„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 7

  • 122 002
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 243
................................................

Анатолий се справи добре с образа в крайна сметка...
куцащото звено беше партньорката му...

сцената 'а-ла Титаник' ми беше откровено глупава и не на място, сцената в леглото, също мисля беше съвсем излишна...
.........................................................................

Съгласна!

Цял ден гледам Петров и Гребенщиков, за мен това е верният избор.

Лор, мисля, че и на Анатолий не му хареса партньорката, не само на нас. В сцената в леглото много си пролича.

Добро пожаловать!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=800907.0;topicrefid=19

# 736
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

В края на темата и аз да се изкажа.
Можело е така, можело е иначе. Да, можело е, но Фадеева така е виждала нещата, това е направила, това ни поднесе. Ние сме само зрители.
И аз недоволствах от куп неща. Прескочиха цели 17 години, годините на съзряването и утвърждаването на Жека и Ваня. Бухнаха ни 2007 без предупреждение, а ние не знаем къде сме...
Коментирахте сцените на брега и в леглото. Сега като се замисля това беше своеобразен  режисьорски похват, стъпка от връщането към началото,  когато бяха най щастливи, там край реката и първата им страстна и неопитна любов. Връщане към началото, но на друго ниво.
Много смърт на обичани хора... Тъжно ми е да го кажа – и в живота е така
Може да продължа, но не това е целта

Факт е, обаче, че филмът прикова вниманието ми, и не само моето. Може би този филм е най-доброто от 2014, което съм гледала до сега, за което благодаря не само на Фадеева, но и на целия екип, на любимите ни и не толкоз любими актьори.
И накрая да отбележа прекрасната операторска работа, която много помогна филмът да стане. С изненада узнах, че въздушните снимки са реални. При работата са използвани два истински самолета с монтирани камери на тях, както и въртолети. Няма компютърна графика. Благодаря!

Филмът определено ми хареса!
 

Лор, в продължение на две теми ти беше наш домакин.
Благодаря

# 737
  • Мнения: 3 547
натали, за мен беше удоволствие да направя темите )))

 Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 192
Момичета,привет!
Отдавна не съм се появявала,но днес изчетох всички страници,които съм пропуснала.Сериала,който обсъждате,съм го гледала!  аз,като вас седях по цели часове и гледах с интерес!Изгледах и други сериали и филми.На мен лично ми харесват криминални сюжети.Гледах с интерес "Ментовские войни","Шеф","Срочно в номер" и много други.
Александър Устюгов  много ми хареса не само в криминалния филм,а и в един филм за войната"Привет от катюши"-гледа се на един дъх.
Заслужават си и "Спасайся ,брат","И снег бавно падает...","Его любовь" с Мария Куликова(много я харесвам) и Константин Соловьов.
Няма да ви отегчавам повече! Хубава вечер!

# 739
  • Мнения: 3 243
Omagjosana  Hug
Защо да ни отегчаваш? Нищо подобно, интересно е. Заповядай в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт