КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 35 571
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 429
            
                      ВРЕМЕ е да пуснат Русев от изолатора

че този човек съвсем ще изперка и после пак ще се смее по онзи странен начин.
    
          Какво ли ще му е изпитанието този път?


 Сърчице*** котето е от един сайт, не съм го правила аз. Готино е, нали

А за ТЕМИТЕ на Брадъра, спорихме си, ама и много смях и бъзици с участниците си правехме.           

# 691
  • Мнения: 629
Ама как само си раздавате квалификации, кой бил красив, кой грозен, кой примат и т.н. Стига бе, хора. Всеки човек си има някакъв чар. А и те също си имат семейства и близки хора, които могат да ви четат, и съм сигурна, че не им е приятно, Поставете се на тяхно място. Коментирайте действията им, не външния вид. Simple Smile

Ааа, всичко под ножа, който не желае да бъде коментиран - дома  Mr. Green

Е то може и по улиците да се коментира някой за външния му вид, не е задължително да са по телевизията, за да се прави, но е грозно. Пък и хората не си избират как да изглеждат, не са виновни, че за някой не са хубави, но може да си запазите специално за това мнението за себе си  Wink

# 692
  • София
  • Мнения: 6 292
Алфа мъжкар е нещо като първокласен мъжкар, най-добрият от глутницата.

При животните с по-развити социални взаимоотношения, АЛФА е индивида с най-висок ранг в групата.

И това за Русев?  newsm78 newsm78 newsm78 Хич не ми се връзва.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 7
Ама как само си раздавате квалификации, кой бил красив, кой грозен, кой примат и т.н. Стига бе, хора. Всеки човек си има някакъв чар. А и те също си имат семейства и близки хора, които могат да ви четат, и съм сигурна, че не им е приятно, Поставете се на тяхно място. Коментирайте действията им, не външния вид. Simple Smile

Приципно си много права  Peace И е добре да се въздържаме от определения за външния вид на участниците  Peace
Ако обаче, визираш моите определения за както беше представен суперохранителя Каменов - наричам го "примат" , "мутант" и "човек от праисторията" точно заради действията му .
И ще продължа да го правя, защото в 21 век подобно поведение е недопустимо, още по-малко е подходящо за представяне пред голяма телевизионна аудитория  Naughty
Ако ти намираш някаква връзка м/у това определение и външния му вид е друг въпрос  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 4 418
хаххаха извън темата...Mari_Mar, това коте как го направи.. Laughing

копи пейст

http://smiles.33bru.com

# 695
  • Мнения: 4 418
И това за Русев?  newsm78 newsm78 newsm78 Хич не ми се връзва.

Кой се е излъгал да го твърди това?  Grinning

# 696
  • Мнения: 629
Ама как само си раздавате квалификации, кой бил красив, кой грозен, кой примат и т.н. Стига бе, хора. Всеки човек си има някакъв чар. А и те също си имат семейства и близки хора, които могат да ви четат, и съм сигурна, че не им е приятно, Поставете се на тяхно място. Коментирайте действията им, не външния вид. Simple Smile

Приципно си много права  Peace И е добре да се въздържаме от определения за външния вид на участниците  Peace
Ако обаче, визираш моите определения за както беше представен суперохранителя Каменов - наричам го "примат" , "мутант" и "човек от праисторията" точно заради действията му .
И ще продължа да го правя, защото в 21 век подобно поведение е недопустимо, още по-малко е подходящо за представяне пред голяма телевизионна аудитория  Naughty
Ако ти намираш някаква връзка м/у това определение и външния му вид е друг въпрос  Mr. Green

Издадох се  Mr. Green
Никого не визирам, просто ми направи впечатление, че доста се коментира външния вид на участниците, а не смятам, че ние сме хората, които да определят кой е красив и кой-грозен.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 7
Алфа мъжкар е нещо като първокласен мъжкар, най-добрият от глутницата.

При животните с по-развити социални взаимоотношения, АЛФА е индивида с най-висок ранг в групата.

И това за Русев?  newsm78 newsm78 newsm78 Хич не ми се връзва.



Твърдението ми беше, че той изявява такива претенции, НЕ че е. Wink
За мен той е точно обратното Wink
Но той самия нееднократно се стреми по всякакъв начин да се съревновава с очеИЗвадно по-големият мъж (във всеки аспект на думата според мен) Борислав, лепи му етикети като "палячо" и "женствен" и иска да манипулира останалите и да ги направлява, определяше ги като "неговата глутница" и т.н.
В такъв смисъл съм го употребила Wink

# 698
  • Мнения: 5 825
На мен ми се струва,че Герито не беше пияна, може да си е пийнала, но пияна - не.
И ако дадат това на лайфа, Каменов няма да си изпусни нервите и ще се въздържи. А Гери няма да се срамува, а ще го превърне случката на майтап. И всички ще се смеят на случилото се и никой няма да критикува.

# 699
  • София
  • Мнения: 550
monii , много лек сценарии предлагаш, ама се съмнявам да се размине така леко работата.. Peace

Предлагам да гласуваме ще има ли вече бой след като излъчат това видео на Каменов..

# 700
  • Мнения: 4 607
Според мен ще ги извикат на очна ставка - Гери, Каменов, Жоро и Ивайла. Няма да го пуснат пред всички участници. Очаквам сериозно избухване от Каменов - и към Гери, и към Жоро. Rolling Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 4 429
Цитат
Публикувана от: little_beauty

Приципно си много права   И е добре да се въздържаме от определения за външния вид на участниците 
Ако обаче, визираш моите определения за както беше представен суперохранителя Каменов - наричам го "примат" , "мутант" и "човек от праисторията" точно заради действията му .
И ще продължа да го правя, защото в 21 век подобно поведение е недопустимо, още по-малко е подходящо за представяне пред голяма телевизионна аудитория 
Ако ти намираш някаква връзка м/у това определение и външния му вид е друг въпрос 

  Ама какво му се плашите толкова на СУПЕР ЕМО.  Не е ГРОЗЕН, не е агресивен наистина - само се прави и то неуспешно. Виж го, че щом някой го потупа по рамото и му каже да се върне на място си, се кротва.

Вчера писах, че ако е толкова луд - както има и оръжие, да е вече в затвора я за побой, я за убийство. ЩОМ не е извършил отвън някоя глупост, значи може да се контролира.

 И като крещи и прави онази УЖ страшна физиономия, пак не е страшен, а просто намръщен. Не обижда жените в базата, не ги бие...

# 702
  • Мнения: 474
Близките на участниците и самите участници ,ако четат тук са били наясно ,че ще се обсъждат още преди да почне Къртицата.  Peace

Русев ,ако знае колко е антипатичен на женската аудитория доста ще се разциври  Mr. Green

Радвам се,че виждам приятни събеседници от ББ.
Мари   bouquet

# 703
  • Мнения: 5 825
Ще видите, че Емо няма да избухне. Нито към Гери, най-малко пък към Жоро. Ще каже, нещо от рода: щом се харесват младите, да се вземат!

# 704
  • София
  • Мнения: 418
Алфа мъжкар е нещо като първокласен мъжкар, най-добрият от глутницата.
При животните с по-развити социални взаимоотношения, АЛФА е индивида с най-висок ранг в групата.
И това за Русев?  newsm78 newsm78 newsm78 Хич не ми се връзва.
Твърдението ми беше, че той изявява такива претенции, НЕ че е. Wink
За мен той е точно обратното Wink
Но той самия нееднократно се стреми по всякакъв начин да се съревновава с очеИЗвадно по-големият мъж (във всеки аспект на думата според мен) Борислав, лепи му етикети като "палячо" и "женствен" и иска да манипулира останалите и да ги направлява, определяше ги като "неговата глутница" и т.н.
В такъв смисъл съм го употребила Wink

Те там всички се борят за водач на глутницата, от тази гледна точка Къртичината е интересен социален експеримент, това е и една от причините да го следя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт