Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 131

  • 72 773
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 327
Помолих Гери също да хвърли един поглед из нета, аз поне мисля, че е това. До петък все ще те упътим. Пенда със сигурност го знае точно кое е и къде е, утре ще й се обадя по телефона да я питам  Peace Няма да те оставим да се луташ кат патка  Laughing  Heart Eyes из Бодрум.

Тю,трябваще да питам по-рано Simple SmileАз се ситуирах до яхтеното пристанище.Това Gümüşlük бая далече ThinkingБлагодаря за вниманието HugАма Нежо заслужава да поброди човек заради него Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 327
На снимките излиза от White Mill Cafe - ама къде се намира това кафене...
Късмет, дано го срещнеш, да му кажеш, че и ние го подкрепяме.
[/quote]

Благодаря Светле.Това е в Истанбул.Аз ще го чакам в Бодрум Heart EyesНепременно ще се опитам да му кажа колко е обичан и тук Grinning

# 692
  • Мнения: 233
Привет на новите патета!  bouquet Добре сте дошли!
Ели, на слука в Бодрум!

Много инфо, много нещо, бива ли така, патки все пак Joy Joy JoyБлагодарско, яваш,яваш ще го асимилирам. Hug

Гери, Лакунки,  цунки, гунки!

Това да не филма на писателя Лакунин  newsm78, около който ще правим кръжока?
Русото, само от постера дори мъти гьола, а като оживее направо не знам. Wink

# 693
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170

Това да не филма на писателя Лакунин  newsm78, около който ще правим кръжока?
Русото, само от постера дори мъти гьола, а като оживее направо не знам. Wink


Същият  Heart Eyes При нас е леко наопаки - първо оценяваме екранизацията и чак тогава се хващаме за книжките  Crazy
А Алтанов много мъти. Много!  Grinning

ели, добре дошла в гьола  Hug Аз потвърждавам инфото на лакуна, че Batı Bar е бил негов, но не гарантирам, че все още е... Попаднах на писания на други фенове, ходили там с надежда Нежо да им сервира, но безуспешно. Дано на теб ти се усмихне късметът да го засечеш  Peace

# 694
  • Мнения: 233
Е така де, да може като четем после, да си представяме идола, че де толкоз въображение у патки hahaha hahaha
Не смея да рискувам с Русото по това време, Wink ще го оставя за утре.

# 695
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ели, друго не намирам засега. Утре ще преслушам Пендолина, дано каже нещо по въпроса.  Peace

Ники, ако знаеш тоз мушморок Алтанов как ми размъти главата с тая си роля, не е за разправяне  Crazy Crazy Crazy Ся се чудя дал шъ мога да взема писателя, кат вече съм влюбена в екранното му подобие  Mr. Green Много добра роля прави, много! Аз понеже съм поживяла доста в такива среди, че и още ги навестявам  Laughing мога на 100% да потвърдя, че нямаше едно глухо време във филмчето.

# 696
  • Мнения: 9 541
 Hug,
предчуствах аз, че днешният ден е по-така, хубави новини, много и накрая филмче с Енгин Алтан и Йозгю Намал, тотална наслада Peace
На двете патки трудолюбиви - Гери Hug и Лакунка Hug хиляди благодарности! newsm51
Вече го дръпнах Heart Eyes newsm44 newsm68 newsm44

# 697
  • Мнения: 327
Благодаря момичета HugСтрахотни сте Heart Eyes

 newsm10

# 698
  • Мнения: 233
Лакун, не съм се и съмнявала, че щом го превеждате е як, още повече пък щом е по книгата на аморето -писател.Дръпнах го, засилвам се   running и скачам в дълбокото help

# 699
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


следят те къде ще цопнеш, внимавай  Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 9 541


следят те къде ще цопнеш, внимавай  Joy Joy Joy

Простено ти е да се увличаш по Енгинчо, ама само днес Wink Ако обичаш, стегни се и мисли за другото аморе Heart Eyes

# 701
# 702
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лиа, не съм спирала да мисля за него откак го видях в "Откраднати очи" Wink, бях побъркала все живо около мен, да питам "откъде го познавам тоя"  Laughing , а те викат - отникъде, той е турчин.  Joy За Нежното съм сигурна, че сме срещали в друг живот, само чакам да се срещнем и в тоя  Laughing


Алтанов го продадохме, да. Това не пречи, обаче... На мен поне не ми пречи никак  Mr. Green

лека нощ, лудетини  Hug

# 703
  • Мнения: 31

.. бонус от две патки  Wink

благодарско на двете патки  Heart Eyes  bouquet за филмчето  Hug

.. Пенда със сигурност го знае точно кое е и къде е

Лакуни, надценяваш ме, къз  Grinning От твоята клавиатура в божиите уши, ама надали  Confused
то мерак, голям  Crazy ма едно е да искаш, ...  Crazy Mr. Green
преди време се подвизаваше и в друг бар, пак в Гюмюшлюк, или поне имаше негова снимка, на Бери и други 'познати'

 Елена  Hug не е толкова далече Гюмюшлюк  Sunglasses ако трябва, ще доплуваш  Laughing
успех  Peace като го откриеш, нацелувай го от гьола  Grinning
  

пп  ето го другия Club Gümüşlük и клиентите   Grinning
но това е старо   Thinking

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 02:14 от пенда

# 704
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Точно него имах предвид, но исках и ти да потвърдиш, защото не бях сигурна  Peace Инак добре помня, че го беше заловила по бели гащи там нейде.

Къде се попиля, бе къз?!  Hug Кой ще ти извинява отсъствията, а?  Laughing



Ели, ако го завариш в тоя вид му кажи да се загърди, щото ше бере ядове, кат кацна аз около гюмюшлюка  Mr. Green



милото ме чака пред кръчмата, вижда ме и...  Mr. Green

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 07:47 от lacunababe

Общи условия

Активация на акаунт