Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 10

  • 40 273
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 545
Здравейте мили дружки и приятел!  Hug
Алиска  Heart Eyes на патерици! Къде съм бляла снощи, та не съм отбелязала празника ти  newsm78 Нейсе! Бъди много здрава и много щастлива! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Марийче  Heart Eyes Честито завършване! Да се реализираш успешно ти пожелавам и никога да не съжаляваш за професията, която си си избрала! Весело и незабравимо изкарване довечера! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Ками, Роминка, Светле, Айра, Еванджелин, Гости, Релакс, Мис, Джоли, Дидок, Манут, Диме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Ваня  Heart Eyes Hug
благодаря ти от сърце! А бе чудех се аз, защо вече толкова време не мога да се освестя от края на този сериал ...не ми се гледаше доста дълго време нищо след него, повторих го няколко пъти и не успява да ми омръзне - ти ми даде отговорът! За мен, този сериал е един от шедьоврите на турската кинематография, нищо, че не беше оценен подобаващо. За мен е велик! Peace

# 46
  • Мнения: 18 610
Светле Heart Eyes

Цитат
Когато бях млада, един възрастен човек ми каза, че човек е щастлив, когато сутрин с удоволствие отива на работа, а вечер с удоволствие се прибира вкъщи

 newsm10Това страшно много ми хареса, толкова просто казано и толкова вярно и мъдро!!!

# 47
  • Мнения: 9 057
Добър ден и от мен Heart Eyes Hug,само да отбележа двата празника Grinning
МАРИЯ честито завършване,от тук сега,само напред и нагоре Naughty Laughing Peace
АЛИСА честит рожден ден на патерици,само здраве и любоФФФ Laughing Heart Eyes Hug  bouquet
Приятен ден на всички  Hug

# 48
# 49
  • Мнения: 18 610
Фенче Heart Eyes имам чувството, че в Турция  следят техните звезди като в Холивуд и май не отразяват нищо друго  newsm78

# 50
  • Мнения: 1 117
Да ни е честита новата юбилейна тема.
Роминка,   bouquet

Мария, честито завършване!  Hug Надявам се да постигнеш това, което искаш и нека прекараното време в учене си заслужава.   bouquet

Алиска,  Hug честит рожден ден на патерици. Бъди жива, здрава и много щастлива.

За Буура има слухове, че ще участва в сериал с Хазал и Аслъ Енвер.
Това е супер. Надявам се да е вярно.  Peace Хазал и Аслъ много ги харесвам. Heart Eyes

Днес имаме епизод и нямам търпение да стане 20:00 часа. Heart Eyes

А ето и нещо, което се надявам да повдигне настроението на Ками.  Laughing

# 51
# 52
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, минавам много набързо само да ви кажа, че сте много усмихнати и сърдечни.
Да ви е хубав и деня и вечерта!

 Hug  bouquet  bouquet

# 53
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Ето ме и мен,записвам се да ви следя Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 685
Алиса Heart Eyes Hug newsm51 4естит Рожден Ден и от мен!Много здраве, късмет и щастливи мигове! Two Hearts
Нещо специално за теб newsm76


Hayranları Öykü Karayel'i çok özledi..

"Kuzey Güney" dizisinin ardından ekranlara ara veren Öykü Karayel'i hayranları çok özledi.


http://gecce.com/foto-galeri/unluler/hayranlari-oyku-karayeli-cok-ozledi?p=1

# 55
  • Мнения: 9 057
Момичета днес четох,че Киво бил болен от сънна апнеа!!!! И даже е ходил в клиника да се лекува и на няколко месеца трябва да си прилага лечение.Вярно ли е това?!!! Моля енциклопедиите да се включат,да ни информират,сакън  Praynig болно ли ни е момчето. newsm78

# 56
  • Мнения: 120
Ето, че и хората в Турция мислят, че Йойкю им липсва на екрана.. И няма как. Вторият най-гледан сериал по онова време.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 685
Момичета днес четох,че Киво бил болен от сънна апнеа!!!! И даже е ходил в клиника да се лекува и на няколко месеца трябва да си прилага лечение.Вярно ли е това?!!! Моля енциклопедиите да се включат,да ни информират,сакън  Praynig болно ли ни е момчето. newsm78

Ван4е, стари измишльотини... ooooh!

# 58
  • Мнения: 9 057
Ами дано,днес го четох,инфо от 8 април!!!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 685
Ами дано,днес го четох,инфо от 8 април!!!

Къде ги 4етеш тези неща, дай линк, същата глупост я бях мярнала преди много време...

Общи условия

Активация на акаунт