БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-34

  • 28 351
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 815
киселото мляко не е ли в 10ти месец  newsm78

# 76
  • Мнения: 2 076
Пак с въпрос  Grinning
Тъй като пием ХА мляко си мисля, че кашите, които искам да взема трябва да са безмлечни, нали? Щото дори и да са с АМ, пак се обезсмисля всичко. В момента е добре детето, но какъв е смисъл да купувам ХА, като ще има и обикнов. в менюто?
Правилно ли разсъждавам?  Peace

А пък тази каша, която се засилих да поръчам царевица и морков била млечна. Гледах много разнообразни такива (имат и плодове), но повечето с мляко.

Направо се чудя какво да правя  ooooh!

# 77
  • Мнения: 3 782
Пак с въпрос  Grinning
Тъй като пием ХА мляко си мисля, че кашите, които искам да взема трябва да са безмлечни, нали? Щото дори и да са с АМ, пак се обезсмисля всичко. В момента е добре детето, но какъв е смисъл да купувам ХА, като ще има и обикнов. в менюто?
Правилно ли разсъждавам?  Peace

А пък тази каша, която се засилих да поръчам царевица и морков била млечна. Гледах много разнообразни такива (имат и плодове), но повечето с мляко.

Направо се чудя какво да правя  ooooh!

Ние сме на кашите на Топфер. Доволна съм и са безмлечни, аз си слагам после от нашето мляко, което пием. Защо искаш да е с плод? Можеш да вземеш оризова и да си сложиш ти плод или зеленчук. Имат също с пшеничен грис и ябълка.
Аз да попитам пащърнака колко дни са му необходими, за да е въведен?
Глутена се въвеждаше след 6-тия месец, нали? Но се чудя дали от началото на седмия да не въведа месото и след това глутена? Ако пък започна с попарите, трябва да е въведен той, нали?

# 78
  • Мнения: X
Здравейте, аз искам да попитам на кое се казва кисело-млечен десерт ? Докторката ни каза второто захранване да ни е с кисело-млечен десерт. За сега сме почти на 7 месеца и имаме едно заместено хранене със зеленчуково пюре и сокове пие, друго не съм давала. Видях, че хип имат плодови дуети с извара, също и йогуртите не знам дали влизат в тази категория и могат ли да заместят едно хранене? Първо детенце ми е и от четене вече доста се обърках.
Каша-ориз, елда, просо, царевица. Глутенови каши после.

# 79
  • Мнения: 377
Miss M, редно е след като детето приема ХА мляко, да купуваш безмлечни каши и да ги приготвяш с неговото мляко. А за кашата царевица с морков, ако имаш предвид тази на Тьопфер, то тя е безмлечна. Моето дете много я харесва.

# 80
  • Мнения: 2 076
Много ви благодаря. Да, наистина имало и безмлечна такава.
Аз и в пюретата слагам доста мляко, но както четох май не е много добре, защото така не се опитва реалния вкус.  Peace
Много ги хвалите Топфер (Лактана).

# 81
  • Мнения: 72
здравейте,утре ще правя попарка,бихте ли ми казали, как точно да я направя със сухар,ще съм много благодарна Peace

# 82
  • Мнения: X
здравейте,утре ще правя попарка,бихте ли ми казали, как точно да я направя със сухар,ще съм много благодарна Peace
1-2 сухара
Масло колкото орех
Сирене колкото кибритена кутия

# 83
  • Мнения: 72
здравейте,утре ще правя попарка,бихте ли ми казали, как точно да я направя със сухар,ще съм много благодарна Peace
1-2 сухара
Масло колкото орех
Сирене колкото кибритена кутия

 Малиш а сухарите как да ги приготвя,смлени или натрушени,и също да попитам,с вода ли да направя попарката ,която ще е за първи път  bouquet

# 84
  • Мнения: 4 255
Bobito88,може и с чай(шипка,лайка).Въвела ли си вече глутен,масло и сирене?1-2 сухара ми се виждат твърде малко. Thinking Аз правя на моето дете с 4,а те са доста малки.Прецени си,де.Според зависи колко би могло да изяде детето. Peace

# 85
  • Мнения: 72
Bobito88,може и с чай(шипка,лайка).Въвела ли си вече глутен,масло и сирене?1-2 сухара ми се виждат твърде малко. Thinking Аз правя на моето дете с 4,а те са доста малки.Прецени си,де.Според зависи колко би могло да изяде детето. Peace

ами глутена  мисля че няма проблеми давах му овесена каша 5 дни,и сега 2 дни 7 зърна на Милупа и няма нищо притеснително,точно с попарата  мисля да дам сирене.А да ги натруша ли сухарите или да ги смеля в робота???

# 86
  • Мнения: 15 379
здравейте,утре ще правя попарка,бихте ли ми казали, как точно да я направя със сухар,ще съм много благодарна Peace
1-2 сухара
Масло колкото орех
Сирене колкото кибритена кутия

Маслото е колкото лешник обаче Wink.

# 87
  • Мнения: 4 255
Bobito88,може и с чай(шипка,лайка).Въвела ли си вече глутен,масло и сирене?1-2 сухара ми се виждат твърде малко. Thinking Аз правя на моето дете с 4,а те са доста малки.Прецени си,де.Според зависи колко би могло да изяде детето. Peace

ами глутена  мисля че няма проблеми давах му овесена каша 5 дни,и сега 2 дни 7 зърна на Милупа и няма нищо притеснително,точно с попарата  мисля да дам сирене.А да ги натруша ли сухарите или да ги смеля в робота???
Аз ги стривам м/у ръцете си и стават на трохи.

# 88
  • Мнения: 327
Колко е нормалното  коли4ество ядене на 7 мес. възраст? В4ера е изпила 250мл. АМ, 190гр. месно пюре, в което добавям една лъжица АМ и 100гр плодово пюре със 70гр каша. Сутринта изпи 110мл АМ и не иска пове4е. Други те4ности не е приемала.

# 89
  • Мнения: X
Глутен се дава всеки ден в рамките на месец. Попарата трябва да видиш как я харесва детето. Ако по гъста я правиш с повече сухари.
В месно пюре и пюре с жълтък не се добавя мляко

Общи условия

Активация на акаунт