ТИНА КИРКОВА ИЛИ ШЕЙНОВО

  • 2 809
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
и аз съм за Шейново

# 17
  • Мнения: 430
Първия път раждах в Шейново #Cussing out

Втория - за нищо на света Naughty

# 18
  • Мнения: 2 407
Шейново!

# 19
  • Мнения: 5 103
Аз бях пред същата дилема избрах Тина Киркова.

# 20
  • Мнения: 248
Шейново  Peace Peace

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Тина Киркова-раждах там без уговорки,бяха много внимателни,след това визитациите бяха на ниво,обръщаха внимание на всички.А и стаите сам много чисти-на две стаи има баня и тоалетна,ремонтирани,чисти и приятни.В Шейново знам,че имат проблем с баните и тоалетните.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 133
За Тина Киркова съм, защото раждах там и съм супер доволна, макар и да не бях с уговорки. Чисто е, често сменят бельото, а имах късмет да раждам при страхотен екип.

и аз така Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Скоро започва предаване по БТВ директно от Шейново - ще показват истинско раждане. Гледай го, за да видиш как е там и ще ти е по-лесно да прецениш. Аз съм доволна от Шейново - хигиена и отношение - нормални (без уговорки и познати).
Успех! Peace

# 24
  • Мнения: 1 744
Откога започва и в колко часа?   bouquet

# 25
  • Мнения: 328
Гласувах за "Света София"/"Тина Киркова"/.Родих и двете си деца там и съм с прекрасни спомени от тази болница.Не съм имала уговорка с лекар.На всички родилки се обръща достатъчно внимание,с бебетата се държат отлично,личи си че си обичат хората професията.В такъв момент,когато се чувстваш като "дъвкан и изплют",е изключително важно да усетиш това отношение,което усетих аз.Благодарна съм на прекрасните лекари за грижите и вниманието.  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
благодаря ви момичета,
мислех за шейново досега, поенже сме близо до болницата, в хаджи димитър, обаче, т.киркова не е кой знае колко далече като помисля..благодаря з аинфото за тоалетните, аз за тов аимах малко резерви, все пак е важно , нали?
иначе, Бог да е с нас и да имаме леки раждания като по учебник на всички пожелавам!!
благодаря за спеделяните мнения още веднъж!

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Шейново. newsm10 smile3521

# 29
  • Мнения: 1 313
шейново!

Общи условия

Активация на акаунт