Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 418
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 544
хахаха и аз си обичам соленичко  Embarassed
менюто вчера
З.1 варено яйце .
О.Пилешко филе и зелева салата
В.Пържени яйца ,салата домати с песто и маслини
и за съжаление през деня 3 шоколадови бонбона  Confused много ме е срам  Embarassed Embarassed .
Днес още не съм закусвала ,но за обяд пак ще е пиле май май  .

Поздрави 

# 751
  • Мнения: 16
Здравейте!
Да се прредставя! На 38г. с две деца, омъжена. Цял живот /е почти/ съм все на някакви диети. Сега обаче отказах цигарите и кантара светкавично се размърда. За да се противопоставя на тази му тенденция трябва да спазвм някаква диета. Една колежка ми похвали тази и реших да опитам.
Стартирах вчера 68,5 163см.

Менюто:
 З няколко парченца свински врат
 О две пилешки плешки със салата домати и краставици/ама те в този сезон хич не са вкусни/
 В свинско със зеле и праз, салата цвекло с моркови, две парченца пушена риба

днес
 З едно варено яйце
 О зелето от свинското и една пилешка плешка със салата стърган морков
 В свински шиш с гъби и лук и салата прясно бяло зеле

в 10 и  в 15ч си хупам по един морков да не взема да се захарлача Simple Smile
Хубавото е , че мъжът ми и той за пръв път ртеши да спазва режим с мен и така е по-лесно и надъхващо.

Засега винце не сме пили и се чудех дали само бяло вино може и сланинка да ли е позволена като мезенце. Така като чета сякаш няма пречка, но вие какво мислите?

# 752
  • Мнения: 42
Здравейте, Дами:)
Като се замисля, май само в този режим не съм се записала Laughing Laughing Laughing
Поправям се веднага - от утре съм във вашите редици Thinking
41 г  - 165 см - 83 кг  Embarassedголям срам
От утре започвам режима и ще докладвам всеки ден тегло /сутрешно/ и меню за деня. Този път ще се получи, сигурна съм:)
Успех на всички ентусиасти!

P.S. винце със сланинка може след 6 - ти ден

# 753
  • Мнения: 42
ехооооо, къде сте момичета?
меню за деня: О-пържени яйца с лук, В-дробчета по селски

# 754
  • Мнения: 444
Привет bouquet bouquet bouquet bouquet
bilqnita -ех тия бонбонии Mr. Green
Браво на устискалите и добре дошли на новите,заедно сме .
Днес се теглих - 4,200  дано още малко смъкна.
Ако ви кажа какви бъркочи си спретвам,мъжа първо гледа и се чуди после вика ааа то мн.добро и аз ще ям Mr. Green
Последния бъркоч е :кайма,лук,печени чушки ,яйца,3 настъргани моркова и подправки.Всичко го обърквам и в тавата в фурната после салатка зеле и моркови и е вкусно. Mr. Green

# 755
  • София
  • Мнения: 544
Тук съм , тук съм хахаха
днес обядвах 1 пилешко бутче ,1 кюфте на скара и салата краставици
за вечеря ще го мисля .
Не съм се мерила, но съм спаднала  Hug ,
От време на време хапвам бонбонче , някое парче шоколад ама няма как сега , след мъничко шоколад живота е по-хубав  Peace Peace Peace
Хайде успех на всички кандидат слабушки

# 756
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен!

2-ри ден: мезета и яйца с лук
                 пилешко бутче със зелена салата

Ще се изтегля след 6-ти ден:) Дерзайте засега

# 757
  • Мнения: 42
виновна и ме е срам малко, но изпих 2 чаши бяло вино.....Бабин ден е все пак и шефа реши да ни почерпи / нищо, че не сме баби:)Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 758
  • Мнения: 110
Привет, дами!

Отново съм сред вас  Laughing Laughing Laughing Вече 8 дни изкарах, днес ми е 9ти, но имам следния казус. Понеже сега салатките са доста оскъдни, наблягам доста на морковите, а знам, че трябва да се внимава с тях. Дали е проблем?

И още едно въпросче: понеже сега има мноооого тикви, а аз много обичам, ама не мога да си хапвам тиквеник Sad Мога ли да си направя поне крем супа от тиква? Grinning Тя уж се води зеленчук, ама да попитам...  Grinning Благодаря  Hug Hug Hug

# 759
  • Мнения: 2 461
Моят съвет, по-добре изчакай края на диетата за тиквата. Не е толкова дълъг срока.
Салати - зеле, цвекло, ряпа,айсберг. Редувай ги да не ти омръзват.

# 760
  • Мнения: 444
Привет, дами!

Отново съм сред вас  Laughing Laughing Laughing Вече 8 дни изкарах, днес ми е 9ти, но имам следния казус. Понеже сега салатките са доста оскъдни, наблягам доста на морковите, а знам, че трябва да се внимава с тях. Дали е проблем?

И още едно въпросче: понеже сега има мноооого тикви, а аз много обичам, ама не мога да си хапвам тиквеник Sad Мога ли да си направя поне крем супа от тиква? Grinning Тя уж се води зеленчук, ама да попитам...  Grinning Благодаря  Hug Hug Hug


По добре изчакай да свърши диета и си хапни тиква ама да не е още първите дни след режима.Не е толкова дълъг периода така че мисля че ще устискаш Успех!

# 761
  • Мнения: 110
Аз този път мисля да я направя в дългия й вариант - 48 дни, стига да не се изкуша дотогава  Laughing Laughing

Благодаря ви  Wink Heart Eyes

# 762
  • Мнения: 259
Здравейте и от мен:) Покрай малкия не ми остава време да се включа, но съм режимна!!! И аз съм надъхана на 48 дни, но от 4 януари до сега само 3 кг. Незнам защо така бавно свалям... хапвам само по 1 път на ден... Ще устискаме!!! bouquet

# 763
  • Мнения: 444
Здравейте и от мен:) Покрай малкия не ми остава време да се включа, но съм режимна!!! И аз съм надъхана на 48 дни, но от 4 януари до сега само 3 кг. Незнам защо така бавно свалям... хапвам само по 1 път на ден... Ще устискаме!!! bouquet
Хапвай поне 3 пъти и съм убедена че ще свалиш и повече. Hug

# 764
  • Мнения: 110
Здравейте и от мен:) Покрай малкия не ми остава време да се включа, но съм режимна!!! И аз съм надъхана на 48 дни, но от 4 януари до сега само 3 кг. Незнам защо така бавно свалям... хапвам само по 1 път на ден... Ще устискаме!!! bouquet

Хапвай по-редовно. Затова сваляш по малко. Хапваш малко... Аз имах преди седмица няколко такива дни, в които хапвах по веднъж заради лични проблеми и липса на апетит и не свалям почти нищо. Не се тегля, но аз по дрехите познавам. Предни пъти като съм го спазвала за 24 дни си свалях по 10-12 кг и дрехите ми ставаха видимо доста по-широки. Сега съвсем малко, но аз съм на средата на режима, има още доста време за сваляне. А освен диетата си правя и упражнения вкъщи, тъй като е доста студено за хубави дълги разходки, та си намерих тренировки за начинаещи и тренирам. Така че се надявам резултатът да е доста добър след тези 48 дни, но са изминали една 12, така че има още доста Grinning

А освен нередовното хапване, зависи и колко имаш да сваляш Simple Smile Аз примерно имам страшно много излишни килца и свалям лесно Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 яну 2016, 21:02 от mariaaaaa_88

Общи условия

Активация на акаунт