Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 743
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 015
 Стискам палци Мел за прегледа при АГ.Айде аз изчезвам при зъбарков. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 003
Тоитооооо все за тебе питам и все ми се изплъзваш  Crossing Arms
Голди....някои от нас също мухлясват вече отдавна тука, та да ти кажа има време и ти да мухлясаш...колко време ти отне предния път?....разкажи ни малко повечко за себе си освен, че си стара пушка от темата Wink Ние че сме мухлясали мухлясали ма явно не е чак толкова много  Embarassed
А на Стопанка щом и го говорят звездите да се явява на отчет ве-дна-ги-чес-ки  Naughty

Извинявай, Буцинка! Simple Smile Това съм го пуснала Stuck Out Tongue Благодаря ти! Тук съм си - радвам ви се! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 699
Добро утро, пияници!!!  hahaha Joy Joy hahaha
 Гледам доста сте се " понапили" снощи, макар и виртуално Simple Smile  Drunk ние в неделя бяхме на имен ден на свекървата. Като се прибрахме викам на ММ -" от както съм с тебе, спях цигарите, пиенето и мъжете" хахахааа . Е, не че едно време ходех по мъжете, те ходеха по мене хаха . Вече е карам най много на 1 чашка за наздравица, понякога ми се услажда винцето та глътвам по 2-3 чаши, но гледам да се контролирам. А ММ не е по пиенето. Той бира не пие. Друг Алкохол по твърд пийва -само когато  имаме или сме на гости или на заведение по 1-2 чашки и стига му. Мъж мечта- и той не пуши. не е и пушил никога, не пие особено и по жени не  ходи хаха . А като се сетя, срам ли да беше ме хваща какви истории имам в архива си за напиване. Като студентка всяка вечер ракията не се прибираше. Един път бях спала 1 ч. и половина подпряна на тоалетната чиния в квартирата ми, мъчили са се да ме изведат т там.... да спра до тук  Blush Laughing
 Мен от два дни ме боли ниско долу. Вчера беше много остра болка. Най- вече в ляво. Снощи усещам по чувствителни гърдите. А имам още време до МЦ . Но болката наистина е много гадна. Направо моето тяло всеки месец има с какво да ме изненада.
 Е как можех да забравя  да поздравя Маняна за поредната прекрасна тема. Благодаря ти! Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро и благодаря за новата темичка   bouquet

Мел, стискам палци за прегледа  Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Буцигном, това с мухлясването беше опит /може би неуспешен Embarassed/ да се настроя да не приемам нещата толкова тежко този път. Не съм искала да засегна някого, но понякога начинът ми на изразяване е доста особен. Съжалявам, ако се е изтълкувало по този начин Hug Иначе, на мен много си ми харесваше в темата, много от виртуалните познанства от тази тема се превърнаха в реални приятелства Grinning Все пак, пожелавам на всички да не се застояват прекалено много тук или да се появяват вече бременни.
Какво да разкажа за себе си - имам две деца на 12 и 6 години. Попаднах в ИБ през 2006г. малко след като бяхме започнали опити. Отне ни година и половина, една гинекологична операция, една цветна снимка, две спермограми и куп лекарства, тестове, УЗ, хормони и пари по клиники за стерилитет. Последните два-три месеца преди да забременея вече бях много натоварена психически, едва не се разделихме с моя мъж, понеже бях станала непоносима. Само забременяването ми беше в главата, приемах всеки цикъл като пълен провал. Забременях в месец, когато бях зарязала и температури, и утрогестани и тестове за овулация и всичко. Беше ми кошмарен месец, в който единственото хубаво нещо беше форумната среща на ИБ, на която и явно съм забременяла, освен че се напихме Joy, защото графиката ми беше само с три сърчица Mr. Green Ами, това е. Иска ми се този път да не стигам до крайности и да приемам нещата по-философски, обаче не знам дали ще успея да се овладея. Хареса ми атмосферата в тази тема, стана ми едно такова мило и носталгично, та и затова се записах. От опит знам, че в такава приятна компания, чакането е някак по-лесно и по-приятно, отколкото да трупаш всичко в себе си.
От сърце пожелавам на всички момичета тук успех  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 234

Маняна браво супер темичка   bouquet
Фанфар едно тихичко честито и пожеланията след прегледа при чичо доктор  Hug
Аз не можах да спя от вълнение...вчера решихме с ММ да си се оженим през лятото...дано ни стигне времето за подготовка...само да му мине РД-то другия месец и предполагам,че ще има и заветното пръстенче  Heart Eyes той милия толкова му стана кофти,че искал да ме изненада с предложението,а пък сега нямало да бъде същото...така е обаче аз го обичам толкова много,че....не ми пука   loveuuu
Сега само едни подготовки,едни подробности ала бала...не съм вярвала,че ще е толкова скоро  newsm44
Буци уреждам такива апчИта всякакъв цвят  hahaha то в мене живее лудницата и аз в нея...пък и що да не поработя някоя друга година още  Joy ...
Госпожице Шоколад и на мен от вълнение ми иде да   newsm68 и Drunk

# 36
  • Мнения: 298
Е няма що, сетихте се вие кога да се разбирате за напивания  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 259
Е няма що, сетихте се вие кога да се разбирате за напивания  Crossing Arms
ти не завиждай за напиванията  Grinning че ако знаеш колко хора на тебе завиждат  newsm17  bouquet

# 38
  • Мнения: 109
Добро утро, пияници!!!  hahaha Joy Joy hahaha
 Гледам доста сте се " понапили" снощи, макар и виртуално Simple Smile  Drunk ние в неделя бяхме на имен ден на свекървата. Като се прибрахме викам на ММ -" от както съм с тебе, спях цигарите, пиенето и мъжете" хахахааа . Е, не че едно време ходех по мъжете, те ходеха по мене хаха . Вече е карам най много на 1 чашка за наздравица, понякога ми се услажда винцето та глътвам по 2-3 чаши, но гледам да се контролирам. А ММ не е по пиенето. Той бира не пие. Друг Алкохол по твърд пийва -само когато  имаме или сме на гости или на заведение по 1-2 чашки и стига му. Мъж мечта- и той не пуши. не е и пушил никога, не пие особено и по жени не  ходи хаха . А като се сетя, срам ли да беше ме хваща какви истории имам в архива си за напиване. Като студентка всяка вечер ракията не се прибираше. Един път бях спала 1 ч. и половина подпряна на тоалетната чиния в квартирата ми, мъчили са се да ме изведат т там.... да спра до тук  Blush Laughing
 Мен от два дни ме боли ниско долу. Вчера беше много остра болка. Най- вече в ляво. Снощи усещам по чувствителни гърдите. А имам още време до МЦ . Но болката наистина е много гадна. Направо моето тяло всеки месец има с какво да ме изненада.
 Е как можех да забравя  да поздравя Маняна за поредната прекрасна тема. Благодаря ти! Simple Smile
Краси и аз съм на същото дередже, няма алкохол, няма цигари......добре, че и мъжа ми не употребява нито едно от двете. Абе всичко се спря....поне секса е налице, да не стане и той след някой друг месец мираж?!?
Относно болката в ляво и аз я имам и гърдите ме боляха преди седмица ама якооо, сега отмина болката в тях. Хайде стискам палци да се е получило при теб.

# 39
  • Мнения: 699
МечтичкаД напълно те разбирам за вълнението ти за сватбата ви! И при мен стане нещо такова. Ей така на шега подмятах на ММ , че до края на годината ако не подпишем, тъйкато ми изтича личната карта, няма да е през следващите 10 г. хахааа. Той на шега ми викаше : " Има време до 30 април" . Стана 01.05. и нищо. Аз не вярвах , че ще го направи, въпреки , че ми се искаше вътрешно. И хоп на 02.05 ми звъни на врата , отварям и балон с хелии надписан " Ще се омъжиш ли за мен " , на него и пръстена, а ММ се скрил на стълбите. Как ми предпожи, така на следващия ден тръгнахме да видим за ресторантите. До края на месеца запазихме ресторант, музика... Насрочихме след 4 месеца да е сватбара. А и бяхме доста заети в работата си. Но се справихме. Само ние си правехме цялата организация. единствено Моите родители ни взеха бялото вино от Мелник, че бяха на почивка. Та хубавите неща стават бързо , не планирано ..... Браво и аз се развълнувах покрай теб. Върна ме миналата година с нашата тръпка.
 Златна хахахахаааа секса го имама доста в изобилииии. Това ни се увеличи на 3-та степен хахахааа и надали да е скоро мираж. Малко покрай разни манипулации сега не е много на често, но си наваксваме после.Щом ни е трудно да спазваме това за през ден секс хахахааа

# 40
  • Мнения: 1 391
Дубри Ютру!
Маняна   bouquet Heart Eyes
Пууу, как ми се напива и на мен бе, значиииии. Но ако може само ще дойда да ви ям от лимончетата! След толкова Аб един след друг, черното ми дробче се гневи.
Толкова от мен за сега, че ме напъват тука да им работя....сън не спали тези хора, висят от 8.00 часа пред вратата на офиса! Hug

# 41
  • Мнения: 1 899
Записче и от мен   bouquet
Маняна прекрасна тема  Heart Eyes
Мел,  Нико Късмет на прегледите и ще ви чакаме с хубави новини  Hug

Аз да дам отчет, че вчера вечерта направих тест и естествено... е отрицателен  Sad

# 42
  • Мнения: 935
Mel,Nianka,съжалявам за отрицателните тестове.Надявам се да е било рано и при мен и при вас.Моят тест пак има изпарителна,но понеже и миналия месец имах такава от същата марка тестове,вече си знам.В началото се появява като въображаема в оказаното време и след няколко часа,след като теста изсъхне добре се вижда ясно с оцветяване.Общо взето извода е ,че няма да си взимам повече от тях.Сега търся в ибей от дигиталните за О.Искам да пробвам и тях.Има много добри оферти на търг,но накрая изведнъж се вдига наддаването и пак си стават скъпички  #Cussing out
Мел,стискам силно палци да ни зарадваш с добри новини след прегледа.Дано лечението ти е повлияло добре  Praynig Hug

# 43
  • Мнения: 1 943
Добро утро. Как сте, махмурлуци, нещо?

Аз последно се понапих /добре де - подпийнах/ на рождения ден на ММ миналата седмица. Уж кротко само радлерчета, пък после една биричка само... и на прибиране се спъвах във всичко, което ми попадна под краката. Ма то на мен три бири ми трябват и съм аут. Някога изпивах по 6-7. Твърд алкохол не обичам, нито вино. Само бирчоци.
а ММ изобщо не пие, с триста зора една бира изпива.

Маняна, чудна темичка отново  Hug

# 44
  • Мнения: 699
Шокалодче и Дзвероника сетих се аз какво щях да ви пишааа-  смейте се , ама аз съм творение на Кънчо  Joy Joy Баща ми се казва Кръсто и му казват повечето роднини и приятелите- Кънчо  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт