Отговори
# 45
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 411
Слънчасваме, ама аз поизтървах и сега нещо не мога да зацепя, хем ЛиЛиСи превежда, а балкона тази вечер е само стотина човека- на 3 реда е , друг път подхващаме пети та Мичка трябва да подпира Laughing
И аз нищо не разбрах. Тя разказваше за миналото си и едно детенце извика мамо и разказа спря и дават пак в настоящето. #Crazy
Олеее и на рекламите на канал Д видях рекламата на Елидор, няма отърване от Сера, Crossing Arms изскача отвсякъде...Ивче и от на хората чешмите. Joy

 smile3521

Ами ние като излезем от форума и Серка изчезва- няма я по предаванията по теливизионните канали, няма реклами с нея, никой не думка тъпана за голямата любов...т.е. сами преценяваме колко Серка можем да си позволим да изтърпим, докато смятай какво е в Турция- там няма такова нещо като да излезеш от нета и Сера да изчезне, няма къде да се скриеш...харесваш, не харесваш, тя все пред очите ти ooooh!  Отвсякъде те заливат с нея   или  и с двамата, говори се за тях... И да смениш канала, все тая, разлистиш вестник или списание и тя пак там, завъртиш се в някой мол или фризьорски салон и тя разлепена по стените, нахилена показваща сърце от дясната страна Crazy - предполагам колко е досадно...
С право го каза приятелката ми това, че я е страх да пусне чешмата, че да не текнат и от там  Joy А сега на път е и нова реклама с нея...

Серка е на гребена на вълната в момента, но е малко прекалено- толкова много експлоатиран и натрапван образ рано или късно омръзва на хората и в един момент рекламата може да се превърне в антиреклама...На запад някой известен стане ли рекламно лице на някоя фирма, не може да рекламира друго, а в Турция гледам ги експлоатират яко и по няколко неща наведнъж... Миналата година Киво с Мави, Киво в реклама на сладолед, Киво рекламира хляб, и още една имаше, но сега забравих...4 реклами по едно и също време Shocked

# 46
  • Мнения: 15 884
Миши Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 48
# 49
  • Мнения: 21 201
Ивче, права си, ние направо сме късметлийки, че извън нета няма Сера. Joy
Олееее, по едно време на балкона на слънчовците имаше около стотина човека, само 70 бяха скритите и гостите+три реда с видими никове.
Големи са сладури ЗейКер, голееееми. Heart Eyes

# 50
# 51
  • Мнения: 0
Айде и аз да се запиша в новата тема  Hug Hug Hug
Благодаря за новата тема !   bouquet
Страхотни комикси !   bouquet

За Зизунка едно букетче  Heart Eyes Hug Hug Hug



И за Габи букетче  Heart Eyes Hug Hug Hug



За Диди също цветенца  Heart Eyes  Hug Hug Hug  



И за Ирка  цветенца  Heart Eyes  Hug Hug Hug



За Мими също цветя  Heart Eyes Hug Hug Hug



А за всички други по едно виртуално подаръче  Hug Hug Hug



Ейй онзи където сте го качили много хубав бе  Crazy обаче не ми харесва, че има татуировки  Naughty, въобще не обичам татуировки  Crossing Arms
Добре, че Чачко си е махнал неговата  Mr. Green

Айде аз отивам да гледам Приливи и отливи, че в петък не можах, нали трябва да съм в крак с времето  Wink  Laughing

# 52
  • Мнения: 15 884
лека нощ от мен Hug Hug Hug

# 53
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 411

И от мен, че утре от рано на тръстика...лека Hug

# 54
  • Мнения: 16 938
Лека нощ на всички. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 2 787


Зизунчи Hug Heart Eyes
Ди Hug Heart Eyes, разкош

И екипът по комиксите - Ирчи Hug Heart Eyes, Габи Hug Heart Eyes и Мима Hug Heart Eyes

Само се чудя, как суперсериала са го изпуснали, ооо, забравих те в Холивуд щяха да ходят Mr. Green

Ay Yapim will attend in Cannes at the TV festival on the 13th of June.
The company will participate with the series "Kara para ask" and "Kurt Seyit ve Sura". The first day of the festival will be organized a cocktail to introduce the 2 series.

Ay Yapim ще участват на фестивала в Кан на 13 юни с КС&Ш и КПА, като първият ден ще организират и коктейл за представянето на 2-та сериала (фестивалът в Кан е през Май месец обикновенно newsm78)
http://www.tvaktuel.com/ay-yapimdan-cannes-cikarmasi/

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 00:06 от Jane2013

# 56
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Ухааааааа изгорех направо,а съм с халата още  hahaha hahaha hahaha

# 57
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
И аз така се подпалих, че не мога да разбера, все още, какво гледах... Shocked

Лека нощ и от мен! Hug

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 00:15 от ild7210

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Звезде,и аз така ,направо ме хвърлиха в джаза  Crossing Arms
Лека на всички легнали  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 2 787
Лека нощ и сладки сънища!

Аз продължавам с новинки Grinning

Юсуф А (Корай) е написал следното
Yusuf Akgün
Yusuf Akgün, 18 Nisanda Hazal Kaya'nın başrolünde olduğu İtirazım Var filmini izlemeye gidicek!

On April 18, Hazal Kaya
Have Objections film starring gonna go watch!

Ще отиде да гледа Хазал в новия и филм, а може и Чачо да вземе  Grinning (Btw Билетите бяха разпродадени за 2 часа) Peace

Зиз Hug Heart Eyes, дарлинг, коя е тази newsm78

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт