КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 35 555
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 295
Герганчето
ми
падна
в
очите....много....

# 721
  • София
  • Мнения: 550
Ocaso, според мен уцели в десятката.. newsm10 Аз толкова либерални жени не познавам..

# 722
  • Мнения: 83


Русев ,ако знае колко е антипатичен на женската аудитория доста ще се разциври  Mr. Green


Аз съм представител на женската аудитория и за мен не е антипатичен Peace
Антипатични са ми  Борислав и Георги  Twisted Evil

# 723
  • Варна
  • Мнения: 7


Русев ,ако знае колко е антипатичен на женската аудитория доста ще се разциври  Mr. Green


Аз съм представител на женската аудитория и за мен не е антипатичен Peace
Антипатични са ми  Борислав и Георги  Twisted Evil

И аз съм представител на женската аудитория и за мен е повече от антипатичен Русев newsm11
А Борислав ми е повече от симпатичен  newsm10

Разни хора, разни идеали  Peace Peace Peace

# 724
  • Мнения: 474
Angiellнищо лично  Peace
По-голяма част от дамите,пишещи тук не го харесваме Русев.


Тази седмица ловната дружинка бе сформирана след старателен анализ на това кой в Базата е най-трезвен.  Joy Joy Joy
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416075978529997&set= … ype=1&theater

# 725
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, не се засягай и ти на любимец, но Каменов прекалява с псувните и заплахите в ефир Wink
Не твърдя, че е страшен, за мен е смехотворен, но не смятам, че това е което трябва да се излъчва по ТВ. Дадоха му шанс - получи предупреждение, не го спазва.. не е редно да го толерират, въпреки че разсмива зрителите Wink
Лично мнение  Peace

 Чак ЛЮБИМЕЦ, не ми е! Но и не виждам нищо страшно за околните или зрителите. Не веднъж сме коментирали, че тези предавания не са с ОБРАЗОВАТЕЛНА цел. Не са за пример, или всъщност стават и за това, всеки да си извади поука, как НЕ трябва да се държи

 По време на Парламентарният контрол, има много по-страшни и големи простотии  fight, но никой не го е спрял досега.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 808
На мен крайно антипатични са ми Георги и Емил К. Останалите са ми напълно безразлични.

# 727
  • Мнения: 0
По-голямата част от аудиторията харесват и квачката Марина, а аз направо не мога да я гледам. Както се казвате, разни хора, разни идеали. На мен всички мъже ми харесват, но най-много Косъма. Искам и той да спечели формата Simple Smile Wink Wink

# 728
  • Мнения: 4 418
Като си говорим за Русева и потенциалните й изневери, направи ли ви впечатление, колко разкрачена слизаше по стълбите.  tooth

# 729
  • Варна
  • Мнения: 7
Ocaso , пак цепиш с коментар  Joy
Но недей така, семейство за пример са те на цяла България!  Mr. Green Mr. Green както каза Бориса-достойната  Sick

# 730
  • София
  • Мнения: 4 429
Като си говорим за Русева и потенциалните й изневери, направи ли ви впечатление, колко разкрачена слизаше по стълбите.  tooth

Скрит текст:

 Да! на мен ми направи, но не знам защо слезе по този странен начин

# 731
  • Мнения: 0
Ами те в битките получават контузии, нормално е. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 58
E не! Много се смях на последните страници  Mr. Green
Като си говорим за Русева и потенциалните й изневери, направи ли ви впечатление, колко разкрачена слизаше по стълбите.  tooth


Но това вече тотално ме разби  hahaha Joy

# 733
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Кога Емил е разказвал, че Вики била зле в леглото? Но и да не го казва, на фона на секс машината Хриси всички са гола вода - от нея просто лъха секс, за това е родена. Затова и Емил е с нея. Разбира се и заради парите и. Но според мен той харесва Вики, защото вижда, е по-истинска от Христина, а такива жени са си находка.
Батенце, ти мъж ли си? Защото аз съм и същото си мислех за Христина. Необяснимо интересна ми беше, удоволствието да я гледам, израженията й, гласът й. Влюбчив съм от малък, но тази жена ме впечатли по начин както не се е случвало отдавна. Имам си най-прекрасната жена, която не бих заменил за друга да спомена само:D



Беше ми интересно да прочета тези 2 мнения.  Peace
Аз писах, че Емил много "мъжки" уж ей така между другото сподели, колко зле  била Вики в леглото и се смееше мазно, както само той го може.
Иначе аз съм жена и не мога да преценя, но от моя гледна точка намирам Христина красива, но скучна, а Виктория за сексапилна и предизвикателна. Ще ми е интересно ако в темата има и други мъже да чуя мнението им.  newsm78 newsm78 Да не забравяме все пак, че Вики е била на 16г когато са били заедно, може да е събрала малко опит с времето.

Много сте изписали докато липсвах 2-3 часа.  Hug Но аз нямам притеснения, little_beauty пише неща, които аз също споделям, все едно чете мислите ми.   bouquet

# 734
  • Мнения: 474
Тук не е разкрачена  Laughing
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт