За предпо4итанията на детето към единия родител

  • 1 663
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 202
Mоят син е вече на 11 години и все още търси повече мен отколкото баща му ако трябва да пита нещо или трябва да му се помогне за училище. Rolling Eyes

# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе за сега мен предпочита пред тати, но и не отказва бабите и дядовците за игра, за мое нещастие.  Close

# 32
  • Мнения: 175
И нашия син предпочита тати винаги е било така преди го гледах аз по цял ден все за тати пита че и плаче за него, сега се гледат двамата и аз въобще не му липсвам.Никога не съм ревнувала много им се радвам дори ,за момченцето е много важно мъжкото присъствие, поне за мен е така.Пък и за мама така е по лесно.Нека да има повече татковци които да се занимават с децата си това е много важно за тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 726
Аз и друг път съм казвала, че моят син, въобще не крие предпочитанията си към баща си. Няма мама за него..хем все пак аз съм в майчински и съм повече време с него. Но на него по цял ден ТАТИ му е в устата. 'Мама' казва мнооого рядко, като го бърка с ам-ам...  Wink

И ние сме така от известно време. Общо взето е на периоди - първата година аз бях предпочитания родител, втората е Васко, за третата не знам newsm78

# 34
  • Мнения: 922
Даже понякога не ми дава да го целувам.
Все едно става въпрос за сина ми и тати-то Joy. Само да пипна баща му за ръката и презглава тича и вика: "Не го пипай! Това е моя тати" Joy.  До целувки въобще не стигаме с такъв пазач... Добре, че не ревнува от сестра си, че тогава чудо ще видим Grinning
Поздрави

# 35
  • Мнения: 1 370
Детето ми изобщо не е привързано към мен, но не е и към баща си. И с 2 ни се държи по един и същи начин. Единствено за игрите, предпочита татито, защото той има сили, да го гони, подмята, да се крият, а аз винаги съм изморена Crazy
Може би им писва да са постоянно с нас Thinking

Общи условия

Активация на акаунт