„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 7

  • 121 968
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 547
щом толкова го въртят финала, явно и Анатолий ще загине ... #Crazy

чак не мога да повярвам, че не се случи...

Вале...с тия нерви изписахме темата...дано си готова с новата  Wink

Дьяченко и той някакъв пилотски филм снима ...ще ни уморят  Mr. Green

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 23:54 от lor

# 721
  • Мнения: 3 241
Да свършва, че вече съм на валериан.

Според мен, да бяха завършили с морската сцена. Креватната беше излишна. А с тия изпитания и ходовете на Наташа, само ни изчерпват силите. Както каза Стас, "ще ми докараш инфаркт".

Не знам как ще бъде финалът, но филма го направиха младите, тяхната любов ще запомня.

# 722
  • Мнения: 1 726
Анатолий кацна, всичко ще е ОК! Хубав край след толкова смърт, надявам се де  Grinning Grinning Grinning

# 723
  • Мнения: 1 726
Да свършва, че вече съм на валериан.

Не знам как ще бъде финалът, но филма го направиха младите, тяхната любов ще запомня.
Съгласна. Можеха да свършат с отворен финал на 9 серия.

# 724
  • Мнения: 1 726
Завърши там, където и започна.

# 725
  • Мнения: 3 547
определено след играта на първата двойка втората просто нямаше как да блесне...

може би неподходящ избор на партньорка на Анатолий...аз такова безизразно лице като на тази актриса не се сещам скоро да съм гледала...като надрусана с транквиланти...

ще го запомним тоя филм де, освен с чудесните млади актьори и със злите женски образи, както и с това как ни скъсаха нервите ...

с изключение на 'новата' Женя, пиша отличен на всички главни актьори..

на сценаристката - максимум три за заиграването с трагедиите и за преекспонирането...

като режисура - добре се справи Фадеева, постарали са се доста със сцените със самолетите...

# 726
  • Мнения: 3 241
Завърши там, където и започна.

Не помня така да съм чакала филм да свърши, много ме беше страх. Пожертваха генерала в последните минути, но пощадиха ГГ.

Знаете ли нещо за произхода на Фадеева, откъде е името Милена, не е руско. Фамилията й е на писател, има ли нещо общо?

# 727
  • Мнения: 3 547
Завърши там, където и започна.

Не помня така да съм чакала филм да свърши, много ме беше страх. Пожертваха генерала в последните минути, но пощадиха ГГ.

Знаете ли нещо за произхода на Фадеева, откъде е името Милена, не е руско. Фамилията й е на писател, има ли нещо общо?

Милена Фадеева има сайт, но отдавна беше като го преглеждах и не си спомням автобиографично колко подробно беше писала там

http://milenafadeeva.ru/


наистина прекалено много смърт имаше във филма...

дори само със загиналите пилоти да се бяха ограничили пак щеше да е предостатъчно, а то и двете деца и майката на Ваня, че и генерала накрая...
аз затова казвам, че в желанието си да направи силен филм дразнещо е прекалила...

не знам дали чухте във филма някой спомена статистиката за смъртността при изпитателите - че от 800 изпитатели 300 умират по време на инциденти при изпитанията ...
страшно висок риск !
аз едно време  като дете все се чудех как е възможно Гагарин, дето е летял в космоса да загине при изпитания на самолет ...ами ей така става - лесно !

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 00:32 от lor

# 728
  • Мнения: 1 726
Бих добавила и актьорите от втория план. Добре се справиха.

Може би наистина трябваше да го разделят - първите 9  първи сезон и още толкова втори сезон с интервал по между им.

Разбрах, че Валя ще прави новата тема. Не съм добавила в списъците филмите от последните страници,че тази седмица ми беше тегаво - денем на работа  ooooh! ooooh! ooooh! а  по нощите - сериали  #Crazy #Crazy #Crazy ноще го направя.

А сега, лека нощ!

# 729
  • Мнения: 3 547
лека и от мен, момичета ...

след този разбиващ сериал трябва да се отдадем на релакс с някоя комедия ... ))))

# 730
  • Мнения: 1 726
Относно Фадеева, много бегла информация. Навсякъде пишат, това което е в сайта. Името Милена и мен ме смути. Прегледах биографията на Александр Фадеев, но не намерих връзка. Всъщност дъщеря на Вълко Червенков е била женена за сина на Шолохов

А знаете ли че освен Юрий Стоянов,който е от БГпроизход има още един актьор Стоянов, мисля че беше Андрей и се оказа че нямат нищо общо.

Хайде още веднаж лека нощ!

# 731
  • Мнения: 3 547
 и аз уж казах лека нощ, обаче попаднах на ...



"Родина" (2014), трейлер сериала. Режиссёр Павел Лунгин, в ролях: Владимир Машков, Виктория Исакова, Сергей Маковецкий, Андрей Мерзликин

">#t=17[/video]

следващия екшън, който ще чакаме  Laughing Laughing
никакви комедии ! Mr. Green

# 732
  • Мнения: 3 241
Добро утро
снощи прегледах отново сайта на Фадеева, биографичните данни са оскъдни, нищо за семейството, но попаднах на интересни отзиви.
http://milenafadeeva.ru/guestbook/

Цитат
Фильм отличный, актеры замечательные. Только вот Котов повзрослевший не фонтан, вместо этого актера идеально подошел бы Кирилл Гребенщиков.

Май предложението е точно! Има сходство с младия Иван, поне повече, отколкото при Анатолий.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 09:06 от ValentinaP

# 733
  • Мнения: 3 547
и аз снощи дълго си мислих за това, дали Анатолий е бил правилния избор и си прехвърлях на ум разни актьори...виж за Кирилл не се сетих, най-много мислих за Дубравин, но пък там се чудих дали би могъл да изиграе така емоционално Ваня, както го направи Анатолий...

Анатолий се справи добре с образа в крайна сметка...
куцащото звено беше партньорката му...

сцената 'а-ла Титаник' ми беше откровено глупава и не на място, сцената в леглото, също мисля беше съвсем излишна...

като цяло повече са ми критиките към Фадеева, отколкото нещата, за които бих я похвалила...

възхищавам и се само на смелостта да се хване да снима филм за летци изпитатели

# 734
  • Мнения: 3 547
27 СЕНТЯБРЯ ПРЕМЬЕРА
КАНАЛ ТВЦ (РОССИЯ) 17.25

"Холодный расчет"




Режиссер: Андрей Балашов

Год: 2014
Жанр: мелодрама
Карьера известной в прошлом певицы Марты Вейро (а в быту просто Риты) клонится к закату. Её продюсер и гражданский муж Сергей Воронов не может смириться с финансовым крахом и разрабатывает криминальный план обогащения. Умело манипулируя Ритой, Воронов убеждает её, что путь к их счастью лежит через преступление: она должна подставить богатого поклонника Игоря, с которым в юности у неё был бурный роман. Ситуация осложняется ещё и тем, что Рита по-прежнему испытывает романтические чувства к Игорю. Под давлением Сергея Рита совершает подлость. Но идеальный план подельников даёт трещину – Игорь сбегает от правосудия и меняет внешность. Теперь жизнь Риты и Сергея проходит в ожидании мести Стрельникова. И страх перед наказанием постепенно превращает их каждый новый день в изощрённую пытку

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт