КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 35 573
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Варна
  • Мнения: 7
Mari_Mar, не се засягай и ти на любимец, но Каменов прекалява с псувните и заплахите в ефир Wink
Не твърдя, че е страшен, за мен е смехотворен, но не смятам, че това е което трябва да се излъчва по ТВ. Дадоха му шанс - получи предупреждение, не го спазва.. не е редно да го толерират, въпреки че разсмива зрителите Wink
Лично мнение  Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 3 818
Близките на участниците и самите участници ,ако четат тук са били наясно ,че ще се обсъждат още преди да почне Къртицата.  Peace

Русев ,ако знае колко е антипатичен на женската аудитория доста ще се разциври  Mr. Green

Радвам се,че виждам приятни събеседници от ББ.
Мари   bouquet
Не знам дали е антипатичен Русев, ама готини мацки му връзват. Възможно ли е навън да не е такъв, всичко да е добре обмислена стратегия и да се прави на умряла лисица?

# 708
  • Мнения: 63
Абе незнам Емо кво ще направи, ама Гери ще потъне от срам.... Много долно поведение, той я гони, тя му се качва отгоре. Няма ли малко достойнство. Не беше чак толкова пияна, че да не знае какво прави. А Георги трябваше наистина да и бие един шамар и да я изгони, щеше да е много по добре за нея. Не трябваше да и позволява да се унижи толкова много.

# 709
  • София
  • Мнения: 418
Абе незнам Емо кво ще направи, ама Гери ще потъне от срам.... Много долно поведение, той я гони, тя му се качва отгоре. Няма ли малко достойнство. Не беше чак толкова пияна, че да не знае какво прави. А Георги трябваше наистина да и бие един шамар и да я изгони, щеше да е много по добре за нея. Не трябваше да и позволява да се унижи толкова много.

Да, малко мечешка услуга й направи с цел да не я обиди, но... ммейче  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 4 418
Не знам дали е антипатичен Русев, ама готини мацки му връзват.

Които са...?  newsm78 newsm78 newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 4 429
monii , много лек сценарии предлагаш, ама се съмнявам да се размине така леко работата.. Peace

Предлагам да гласуваме ще има ли вече бой след като излъчат това видео на Каменов..



 Ако помните, как Иван или Андрей(не помня вече,кой беше) направи всичко възможно да убеди Емо, че Гери си пада по Коце. Емил няколко пъти му каза да не рови и да не създава проблеми, да кара нататък по сценарий, че той не ревнува от Константин....тогава Марина се опита да каже, че Емо им е разрешил да си играят .dancing
 
Амааааааааа....накрая, ПРОДУКЦИЯТА си получи скандала, който искаше да предизвика.

Последна редакция: вт, 08 апр 2014, 16:04 от Mari_Mar

# 712
  • София
  • Мнения: 3 818
Жена му и Вики не са лоши.  Sunglasses То е въпрос на вкус, разбира се, но Викито е от известните  и успешни бг моделки.

# 713
  • София
  • Мнения: 4 429
Не знам дали е антипатичен Русев, ама готини мацки му връзват.

Които са...?  newsm78 newsm78 newsm78

   ХУБАВЕЦ е, я виж как Хриси  въздиша по него  Grinning

       

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
 Joy

на мен повече ми допада Вики Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 4 429
Цитат
Цитат на: Цвети М

Радвам се,че виждам приятни събеседници от ББ.
Мари    bouquet

             Еееее, СЪБРАХМЕ СЕ

Цитат
Публикувана от: Doli

на мен повече ми допада Вики

 Вики е готина, за сега се държи много добре и май вече всички я харесват.

# 716
  • Мнения: 474
Joy

на мен повече ми допада Вики Wink

И на мен  Peace
Ама не знам кое му харесват?
Пакета или портфейла? newsm78

# 717
  • Мнения: 4 607
Ахх, Ивайла много искала Емчо да се върне. ooooh! Sick

Цък

# 718
  • Мнения: 4 418

Да, жена му не е лоша наистина  Mr. Green, кво вика тя "можал е, оправил я".

Преди ми мина през ума, че жена му е толкоз ларж, щото сигурно тя му изневерява 20 пъти повече.  Smile

# 719
  • Мнения: 474
Ocaso и аз това си мислих за Христина,чак толкова влюбена и загубена не е.
 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт