Отговори
# 735
  • Мнения: 5 096

NAG,ако имаш време и желание ,хвърли едно око,ако можеш изобщо да прочетеш тези ситни букви  bouquet Предполгам не е кой знае какво инфо,сигурно е за гласуването да не се спира сериала Simple Smile

# 736
# 737
  • Мнения: 5 096
 Писмо от оператора на сериала до феновете преведено  на руски/оригинала не съм го намерила още/ :
"Вы собираете подписи? устраивайте митинги? воюете с каналом Д? Названиваете Тимс продакшин? заваливаете твитами актеров и продюссеров? но ведь причина закрытия рейтинги!!! И мы не хотим закрывать сериал не показав, все что планировали. и нам сложно взять и закончить дело в которое вложили душу! Но причина рейтинги... и как мы видим вас много и это приятно, так попробуйте доказать все не словами, а действиями и поднимите рейтинги. Может тогда появится тот шанс, которого вы добиваетесь! Новый актер Шюкур и Мюжган и все фан клубы в твиттере просят всех зрителей обьядинится и посмотреть сегоднящнюю серию дабы спасти наш Королек! У кого будет возможность смотрите сегодня на канале Д новую серию нашего Любимого сериала! Спасибо за внимание!''

# 738
# 739
  • Мнения: 1 159

NAG,ако имаш време и желание ,хвърли едно око,ако можеш изобщо да прочетеш тези ситни букви  bouquet Предполгам не е кой знае какво инфо,сигурно е за гласуването да не се спира сериала Simple Smile

Здравейте,
това е стихче,вероятно или монолог на Фериде или Кямран
от предстоящия епизод, или притурка към снимката от някой фен..

"Първите дни от раздялата..
Първо умират очите ти,
след това мечтите, а после душите умират..
Сърцето ти е разделено?
Все още не ме е грижа.
Сърцето умее майсторски да имитира, че живее.
Вечер си лягам и пред мен си ти..
Сутрин се събуждам, пак си ти..
Всъщност никога не си излизал от ума ми..
Умирам..
Младостта ми натежа, умирам.
Полека, лека..
Знаеш ли?"

Простете, ако съм сбъркала, но буквите са толкова ситни..

Щастлива вечер.. Peace


Общи условия

Активация на акаунт