Птичките пеят,цветята цъфтят,а мамите от ИБ се удивляват как децата им растат

  • 24 749
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 358
Магнитче много лошо, нямам идея как да ги пробуташ. Дано бързо да отмине и малката да не прихване  Praynig
Поспаланче желая ти здрави нерви мила  Hug

Ние вчера минахме през ФМ и БХС, това дребно същественце продължава да не престава да скача и да се върти, направо акробатче, малко ми е притеснено, че от сега е толкова буйно  Crazy .Иначе видяхме, че стърчи нещо между краката и по вероятно ще съм свекърва на квадрат, но още съвсем не е сигурно.

# 721
  • shumen
  • Мнения: 18 155
Маги,много лошо.Дано се оправи скоро Жорко и да не се наложи да влизате в болница.Пази Лили много сега и дано не прихване и тя.
Меци,браво на Емка.Ще видиш как съвсем скоро ще крачи сама.
Поспаланче,стискай зъби и не се ядосвай.Дано този път Слав да е добре на яслата.
Моя звяр вчера не стига,че спа само час и половина на обяд,снощи пак заспа в 22.00 часа и сега още спи.Не ми се мисли на обяд до 13.30-14.00 какво ще ме прави пак.
Мравче,моя казва как правят някой животни,ама го мързи да стане сам.Ако се хване някъде става,а иначе чака аз да го вдигна или протяга ръце.
Ренди,честит син щъркел.

# 722
  • Мнения: 1 490
Дaли нямa дa склони дa хaпне/пийне от лечебнaтa кaшa нa Хумaнa.Сок от компот от дренки,лимон/лимонтузо ( незнaм дaли е подходящо зa децa) ...оф незнaм Мaгнетче,идейки дaвaм,зaщото сме в същото,че и в по-лошо положение.Сaмо където Рaдо е по-мaлък и не го питaм искa или не,a тъпчa Sad

# 723
  • NE
  • Мнения: 10 999
Магнитче Да се оправя бързо Жорко. Praynig
Поспаланчо Ууф, че са бич тези алергии. Дано не е наследил всички. Praynig
Ренди Браво за хубавите новини от феталната. Май повечето са много активни в тези седмици, че място колкото искаш, после ще се кротне. Hug Айде честити несигурни сини гащички. Hug

Снощи освен, че Вили не ме остави да дремна ами и баща му ми се нацупи и така ме обиди, че стана манджа в грозде.

# 724
  • Мнения: X
Добро утро  Hug
Поспаланче, много са гадни тия кризи. В една книга пишеше да му дадеш ясна представа, че тръшкането му ти е ясно и няма да продължи дълго. Т.е.  му казваш " имаш 2 минути да се потръшкаш след това тръгваме!", така знае и какво следва. Но то това на теория е лесно, надали има ефект  Joy
Магнитче, много кофти, да се оправяте бързо
Ренди, браво на вас  Hug на една приятелка с наборче на Анди дори на 3Д и през цялото време и казваха момиче, накупи розово всичко и накрая роди момче  Mr. Green Анди през цялата бременност го усетих 2-3 пъти да ме рита само, а после къв енергичен беше  ooooh!
Поспаланчо, имате ли влагоабсорбатор? ако нямате, задължително си вземете
Верно ли не стават сами, ах, кви са маймуни. Моя пада, става и продължава. Аз само му казвам да тупа ръцете  Mr. Green

# 725
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Магнитче, капките Еспумизан много помагат за болките - просто за секунди действат, пробвай, а и запичат малко положението с разстройството.Малко сол във водата му. Да минава бързо Praynig

Ренди, браво на малкото човече Hug

Поспаланче, мислила ли си за психолог  newsm78

# 726
  • София
  • Мнения: 5 260

Магнетче, не че нещо ама аз не бих платила и направо щях да ги  #Cussing out Но аз съм тежък случай на "ще ви съдя"... и в нашата рода го правим. Майка ми осъди социалните за 190 лв. Даде около 600 лв по делото, ама накрая всичко възстановиха.
За децата- не вярвам от варен геврек да стане нещо, освен ако не е бил качествен или стар.. де да знам  newsm78

Ренди, все така и занапред  Hug

# 727
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
rendence не знаех, че си бременна Simple Smile хайде леко до края  Hug
pospalancho и Ема изпада в такива кризи, седи крещи, реве, тръшка се без причина... сайта, който пуснах вчера е много полезен в това отношение, нищо че е на английски... Ема на всичкото дивяване отказва и да спи, та търпение трябва

# 728
  • Мнения: 1 884
Магнет-пробвай Ентерол-с онзи тип игра-една за мама,една за тате,една за баба...и вкл различни думи -при нас работи Peace

Поспалане Hugи ние имаме  такива етапи,особено за автобусите/голямата ни любов/-пада и се тръшка на земята ,за да се качим  ooooh! ooooh!-в началото направо ме побъркваше,сега тактиката е-"падаш...и не знам,удряш се и ще има рана и кръв" Rolling Eyes

Ренди Heart Eyes baby_neutral сини,сини Wink-ще си имаш мъжко царство

# 729
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Магнитче, заведете Жорко на лекар.

# 730
  • Мнения: 39 500
И аз съм за лекар. Или поне се обадетет по телефона.

# 731
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Магнитче, забравих одеве - ако не приема нурофен, пък и той много дразни стомаха и усложнява положението, лепи яко "Куул пач" на гърба (зад рамената) за сваляне на Т. Бавно я свалят, но е по-добре за организма. Сигурно вече сте звъннали на педи  Thinking

# 732
  • София
  • Мнения: 10 704
Мерси на всички ви! Още снощи говорих с педиатърката, днес ще го водим.
Цяла нощ ака вода и рева, успяхме един ентерол и биогая да дадем и хапна солети малко.. Нямам еспумизан, имам Лефакс - дали да му дам?
С температурата се справяме, ту вдига- сваля и така....

# 733
  • Мнения: 1 884
Магнет Hugпробвай една препечена филийка,докато чакате за док-да не му е съвсем празно стомахчето Peace

# 734
  • Мнения: 2 358
Дай му, може малко да му олекне на коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт