Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 745
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 108
Благодаря ви,момичета Hug връщам се от преглед - потвърди, каза, че вижда сакче, но е много рано за сърчице и всичко останало, та края на месеца пак съм при него. Каза много спокойствие, на никого нищо да не се казавало до 3-тия месец и да се храня добре.Аааа и ми забрани дънките, да не ми стискали  ooooh!  Hug стискайте палци да е наред всичко до края, много се притеснявам  Heart Eyes
Стискам палци на всички да видят скоро  EFP страхотни сте Stop
ама,ако знаете какъв е страххххх  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 46
  • Мнения: 1 234
Kраси благодаря ти,че си солидарна с мен мила....обичам когато има някой,който да ми се връзва на акъла  Crazy Страхотно ти е предложил ТМ и нямаше значение,че си знаела и т.н. ....ох любоф любоффф  married
Аз сега си мисля къде,как защо  hahaha Знаем само кого ще поканим,кои ще са ни кумовете (въпреки,че те още не знаят)  hahaha и май това е.... ох чувствам се като дете в сладкарница,все едно за първи път влизам и трябва да опитам от всииичко....ужас много яко  newsm47
Ниана сори за тестчето  Hug нали знаеш...докато няма лелка има надежда   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 421
fanFar /Emy/ Радвам се, че е минал добре прегледа!
А това за 3те месеца мълчание е личен избор Simple Smile
За дънките съм съгласна, моите ми стискат вече...да не говорим ако стоя повече от 5 мин седнала с тях.
Хайде отлитам аз за прегледа  Hug
Хубав ден и до после!

# 48
  • Мнения: 935
Фанфар,супер новини  Hug  bouquet Честито отново   bouquet
Относно напиването,от толкова много време не съм пила,че след една бира и ще съм под масата  hahaha

# 49
  • Мнения: 1 234
Фанфар ти си по бързата процедура  hahaha  Хайде сега официално честито и много много късмет до края и едно сладко бебоче..може и две  newsm32 Искаме и прашец моляяя   bouquet  Hug

# 50
  • Мнения: 832
Фанфар,  супер новини - да се похвалиш после официално, като му дойде времето.

биби, ти как си? има ли развитие по твоя въпрос? дойде ли ти ? много съжелявам, че не е бременност, но поне ако има проблем, са го открили на време и ще вземат правилните мерки и скоро ще си бременна - аз така се успокоявам и себе си, така че не губи надежда и бъди позитивна Simple SmileSimple SmileSimple Smile  Hug

аз да се похваля - мен на Цветница моят приател ми предложи и сега имам много нови задачки - ще се стягам сватба. много се развълнувах и чак се просълзих  Crazy  сега почва голямото чудене - рокли, ресторанти, гости  ....... hahaha Joy

# 51
  • Мнения: 298
ама,ако знаете какъв е страххххх  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Знам!  Peace Не ме питай колко ми е притеснено...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 121
МечтичкаД,  bgzvezdi4ka, честити предстоящи сватби  Heart Eyes Нека подготовката да ви минава леко и се наслаждавайте на всеки един миг от нея. Като се сетя, че миналата година по това време майсторях покани ми става много мило.  Heart Eyes
Аз все се чудех кога ММ ще ми предложи. Беше някъде Ноември месец и му бях казала "С или без предложение като стане средата на Януари отиваме да проучим ресторанта"  Crazy Е изненада ме на 20.12  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 108
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Благодаря още веднъж, много ми е треперливо  Embarassed  #Crazy  Sick  Heart Eyes
baby83 :* много е странно

# 54
  • Мнения: 699
fanFar /Emy/ Честито. Сега една лека и безпроблемна. А , това за неказването до 3-я месец и аз мисля , че  еличен избор. Аз лично съм си решила , че до 4-я няма да казвам, особено на роднините на ММ/лични мотиви си имам/.
 А за нашата сватба.... Хубав спомен, хубава емоция , спор няма. Но аз и до сега си признавам, че не съм фен на сватбата, за себе си. Аз бях тази , която не исках, а ММ беше-за това, че някой ден ще се случи. Бях за това , че искам подпис и да пръстен, като символ и да му нося името. Но това за тупа-лупа - ооо, не. Моята  кума й дай сватби. Иска да правя на всеки 5 години сватба с нейния мъж Simple SmileТа повечето се шегувах с него, особенно както споменах с изтичането на личната карта. Нямах на представа, че той наистина е решил да ми предлага. Ние си живеехме 2г. и половина. От всякъде си бяхме семейство- с подпис или без. Даже и детето беше на преден план , от една сватба. Винаги съм искала , ако се омъжа, да е не аз съм казала "женим се"или "а йде сега като си бременна, няма друг начин" . А самия мъж да го иска и да го е осъзнал и да ми предложи.

# 55
  • Мнения: 1 899
Фанфар Официално честито и от мен  Hug Задължително си взимам прашец  Mr. Green
 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28

# 56
  • Мнения: 725
Добро утро, докато ви изчета пак доста време мина..

Аз да се оплача, харесах си най-сетне след толкова часове ровене една рокля от бутик във Варна ММ звъни да пита колко струва горе долу, беше му изръсено 1,800лв. Отиде и да легна да мра няма как толкова пари за рокля да се потрошат...

Въпреки всичко я показвам и вие да видите как страдам...

За напускането си давам пас в момента, на ММ нищо не съм казвала Нещо ме тресат хормоните ли мене не знам, днес се чувствам по-добре и по-спокойно, сигурно защото почивам...

Роклята:

http://www.holidaywed.com/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D … D0%BB%D0%B8/#3384

ПП. Честито, Фанфар   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 1 121
Котаранка, ооо и аз си харесвах рокли от по 1000лв. В крайна сметка отидох в Асеновград, бях си набелязала едно единствено ателие там (Булвеси). Роклята ми беше страхотна и ми излезна само 450лв.

# 58
  • Мнения: 699
И ние отидохме в Асеновград. Обиколихме няколко магазина и казах : "Стоп". Ако бях влезнала в още толкова хептем щях да се ошашавя. Още в първия магазин ме облякоха за моя изненада, защото мислех че проблема ще ми е , че няма да има рокли за мен - като размер, защото съм си по едра. Но във всеки следващ ме обличаха. Та от 4 рокли , които ми харесаха най много, станаха 3, после 2 и голямо чудене , купих ме я от " Александър" , като за подарък ми дадоха воала и чантичката- всичко за 450лв. От Асеновград за 5 часа там купихме- моята рокля, костюма на мъжа ми, чашите, букала, свещите и още други неща. Ние сме си малко бързи в решенията. Поглеждаме се и знаем , че това ни харесва и го взимаме. Даже бяхме на море, като си тръгнахме минахме през Асеноград и се прибрахме за Монтана. А каква жега бешееее. На 29.08 си купихме облеклото, на 14.09 2013г беше сватбата. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 725
И аз не съм никак дребничка, че и мен размерите ме притесняват. Знам само, че много искам да има много дантела. И да е А линия, разкроена надолу...

Общи условия

Активация на акаунт