=1029758.new#new

Общи условия

Активация на акаунт