Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467


Карагюлския бест модел- днес имах проблем с качването на снимки и затова сега....

От много време ги искат с Хазал в общ проект, но той  сигурно поне година още няма да е на линия заради високорейтинговия си сериал...Миналата седмица Карагюл направи една година на екран Peace
Преди време още докато се снимаше АФК имаше Чачови фенове, които искаха да го видят в следващия му сериал със Серка- е факт е...може същото да стане и с Хазал и този момък, а и чета че вече внимателно оглеждала колегите та, ако един ден отново се появи в сериал, не вярвам да е с партньори като природни бедствия като онези двамата Wink

# 31
  • Мнения: 21 201
Ивче, аз си спомням само Диди, че искаше Сера и Чаатай в общ проект за други не се сещам. newsm78
Отивам да слънчасвам.

# 32
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Ивче, аз си спомням само Диди, че искаше Сера и Чаатай в общ проект за други не се сещам. newsm78
Отивам да слънчасвам.

Наде имаше групи турски фенчета, които пишеха и на Селин и във фейса...аз не говоря за първата тема за АФК, там не знам кой е искал...Затова и направих сравнение с този хубавец, как ги искат двамата с Хазал, така се долавяха навреме мераци и за СС и Ча / не че и бях запомнила и името даже, както и на този момък все го забравям/
Пък аз тогава дори не си направих труда да я погледна тази с която го искаха- минах снимката по диагонал, видях някаква манекенка и си казах само "да бе...." пък то излезе истина... Помня ,че втория сезон, вече наближаваше края и се смяташе, че това ще е финала, та  зачестиха подмятания и щенията...после се разбра, че няма финал а ще има трети сезон...последва фиаското, делото и тогава вече със сигурност се чу за римейка на ОК и главна женска роля за СС  Whistling Явно бая е набъбнала групичката и са се заинтересували продуцентите...  Тогава вече потърсих коя е и съм писала как попаднах за пръв път на клипче с любовника докато Серка си говореше с репортерите и му осигури време да се отдалечи, макар, че камерите непрекъснато фокусираха и върху неговия гръб, дори бяха го оградили в кръгче Wink ,(не че изобщо разбрах за какво става въпрос -поизясними се  чааак през ноември миналата година, като излязоха снимки с тях като влизат в хотел )

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей ги Профи и Дани (когато е нощна смяна) как бдят нощем над изналегалото диспансерче Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Предполагам слънчасвате. newsm78

Диди, много хубава романтика!  Heart Eyes

Габче, Ми4е, Ирче,  hahaha трудно ми е да реша плюнки, кон или китайска стена.  Wink  Joy


Зизче, ейвалла къз, пак сме приютени.  Grinning

Габче,  Hug добре, че сме ние с Дани да ви вардим, че каквито сте сладки току виж някой ви урочасал.  Laughing После и на Зиза прозявките нимой помогнат.   Mr. Green

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ама как сме си спокойни, като знаем, че бдите над нас  Laughing
Че вярно на Зизуна ще й се разчекне устата от зеване  Wink Mr. Green Joy Joy Joy

# 36
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
добре че ни пазите, ама сме много сладки, ай, байте, плюнчете пръсти, щото как ще спим тази нощ

я вижте какво става с бидоните в мазето, докато ние сме изпоналягали, а Дани  и Проф ни пазят, нема никой да пази бидоните
Скрит текст:
трябва график  и за мазето да се пише....

# 37
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
добре че ни пазите, ама сме много сладки, ай, байте, плюнчете пръсти, щото как ще спим тази нощ

я вижте какво става с бидоните в мазето, докато ние сме изпоналягали, а Дани  и Проф ни пазят, нема никой да пази бидоните
Скрит текст:
трябва график  и за мазето да се пише....

Павлинче Hug Heart Eyes Heart Eyes
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тя Дидока каза, че си идва до някой ден и ще направи ревизия Mr. Green Joy Joy Ама да си знаем, че сме солидарно отговорни  Naughty Mr. Green Joy Joy Joy

# 38
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ех, пореден прекрасен ФЕМИРСКИ дом - хем роматничен, хем комичен, хем уютен
ЗиЗу § Диди § Габи § Мими § Ирка

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 39
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Слънчасваме, ама аз поизтървах и сега нещо не мога да зацепя, хем ЛиЛиСи превежда, а балкона тази вечер е само стотина човека- на 3 реда е , друг път подхващаме пети та Мичка трябва да подпира Laughing

# 40
  • Мнения: 21 201
Слънчасваме, ама аз поизтървах и сега нещо не мога да зацепя, хем ЛиЛиСи превежда, а балкона тази вечер е само стотина човека- на 3 реда е , друг път подхващаме пети та Мичка трябва да подпира Laughing
И аз нищо не разбрах. Тя разказваше за миналото си и едно детенце извика мамо и разказа спря и дават пак в настоящето. #Crazy
Олеее и на рекламите на канал Д видях рекламата на Елидор, няма отърване от Сера, Crossing Arms изскача отвсякъде...Ивче и от на хората чешмите. Joy

# 41
  • Мнения: 16 938
Запис в новата тема.Прекрасна както винаги. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Извинете ме че липсвах няколко дена но нямаше как липсвахте ми. Hug Hug Hug Hug
И събрание на входа имахме и напрано не мога да влезна в час.

# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мариетче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 16 938
Ай готин мъж направо ми останаха очите в него моля ви се крийте ги де че съм със слабо сърце нищо че си имам приятел. Heart Eyes Mr. Green

# 44
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
има ли гладни за сладко, защо ви няма, така е тихо и самотно тук без вашия джънгър и мучене
Скрит текст:

[imghttps://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10154216_10152018853295843_1277658654_n.jpg]http://[/img]

носталгия пише под тази снимка в един туит, да яка носталгия ми е

Общи условия

Активация на акаунт