Птичките пеят,цветята цъфтят,а мамите от ИБ се удивляват как децата им растат

  • 24 748
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 143
Меци супер, браво на Ема и на всички.Сега вече търпение и ще чакаме да пишеш че вече крачи Hug.
Бюти ще се справите и вие вярвам  Praynig, с доста търпение и много сили.
Маги нашето подсичане стигна до рани и кръвчица и доста се задържаха .Никакви кремчета не ни помогнаха ,единствено ни помогна сулфатиацола.
Флауърче и ние минахме през Памперс, после Пуфис и сега сме на Молфикс супер съм доволна.С нашето все наакано дупе всички пропускаха и перях в несвяс,че не се и изпираха натърквам и стоят така с часаве ,че да може след това да се изперат.
Стели ,ох милото да се оправя. Praynig.И ти бързо се оправяй.
Браво на твоето гардже ant G.

Маги, Лилка,

А защо не пуснете по един назален секрет от мястото на пъпките/раните. Да не се окаже, че е инфекция и затова не минава с нищо. Ние така си ги влачехме и ту мине уж и пак се появи и аз си мислех, че е от ядене. А се оказахме с стафилококи и сега ги лекуваме.
Лилка и при нас бяха рани и кръв и явно от там са се населили коките. Уффф аз така си измъчих детенце 2 месеца докато най накрая се откри проблема. Най добре отивайте при педи и искайте направление за изследване на мястото и да се вземе адекватно лечение.

# 706
  • Мнения: 6 395
Ох, прибрах се и  ще ЯМ най сетне ......то с това гледане сама на бебето и тичане по рехабилитации, много бързо ще си върна формите  Rolling Eyes Rolling Eyes. Татито си е в Бургас, че все някой трябва да бачка  Tired ще дойде чаааак в Неделя, добре че са брат му и жена ми да помагат и да ни разнасят с малката из София, че ако трябваше и по таксита да я мъкна, отиде се не видя ....

Зъбчето все още е във венеца, който е много подутичък, но ми закача на пръстчето като карфичка  

Мециии, ама ти ще изплашиш детето с тоя рев  Mr. Green Mr. Green иначе браво на Емчето, цунки и от нас  Hug

Квоооо да се похваляяя, квооо да се похваля, гледам се хвалим с децата си.....мойта почна да ме лиже много мощно, само да усети ръката или част от тялото ми близо до устата и почва да ме лиже. Иначе вече хваща целенасочено и си завира/ рядко улучва ама се опитва/ гризалки и всичко що се докопа в устата  Blush

# 707
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Браво на Ема, все така да продължава  Praynig
Деси, от известно време имахме само едно кърмене (вечер преди сън), много рядко повече и то ако нещо се разхленчи и пожелае. Пратих децата с ММ на Плевен миналия понеделник и до петък беше без мен и така се отбихме, сега като ме види с по-голямо деколте и ми вика "мако-мако", но аз казвам, че е свършило и няма повече. Трябва да допълня обаче, че от 11-12-ия месец дохранвам след кърменето с АМ, а от няколко месеца само с кисело мляко. Аз не съм пила нищо за спиране на кърмата , ама то на тези месеци вече млякото се произвежда на момента и нямам никакви проблеми.
Бързо излекуване на болничките  Hug
Хубав следобед  Hug

# 708
  • Мнения: 1 096
Мравче,браво на детенце.Всичко разбират и могат,но го показват,когато те си решат.ще пробвам и новото кремче,ако не подейства ще сменям памперсите

Бюти,голям смях.И ММ е бил подобен случай и в един прекрасен ден казал - чувам и разбирам всичко,но не ми се говори Joy

# 709
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мраве Оу аз от изписването мия дупето на Вили с водичка постоянно. Кърпички ползвам колкото да обера акото докато стигнем до водичката и пак се подсича. Още е във фаза червени ситни пъпчици, но с белите кърпички се оправя от раз. Навън не съм сменяла памперс, че ме е страх да не настини.
Браво на София. И накрая всичко се свежда детето да е готово. Peace
Маги Ако е от памперсите ще намалее за кратко обрива и пак ще се появи. Поне така се случва при нас.

# 710
  • София
  • Мнения: 10 704
Банда малоумни нещастници за тия Теса Еко Пластик ЕООД! Втори ден тенекия,не идват да си оправят смотаната работа,миналата година,като ни сменяха водомерите единия са го обърнали и отчита назад и това ни го каза миналата седмица жената,която отчита водата. От вторник се боря буквално да дойдат да си оправят резила,че на 29-ти ще идват за топломерите и ако този водомер не е оправен ще ни треснат на база! Във вторник разговарях с един любезен пръч,който ми обеща, че в сряда ще дойдат между 12 :30-13 часа,записа адреса,телефон,име...познайте-в сряда / вчера / ни вест ни кост от НИКОЙ, звъня на оня-не вдига телефона,звъня на поредица от номерата им посочени в бланката за смяна на водомерите и говоря с някъв, той казва- изчакайте ще ви се обадим след малко....много ясно,че никой не се обажда и ПАК звъня и вдига някаква коза,говореща като толуп и аз наново-така и така,проблема е еди къв си, вчера от еди кой си тел. записаха и ги чакахме днес,но никой нито дойде нитос е обади...и оная с възможно най- хаплив заядливо насмешен тон- И по кво решихте,че днес/ т.е вчера нали/ трябва някой да идва на адреса ви! и аз Shocked оная продължава- ВИЕ не сте се обаждали!- И аз още повече Shocked леле като викнах, направооооооооооо, казах й че са ненормални и че ще подам жалба срещу тях! Такааааааааааааа, звъня на други и им казвам какъв е проблема и всички- викнете си ТЕСА ЕКо Пластик ЕООД да си оправи грешката! Карам мъжо да се обади,щото оная няма да я издържа да говоря пак с нея,а направо ми иде да отида и да й ...та звъни той и оная по-мазна от слузта и му казва- в 18 часа ще ви се обади техник да ви каже кога ще дойде.... 18 часа/ вчера иде реч/ дойде,мина и замина и ПАК НИКОЙ не се обади! Laughing ooooh! Така..осъмваме и карам мъжО да се обади,попада на...някой си...който обещава да се обадят..ХАХАХА, но се обаждат днес де хаха и трябваше преди 17 часа да са в нас...дали са в нас и дали някой се обади! Whistling

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 17:29 от magnet_for_happiness

# 711
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Уф ... Магнитче, много кофти ситуация  Crossing Arms

# 712
  • София
  • Мнения: 10 704
Ще дойдат.а..да видим...ако до 19 часа не дойдат ще ги гоня и ще се оплаквам...втори ден ни съсипаха..
Освен,че ме вързаха с децата в нас да стоим, най-ме вбеси че нямаха смелостта да се извинят,грешки се случват, ама да ме обвини и да ми каже,че съм халюционирала,че съм им звъняла и че сме се разбрали за вчера Thinking

..е дойдоха и затова,че грешката си е тяхна си платихме Simple Smile без да ми дадат никакъв документ,че сме платили Party

Жорко се тръшна....диария и болки в корема,чудо просто..няма да има ваксина другата седмица на бебето ми се струва..

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 19:26 от magnet_for_happiness

# 713
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ние често гледаме картинки и муча, блея, квакам и т.н.
не си сама, сестро, не си Joy Joy Joy Ема толкова е незаинтересувана от разни жОвотни - и плюшени и живи, че и мърдащи - че просто няма накъде повече .. мойте приятелки около мен всичките реват, че не могат да си озаптят децата да не гонят кучета, котки, пъдпъдъци .. па мойто хич! едва успях да я науча да показва носа на една плюшена мечка и то от дъжд на вятър, като се къпехме в легена й давах гумено пате и й кваках насреща докато успея да измъкна едно "па" от нея и то де се вика е с клизма, ама вече се къпем в банята и мисля, че не си спомня ни за патето, ни за квакането .. още по-изненадващо е, че вчера я засякох да вика по име на дакела у свекърва ми .. аз не спирам да натървам - какво е това, мамо? кученцеее! как прави, мамо, кученцето - бау баууу .. а тя седи и ми се хили и накрая каза Баки! /дакела се казва Бъки .. / .. или й досаждам с постоянното лаене или ми се сърди Joy Joy Joy в момента сме пристрастени към даването на чао и здрасти - понеже и двете се изразяват с отривисто махане с ръка .. показваме колко сме пораснали, докато сме спали /или по-скоро, докато тя е спала, пък аз съм се опитвала да я държа в това положение/ и пляскаме с ръчички - е, лявата продължава да е полусвита в юмрук, ама няма да му придирям толкова .. баща й сега пак я учи да дава целувки, ма не е много успешно .. като цяло репертоара ни от половин година насам не се е променил кой знае колко, ама аз и на това съм доволна, че поне някаква форма на комуникация имаме с нея .. между другото при нас всичко се случва изведнъж и когато Ема реши, че е готова да прави определено нещо, просто от нас се иска да постоянстваме, защото в малките компютърчета в главите им се записва всяко едно нещо и като му дойде времето виждаме резултата от усилията ни Peace

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 19:39 от mecani

# 714
  • София
  • Мнения: 10 704
леле направо ужас някакъв стана в нас, Жорко се съдра да реве Лили и тя,простооооооооооо, на нея дадох Панадол,на него нищо не успяхме само половин бусколизин...може ли от варен геврек да му стане нещо...

# 715
  • Мнения: 39 498
не би трябвало. това е хляб-какво би могло?

# 716
  • София
  • Мнения: 10 704
Не знам... Вдигна 39...

# 717
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Оох Магнет набарал е от ентеро вирусите вероятно. Дано се оправяте бързо и малката да не го хване Hug
Мецко бравос на малкото Мече Hug
 Другото го забравих Crazy.
Моето днес пак истеряса жестоко. Много ме натоварват тия му истерични кризи,ама много. В понеделник, ако е здрав е на ясла. Алерголожката каза,че може да го пускаме. Rolling Eyes Оказа се че е наследил поне една от моите алергии-към мухъл. Силно се надявам домашния прах и полените да го подминат и да го израсте, но някак не смея да го вярвам Confused

# 718
  • София
  • Мнения: 10 704
Мдаааа, аз все повтарям на мъжо да не го води на площадката, там е бъкано с ясленчета и градинарчета болни... миличкия, не мога и да съм при него сега...

# 719
  • София
  • Мнения: 10 704
Жорко е доста зле, не сваля температурата и ака постоянно, никакви лекарства не дава да му дадем, моля ви дайте идеи как да се пробута смекта,биогая, нурофен и т. н , в сок не става, ис лъжичка пак не...само реве: боли ме корема...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт