Някой чувал/пробвал ли ги е ...?

  • 2 523
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
strandwasser ,
ползвала ли си един от тези писалки за нокти.Четох снощи в списанието за един,който изглажда основата и дава хубав блясък?

http://www.essence-cosmetics.com/promo_en_feb_2006/stifte.html

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 12:41 от isaikova

# 31
  • София
  • Мнения: 330
В салона, в който работя, продаваме тези продукти и бих казала, че за парите си са доста добри, ама доста Simple Smile Балсамчета за устни също, кремовете за ръце. Но околоочните цена нямат Grinning Имат минерален, с бял чай и жен шен Grinning Пробвайте ги ще останете много доволни. Единствения крем, от който имаше оплакване беше с магарешки трън(или нещо такова-бил много сух при нанасяне) и то май този проблем го е имало, защото нещо беше объркана самата партида от германия или нещо такова Wink

# 32
  • Мнения: 436
Ползвала съм само втората оранжева писалка, която е с 100 % естествени масла и алое вера + вит. А,Ц,Е. Много ми се бяха изтощили ноктите, белеха се на моменти. Останах доволна да ти кажа. Няколко пъти го нанесох и се заздравиха. Той е доста мазничък и особено след изпиляване на ноктите(понеже минавам леко и отгоре за изравняване) действа добре. Подхранва хубаво нокътя.
За другите не знам не съм ги ползвала, но сигурно са хубавички.

# 33
  • Мнения: 436
Този крем с магарешкия бодил е за много, ама много суха кожа. Наистина е тежък и малко трудно се нанася. Но след нанасяне се вижда че е доста мазен. Наистина е за проблемна суха кожа. Той е просто като балсам.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти Hug
А колко парички са тези писалки за нокти;)?
Предполагам че тук ще са по -скъпички,но информационно,че доста ме съблазниха;)

# 35
  • Мнения: 436
Около 2 евро са. 1,95. За цената си са много добри. Трябва само правилния продукт да се избере. Тези писалки с маслата са за нормално твърди чупливи нокти. Тези с Калция са за меки и белещи се нокти. Има и коригиращи за поправка в маникюра и за отстраняване на кожичките.
Не вярвам да са по скапи, както гледам цените на козметиката е почти еднаква с тукашните на повечето неща.Успех.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 966
brianna -пиша ти и продуктите за нормална кожа,защото пък при тях изкушаващото е ,че са с фактор 10...

Екстракт от дюла-овлажнява и изглажда
Екстракт от морков/Екстракт от портокал-изглаждат кожата и заменят мазнините
Алое вера/и краставица-овлажняват кожата и регенерират клетките
Роза-освежава

*Дневен крем против стареене
*защитен Овлажняващ крем+10фактор
*Регенериращ Нощен крем
*Възстановяващ Почистващ Лосион
*Овлажняващ Лосион за лице

# 37
  • Мнения: 5 317
isaikova,мерси  bouquet.
 Успокояващият  дневен крем за чувствителна кожа нали също е с фактор 10?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Така е права си,за което извинявай:)
Обърках се спрямо моята серия,която е за смесена кожа,при тях няма фактор:)
При теб и във двата случая го има  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт