АВГУСТ чакам с нетърпение, да гушна нашето творение!

  • 31 713
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добро утро!  Hug

Благодаря за новата тема! Party

Coming to life, малко на патерички - честита ви рожденичка! Да ви е жива и здрава, и много да ви радва винаги!

Така ми се спи-и-и... Вчера заспах към 20.00 ч., събудих се в 00.00 ч. и будувах до 3.30 ч., след което трябваше днес да ставам за работа в 7.00 ч. Като пребита се чувствам... голяма грешка е ранното лягане. Mr. Green

eli70o0, благодаря за инфото, ще се възползвам, само трябва да видя от какво имаме нужда. Party

Shaktigirl, дано всичко е наред! Отивай по-скоро на лекар, при това не само на очен, а и на АГ - да ти пусне изследване на урината  (за наличие на белтък). Доколкото се сещам - размазаното виждане може да е симптом на прееклампсия. Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 1 110
А карта можем ли да си направим там на момента карта или трябва да я имаме от преди това?
Днес една приятелка която на скоро роди ми преглежда списъка да не забравя нещо и ми добави нокторезачка и термометър за бебето , аз казах че си имам , а тя че не можело с една и съща дори да се дезинфекцира със спирт преди това newsm78. Не е проблем ще купя други за бебо но не е ли прекалено?

За мен лично е прекалено...  Peace Всеки си преценява. Аз ще купя, защото моите нокторезачки са големи за големи ноктаци, но ако имах малка бебешка нокторезачка бих си я ползвала.
Аз също нямам карта на Хиполенд, сега се чудя откъде да се сдобия.

Дружбенските мами, може да направим среща някой ден, поне да се знаем. mama irina,
Скрит текст:
моите учат в 150 ОУ, в Дружба 2 сме.

# 32
  • Мнения: 21
Здравейте бъдещи мамчета на августовски бонбончета!Честито за добрите резултати и бързо оздравяване на останалите.Да се запиша преди да сте затворили темата.  Stop
Да се оплача тия дни съм много нервна и все ми се реве.Това не е нормално за мен,аз съм по принцип много спокойна и весела като цяло,а сега ми се иска на всеки да се скарам и всичко ме дразни най вече хората у дома.Вие имате ли такъв проблем,ако да, как се справихте с него.Знам че е от хормоните, обаче не е нормално и сама не мога да се трая,не се събирам с никой,за да не се дразня.Мисля си,че работата отива на депресия.Дайте съвет,полудявам.Иначе си ходя на работа,не съм спряла,никой явно не вижда разлика,но може би го отдават на бременността,не знам. Thinking Embarassed
Приятен ден.

# 33
  • Мнения: 2 100
desimira за среща съм съгласна, аз и без това кой-знае какви ангажименти нямам, само да съм добре! Hug

Doka вземи си малко почивка, сега предстоят празници , дано малко да се поразсееш.
Аз ако ви разкажа в неделя как всичко и всички ме дразнеха още като тръгахме да излизаме, накъдето и да погледна . / не близките/ ММ вика"абе на теб какво ти става?'' Викам "става ми зле понякога сред какви сънародници живея  Mr. Green Crazy

Уф, и за уреаплазмата щях да пиша- не е толкова безобидна, щом я има в разширения пакет ЖК в болницата в която се следя /аз ползвам основния/. Иначе се препоръчва прди забрем. пакет- мико, уреаплазма и хламидия- ДНК тест от цервикален секрет-70лв. мисля беше.

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 16:31 от mama irina

# 34
  • Мнения: 438
За нокторезачките-аз си имам от баткото и мисля нея да ползвам като предварително я изваря. Надявам се, че при изваряваето ще умрат всякакви гадинки. Само се чудя за термометър, дали да купя нов или да почистя вече наличния със спирт. Thinking

# 35
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Добро утро и от мен, не пиша често, защото при нас няма нищо ново, поритва си палавника вече все по - често, доста ми се е разширил ханша, мислех си, че е рано затова. С предишната бременност си носех всички панталони почти до края и ги закопчавах под корема - сега е невъзможно.
Честито на всички с добри резултати и бързо оправяне на момичетата с болки -  никакво приковаване към леглото- пролет е  и ни трябват разходки  Hug

# 36
# 37
  • Мнения: 92
Ели, благодарим за новата темичка  Hug  bouquet

Да е много позитивна и изпълнена с много радост и хубави новини  Simple Smile Hug

Лек и усмихнат ден на всички мами  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 2 653
...
Да се оплача тия дни съм много нервна и все ми се реве.
...
И аз съм така в последните дни! Мисля си, че е от лошото време основно. Дано се оправя днес като видя бебетата! Иначе моето спасение е - затварям се в спалнята, гледам филми и спя. Имам много неща за вършене, но зарязвам всичко. Даже сега отивам пак да спя, докато дойде време да взимам ученичката. В един момент ми се събира много спане и почвам да имам желание да върша нещо. Съвсем съм спокойна тогава и някак нещата ми вървят от ръка.

Имам въпрос за очите. От известно време забелязвам на дясното си око едни "прашинки". Мисля да отида на лекар, но ми се искаше да комбинирам с пълен очен, че и без това не съм сменявала очилата от години. Притеснява ме да не се появи отклонение поради някаква причина, свързана с бременността и след като родя очилата да не са ми добре. Ще се консултирам с лекарката, но ми се искаше и някое мнение от първа ръка. Някой ако има наблюдения, моля да сподели!



# 39
  • Мнения: 114
Момичета изгуби ми се една бременилка от чужбина не и помня ника ,но помня че се е преместила от Италия някъде и чака трето дете/ много красиво семейство беше качила снимки/  newsm78 някой да има инфо?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро момичета, кога успяхте две страници да изпишете, като последно вчера вечерта ви четох Simple Smile

Аз засега май контракции не съм усещала, но забелязвам, че като се изправя изведнъж ми се припишква много и ако походя малко отминава. Случвало се е и буквално 5 минути след като вече съм ходила. Явно бебо ме натиска нещо, а то усещането е неприятно като много ти се пикае и ти изпъва сякаш нещо.

За витамините аз не пия, питах още в началото Михова, тя каза че не им е голям фен, а и аз съм на същото мнение, естествено ако се налага нещо ще пия. Спрях желязото, защото се надявам на 23 от ЖК да ми пуснат кръв и трябва поне 10 дена да не съм го пила. Утрогестана също се разбрахме да го намаля тази седмица и да го спра. Забравих да я питам за магнезии, но пък после си викам ако е трябвало да ми изпише щеше Simple Smile надявам се че не си мисли че ми е изписан вече., че като ходиш на различни лекари и малко....Имали момичета които още да не пият Магнезии? Или съм само аз?

За запазването на стволови клетки ще кажа, че е страхотно само да имаш парите. Уви ние не можем да си го позволи Sad Много разходи излязоха с тази бременност, все пак все на частно ходим. За раждането още не знам кое колко ще отиде, а и това бебе после да не я кара без пари....и за него ще трябва....просто трябва да съм подсигурила всичко останало и пак да ми остават тези пари, за да мога да ги дам....

Хубав ден на всички и хайде да се оправя времето  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Момичета изгуби ми се една бременилка от чужбина не и помня ника ,но помня че се е преместила от Италия някъде и чака трето дете/ много красиво семейство беше качила снимки/  newsm78 някой да има инфо?

Добре е Simple Smile Сигурно не влиза много във форума, но иначе във фейсбук групата е много активна и всичко е наред с нея. На мен Cristaline ми се губи.

Редактирам се - и Кристалине е активна във фейсбук групата, просто бях забравила името й там.

# 42
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
И аз да се запиша в новата темичка, прекрасна е!  Hug
Ще спра кафето задължително, но има ли нещо друго, което мога да направя? Нещо да приемам или да спра и нещо още /освен кофеинсъдържащите/? На лекар съм чак другия месец и до тогава  Cry
Много ме е страх да не стане беля. Освен, че и двете си бременности загубих през април и сега съм на нокти, при първата пак така се установи изоставане и после то почина. Казаха от тромб, но като се замисля, бях започнала да пия кафе и почти нищо друго. Може и аз нещо да съм си направила. Confused

# 43
  • Мнения: 2 100
elliee не се притеснявай! Hug
Другото е цигари -активен, пасивен пушач, няма значение! Но съм сигурна, че това го избягваш! Wink
Ти беше ли на антикоагулантна терапия- Фракси, Аспирин? Забравям? Crazy
Петрова ли те следи, май си писала или аз нещо бъркам? Blush

# 44
  • Мнения: 2 965
Добро утро на всички!   bouquet
Мама Ирина успех на ЖК!  Hug
Ели, успех на теб с изследванията, аз утре ще пускам!  Praynig Hug
Dark, аз пия ФК, към която има желязо, вит С и рибено масло, другата седмица съм на лекар и ще питам дали да ги сменяме или оставам на тези.  Simple Smile
Coming to life, честита ти рожденничка със закъснеие! Да е много здрава и голяма късметлийка в живота!   bouquet
Асти, аз също не пия магнезии, на 23-ти като отида ще питам дали да пия!

Честито на всичко с покупките за бебоците!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт