Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 406
  • 783
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 461
привет,  Hug
радвам ви се и на вашите резултати, много добри.
Вив, благодаря за подкрепата, вече мислех, че никога няма да смъкна. Crazy
Може и ти да се пробвам , ако решиш ще се радвам да споделяш.
Инкогнито, моят съвет е почивка от минимум 1- 2 седмица.
Аз 90- дневна не мога да спазвам, нито дни на плодове, нито водни дни...
Да ви споделя нещо смешно
Скрит текст:
вчера си направих домашна руска салата, хапнах няколко лъжици за дегустация.Ефекта беше в 1 през нощта в тоалетната  Joy . Днес си направих шопска салата, еми това сирене ми беше ужасно странно в салатата. Май ще го премахна като цяло, а си мислех че много ми липсва...

# 376
  • Мнения: 164
Добро утро има ли някой тук?  food010

# 377
  • Мнения: 22
Аз започвам пак от понеделник за 5 път,само този режим ми помага макар и бавно и с малко свалени килограми

# 378
  • Мнения: 847
Здравейте   bouquet,приемате ли новобранци в групата?
От днес съм при вас,надявайки се на минуси в сантиметри и килограми.Връщам се назад да чета внимателно и после ще питам,предполагам.

# 379
  • Мнения: 97
Здравейте,
Започвам от днес. Килограмите ми са 75,900. Цел в края 70 кг.
Успех на всички.

# 380
  • Мнения: 34
Здравей Vessit,
и аз като теб съм нова в темата и тази диета - днес ми е трети ден,без нарушения.Надявам се някоя дама още да се включи,да обменяме опит.
Успех на всички с диетите.

# 381
  • Мнения: 164
Привет и аз мисля да направя пак 3 седмици с режима Hug

# 382
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От понеделник ще съм режимна ,че нещо се окръглих.  Peace

# 383
  • Мнения: 6
Добро утро!
От днес се присъединявам към групата и аз.
Не съм била на този режим,но съм била на режима на Дюкан.С 90-дневната се пробвах няколко пъти,ама все се дънех на плодов Whistling Whistling
И така стартирам от 70кг.Като последните 2 са натрупани за последните 2-3 дни. Embarassed
Пожелавам на себе си и на вас силна воля и успех.И в края на режима да имаме задоволителни резултати!
Хубав ден  bouquet

# 384
  • Мнения: 23
Здравейте! Grinning

От днес и аз съм на режима, нядявам се да не ми е толкова трудно, защото това са храните, които ям и ми харесват, а и не обичам плодове и мляко, но сладкотооо...абе дано да се отърва постепенно от тази моя зависимост... Whistling
Успех на всички!  Hug

# 385
  • Мнения: 1 136
Здравейте , аз започвам диетата от днес и не само с цел отслабване , а и от здравословна гледна точка , лекарят мо в препоръча и ако успея може да постигна успех в заболяване което влача от 20г.. Какви чайове са разрешени и хлябът абсолютно забранен ли е ?
Благодаря!

# 386
  • Варна
  • Мнения: 241
Добре дошли на новите момичета и успех!

 axel_chiara2430, най-добре прочети информацията на 1-ва страница. Не само хлябът, а всички въглехидрати са абсолютно забранени, в т.ч паста, картофи, ориз, грах, боб, плодове и т.н.
Когато се приеме дори и 1 хапка въглехидрати по време на този режим, то той спира да действа и трябва да се започне от начало.

Много внимателно разгледайте позволените неща, за да не се заблудите, че някой зеленчук е позволен и после да се чудите защо режимът не действа.

Успех!  bouquet

# 387
  • Мнения: 34
Здравейте,
днес ми е пети ден.Не съм много наясно с диетата,но мисля че не съм прегрешавала.
Общо взето карам на свинско и пилешко месо ,печено в плик.От зеленчуците до сега съм на зеле,моркови,карфиол,броколи и домати.Един ден ядох и мусака с тиквички ( каймата е от мляно пред мен месо).Обикновенно закусвам с 2 варени или пържени яйца,с малко пушено месо.
Друго -НЕ.
Като чай си правя единствено от джинджифил.
Моля за мнение - имам ли грешки като непозволени храни  newsm78 ?

# 388
  • Мнения: 1 136
Момичета , освен вода и чай какво мога да пия?

# 389
  • Варна
  • Мнения: 3 953
axel_chiara2430 чисто кафе и чисто какао. Peace

Общи условия

Активация на акаунт