Идва си с брокат

  • 25 461
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Потерять мужчину — это не самое страшное. Самое страшное, из-за него потерять себя.

Е, хайде сега Simple Smile за мен пък би било много по-страшно да видиш нещо, което сочи към лъжа и да не ти пука. Стигне ли се до това, значи човекът с/у теб го имаш за брат...

# 16
  • Мнения: 4 292
От известно време,все ми натяква за щяло и нещяло,обижда ме без кои знае каква причина,казва,че трябва да стана малко по женствена,а аз не съм мъжкарана в никакъв случай.Като излизаме някъде ми казва да си сложа малко грим,че излизаме пред хората.И ей такива неща.А пък да не говорим,че ми казва,че не съм никаква да ми дава обяснение какво става в работата му.И то за нещо елементарно.
При така изброени неща, мисля че броката ти е най-малкия проблем. Отношението му е повече от гадно.

# 17
  • Мнения: X
Пуснах темата защото исках да видя аз ли не съм добре с акъла или ме водят за носа.Май е второто. Sad

# 18
  • Мнения: 569
Аз имах период, в който се чудех от къде се взима този брокат по мен, при положение, че не използвам. Оказа се, че е от една блуза. Виж дали не е и твоя случай такъв - от някоя твоя дреха или пък на децата (ако имате). Не винаги е най-лошото, което си мислим. Късмет  Hug

# 19
  • Мнения: X
Не е от нашите вещи защото,когато бях на работа,той идва да ме забира,влиза от вратата и аз виждам че по лицето си има брокат.А и другото,той от 10 години върши тази работа и досега е нямало такова нещо.Дано не е това което си мисля.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Потерять мужчину — это не самое страшное. Самое страшное, из-за него потерять себя.

Е, хайде сега Simple Smile за мен пък би било много по-страшно да видиш нещо, което сочи към лъжа и да не ти пука. Стигне ли се до това, значи човекът с/у теб го имаш за брат...

Не вЕ , сложих цитата защото сега като почне да търси , ще бъде едно кълбо нерви ..... просто трябва да не забвравя за себе си , това е  Peace





Пуснах темата защото исках да видя аз ли не съм добре с акъла или ме водят за носа.Май е второто. Sad

Кажи му следващият път да се изтупа преди да се прибере  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8 889
Ами явно има целувки и милувки с някоя брокатена фенка  Laughing
Като му кажеш още няколко пъти, той ще сподели с нея и тя поне ще се отърве от навика да ползва лъскави частици

# 22
  • Мнения: X
Чувствам се толкова отвратително,че не знам дали има на къде по-вече.

# 23
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Всичко изписано в темата са спекулации, само ти самата можеш да разбереш дали е това, което си мислиш, че е. Женската инуиция говори много. Иначе... питай го. И ако си по-серт, кажи си му какво мислиш и подозираш. Ако не те е страх от отговора, разбира се...

# 24
  • Мнения: 569
Какво работи мъжа ти? Каза, че работата му е да ходи по хората, но нещо по-конкретно  newsm78

# 25
  • Мнения: 11 569
Аз по детето си съм намирала брокат, без да сме излизали и без да ползвам гримове. Имала съм такъв гребен преди години, голямо лющене се лющеше.
Заеми изчаквателна позиция и наблюдавай.
ЧРД на детето ти!

# 26
  • Мнения: X
Той е техник,а детенцето-те са ми двечки,сега видях,че не съм сменила лентичката.
Благодаря Ви за отговорите.

# 27
  • Мнения: 46 526
Не вЕ , сложих цитата защото сега като почне да търси , ще бъде едно кълбо нерви ..... просто трябва да не забвравя за себе си , това е  Peace

Аааа, ок!  Simple Smile

Чувствам се толкова отвратително,че не знам дали има на къде по-вече.

По-спокойно, нищо не знаеш със сигурност, за да се шашкаш. Пък и щом е станало няколко пъти, някак не ми се вярва да е наясно, че си забелязала и да не внимава с почистването преди прибиране  newsm78

# 28
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не вЕ , сложих цитата защото сега като почне да търси , ще бъде едно кълбо нерви ..... просто трябва да не забвравя за себе си , това е  Peace

Аааа, ок!  Simple Smile

Чувствам се толкова отвратително,че не знам дали има на къде по-вече.

По-спокойно, нищо не знаеш със сигурност, за да се шашкаш. Пък и щом е станало няколко пъти, някак не ми се вярва да е наясно, че си забелязала и да не внимава с почистването преди прибиране  newsm78

И аз си мисля, че би трябвало да е по - внимателен.И аз съм намирала брокат по себе си, без да знам откъде

# 29
  • Мнения: 18 492
Добре де, а какъв е боркатът? Както каза d. h., има предмети с брокат, който се лющи. Може да е дори от химикалка, която е хванал и се е пипнал, особено ако са единични блестящи частици. Ако е грим - няма да се единични прашинки, няма да е само по лицето му и почти сигурно върви и с някакъв цвят - я от руж, я от сенки, я от пудра.

Отношението е предмет на друг коментар и засега ще се въздържа.

Общи условия

Активация на акаунт