Елхово.

  • 11 785
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 804
Добра вечер !
Дочи , много се радвам , че вече сте си самички и на теб така ти е по-добре .
Аз сама си гледам децата и мога да ти кажа , че така е хубаво много да си самостоятелна , но от време на време е хубаво и малко помощ да идва от някъде .
Самира , за сега вървим добре с инсерирането и между децата .
В началото два дни ходих с нея и сестра и за по 2 часа , после три дни ходи сама за по 2 часа .
От другата седмица ще е за по около четири часа и половина , дано всичко върви добре както до сега .
За сега това е новото около нас и другото няма

# 271
  • Мнения: 29
Здравейте пак ,ама много рядко пишете и направо е ужасно това.Поне вие дето сте си в Елхово пишете по често във форума,защото на нас ни е интересно да видим какво става там.Влизам всеки ден.но като видя че се пише кое бебе на колко е станало,кое е новороденото абе.... скучна работа през 2 месеца.Кажете кой е новия кмет? Готин ли е ?Валяло ли е сняг?Ако е валяло как се оправил новия кмет?Кажете нещо ново станало ли е ?Пишете за нещо интересно,някоя клюка,някакво новооткрито заведение абе нещо за което да си говорим.Пишете за яслите -от колко месеца сте си дали децата там,как се справят,доволни ли сте ?Айде чакам ви и дано не е пак след 2 месеца .Не ми се сърдете за децата и аз имам бебе на 1 година и не че не ми е интересно ама все пак пишете за някоя бабина рецепта за кашлица например,за да мога да я видя,т е подобни неща щото и аз не познавам вашите деца и вие моето и квото и да си пишем ще е ей така -да се държим възпитано и учтиво дайте да си бъдем полезни.Дайте да си помагаме.Аз поне имам нужда от това.Стига с тез сапунки-кажете как живеете кажете имате ли проблеми с мъжете си,защото аз имам с моя и с неговия мързел.Кажете вашите мъже какво внимание обръщат на децата ви освен о тате , гуши  5 мин и толкоз.Има и др форуми,но аз съм от Елхово и искам да си говоря с елховси майки  и жени преди всичко.Благодаря ви от сърце на тези койте ме разбират без да се сърдят от написаното,защото нямам лоши чувства а се опитвам да си бъдем полезни.
 И ще ви кажа в момента сина ми е болен и съм разочарована от здравната ни ситема защото навсякъде вече лечението е едно и също за всички "аугоментин" витамин ц и калции-няма варна няма елхово няма софия-имам чувството че тая държава е една рекламна кампания на всевъзможни неща и който предложи най добра оферта печели и за вашите и за мойте деца лечението е едно -имат ли температура си знаем .Това че са различни кръвни групи,възрасти килограми няма значение за това ако знаете бабини рецепти закашлица моля ви пишете

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:43 от tannia

# 272
  • Мнения: 990
Без да се сърдиш и ти?Wink
Здравейте пак ,ама много рядко пишете и направо е ужасно това.Права си!Поне вие дето сте си в Елхово пишете по често във форума/Виждаме се почти всеки ден, че някой път и по повече/,защото на нас ни е интересно да видим какво става там./Нищо не става, в Елхово нищо не се случва за съжаление/Влизам всеки ден.но като видя че се пише кое бебе на колко е станало,кое е новороденото абе.... скучна работа през 2 месеца /Ами в БГМАМА какво очакваш да си пишем? Това ни е най-интересното/.Кажете кой е новия кмет? /Петър Киров се казва, бивш чиновник от бюрото по труда, лично аз не го познавам изобщо/ Готин ли е ?/Рано е да се каже, никой не го познава в ролята на кмет!Провери в www.naizbori.com /Валяло ли е сняг? /Мноооого за малко./ Ако е валяло как се оправил новия кмет?/.../ Кажете нещо ново станало ли е ?/ Не! За съжаление, както вече писах!/ Пишете за нещо интересно,някоя клюка,някакво новооткрито заведение абе нещо за което да си говорим./ Честно казано темата за Елхово не ми е от любимите, и за това влизам в други теми и си говоря с майките за други неща! Клюки не ме вълнуват, а и не знам какво би ти било интересно, нови заведения няма./Пишете за яслите -от колко месеца сте си дали децата там,как се справят,доволни ли сте ?/ Моето не съм го давала на ясла, чувам че майките не са доволни от мед.сестри там!/Айде чакам ви и дано не е пак след 2 месеца ./Е, по-скоро е Wink/ Не ми се сърдете за децата и аз имам бебе на 1 година и не че не ми е интересно ама все пак пишете за някоя бабина рецепта за кашлица например, /сок от черна ряпа с мед или захар/за да мога да я видя,т е подобни неща щото и аз не познавам вашите деца и вие моето и квото и да си пишем ще е ей така -да се държим възпитано и учтиво дайте да си бъдем полезни. Дайте да си помагаме.Аз поне имам нужда от това./Кажи точно с какво искаш да си помагаме! Има хиляди теми, в които пишем, не искам да се повтаряме и тук!/Стига с тез сапунки /???/-кажете как живеете кажете имате ли проблеми с мъжете си,защото аз имам с моя и с неговия мързел./ и за това си има отделна тема, аз с моя си нямам проблеми, които бих споделила тук!/ Кажете вашите мъже какво внимание обръщат на децата ви освен о тате , гуши  5 мин и толкоз./Моят мъж гледа сина ни цяла седмица сам, до като бях командировка, когато се наложи ме отменя във всичко, иначе не се давам да ми иззема функциите, не ми е приятно, когато съм си в къщи!/ Има и др форуми, но аз съм от Елхово и искам да си говоря с елховси майки  и жени преди всичко. / Да ти кажа не сме по-различни от другите, само където не пишем толкова често точно в този форум, може би наистина факта, че се виждаме толкова често е причината/ Благодаря ви от сърце на тези койте ме разбират без да се сърдят от написаното, защото нямам лоши чувства а се опитвам да си бъдем полезни. / Разбирам те, опитай се и ти малко да ни разбереш, а ние ще се поправим!  Peace/
 И ще ви кажа в момента сина ми е болен и съм разочарована от здравната ни ситема защото навсякъде вече лечението е едно и също за всички "аугоментин" витамин ц и калции-няма варна няма елхово няма софия / на нас не са ни изписвали аугментин, даже рядко ни изписват антибиотик, а и аз прибягвам в краен случай до лекарите, и аз им нямам много вяра!/-имам чувството че тая държава е една рекламна кампания на всевъзможни неща и който предложи най добра оферта печели / Ужасно си права за съжаление  Tired/и за вашите и за мойте деца лечението е едно -имат ли температура си знаем / при температура поне три дена си давам Панадол + Витамин Ц, ако след три дни продължи, чак тогава на лекар!/.Това че са различни кръвни групи,възрасти килограми няма значение за това ако знаете бабини рецепти закашлица моля ви пишете /по-горе ти казах какво знам, но те съветвам да се обърнеш като цяло към някой лекар хомеопат, има хубаво сиропчета на билкова основа! А, забравих и чайчета е хубаво да даваш на детенцето!/

И пак ти казвам, не се сърдим, тонът ти беше малко по-рязък Wink
Иначе  Hug

# 273
  • Мнения: 29
Благодаря ти за бързия отговор,това за цвеклото не го знаех

# 274
  • Мнения: 990
не цвекло, а черна ряпа!  Flutter

# 275
  • Мнения: 1 802
Здравейте, момичета!
Включвам се във темичката ви за да ви моля за услуга Simple Smile
Моя приятелка отчаяно се нуждае от мнооого добър, отракан от всякъде адвокат от Елхово, Ямбол или Сливен. Бихте ли ми  препоръчали някой, ако знаете разбира се. Можете да ми отговаряте на лични за да не разводняваме темата! Благодаря ви предварително!   bouquet

# 276
  • Мнения: 29
не цвекло, а черна ряпа!  Flutter
Да де  Embarassed Grinning

# 277
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета!
Включвам се във темичката ви за да ви моля за услуга Simple Smile
Моя приятелка отчаяно се нуждае от мнооого добър, отракан от всякъде адвокат от Елхово, Ямбол или Сливен. Бихте ли ми  препоръчали някой, ако знаете разбира се. Можете да ми отговаряте на лични за да не разводняваме темата! Благодаря ви предварително!   bouquet
За какво дело-ако е за издръжка,развод и т.е правни  дела-Димитров-поне му ползвам услугите от 2000г-в никакъв случай Марков.Ако е за наказателни,най-добрата адвокатка е в Ямбол,но зависи за какво става въпрос.Взима много пари,много е добра,но ако делото не е достатъчно "силно",т.е. ако е за нещо дребно праща винаги неин представител,така,че... от мен е това Simple Smile.С Димитров няма да  имате проблеми-има доста връзки и ... разбираш ме.
 Много ти благодаря ,че се включи,тя темичката не е наша,просто се опитах да вмъкна,че можем да си бъдем полезни във всичко и нищо,че има други форуми -тук може също да намерим общи теми,ама ... ще видим.И още нещо ако делото е правно-кажи и на таз твойта приятелка хич,ама хич да не се отчайва защото при такива дела имам в предвид бракоразводни  печели майката(ако има такова).Можеш да ми пишеш на лични по подробно ако искаш.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 15:52 от tannia

# 278
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте, момичета!
Включвам се във темичката ви за да ви моля за услуга Simple Smile
Моя приятелка отчаяно се нуждае от мнооого добър, отракан от всякъде адвокат от Елхово, Ямбол или Сливен. Бихте ли ми  препоръчали някой, ако знаете разбира се. Можете да ми отговаряте на лични за да не разводняваме темата! Благодаря ви предварително!   bouquet
Не знам за какво е делото и не любопитствам но като адвокат препоръчвам Д.Димитров. Peace

# 279
Здравейте Елховски мами.Хайде и аз да се запиша тук.Казвам се Елеонора и живея във гр.Елхово.
Имам син на 10 год.
С мама Ивка10 се познаваме вече,ще ми е приятно да си пишем.

Общи условия

Активация на акаунт