Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 746
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 421
Пак съм Нико,още не е затворил зъба.Цялото удоволствие ми струва 80 лв.Днес го пломбирва вече.   ooooh!

Добре поне, че му се вижда края!  Hug
аз днес съм на преглед - стискайте ми палци всичко да е наред  Praynig

# 16
  • Мнения: 1 726
Видях видях Азукарче  Hug
Аз вечерно време за да няма скандали много у дома проверявам само от телефона кво става тук и дали има нещо пушилка, да се включвам и аз и до другия ден почти забравям какво се е изпиало, та забравих да спомена, че съм прочела, наистина си си от нашия край, е го къде е! Аз там само един път съм ходила, но не останах очарована! Като си дойдеш може да ме поканиш и там да ти дойда на гости /освен в Кения където вече съм поканена, ма само кооооолко съм нахална  ooooh!/ та да остана с добри вЧЕпатления /така съм казвала като малка  hahaha/ от града!
Биби успех на зъбара....и тоя твоя зъболекар много време те мота, да не е някой млад и обещаващ Wink

# 17
  • Мнения: 2 660
Абе, аз познавам един зъболекар сваляч, може да е същият  Laughing

Да повторя в новата тема за всички липсващи -
температурата ми падна!
Счупих яйце с два жълтъка!
Вчера ову тестът ми беше положителен!
Шса напивами - какво ще кажете за четвъртък?

# 18
  • Мнения: 1 421
Mademoiselle Chocolate
Следим много отблизо събитията около вашия живот, мадам  Heart Eyes
Само не прекалявай с текилата  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 015
А не женен с две деца е  Mr. Green.Нико стискам палци за прегледс.Аз съм на АГ чак след велик ден,за да видим дали се е махнала кистата.

# 20
  • Мнения: 994
NikoStorm: Стиснала съм вече палци! Да докладваш после как е минало.
bs30(биби): Да е безболезнено този път!
Azucar Moreno, Сашунке: Ще се крепим тук и май месец...който вече трябва да е наш!

# 21
  • Мнения: 2 660
Mademoiselle Chocolate
Следим много отблизо събитията около вашия живот, мадам  Heart Eyes
Само не прекалявай с текилата  Crazy

Хахаха папарак  Laughing Ето, малко по-отблизо. Да има да се дивите  Grinning

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … me=blueberry_snow

Абе между другото миналият месец графиката ми беше някак си по-готина. Сега температурата ми е малко шантава в началото. Ето го миналият месец:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=8544 … me=blueberry_snow

# 22
  • Мнения: 1 726
Ааааа Биби  Naughty те и женените и тея с децата не са за подценяване!  Joy Joy Joy
За напиването Госпоице....срещата он лайн ли ще е? Или...?

# 23
  • Мнения: 2 660
Как онлайн, бе жена? Нали трябва да си покажем новите дрехи?!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро Hug
Маняна, благодарско за кафето, днес нещо ми е трудно да отлепя.
Много забавно в тази тема е било снощи. Като се сетя що джин с тоник сме изпили в тия теми, чак срам ме хваща Crazy
Да ви споделя таз девойка, дето се е прикрила с ник Стопанка има връзка със звездите и ми е предрекла близнаци момчета. Миналия път звездите много не я слушаха Mr. Green, да видим тоз път какви ще ги накъдри Twisted Evil Ама аз пак ще я обичам Heart Eyes
Все още не ви познавам всички и не се обръщам персонално, но и това ще стане някой ден, предвиждам, че пак ще си мухлясам тук Joy
Пожелавам хубав ден на всички и стискам палци на всеки, който има нужда Laughing

# 25
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Момичета, вие страшни теми карате. Ех, това напиване! Студенсткия живот, доста пъти ми го е причинявал.  Laughing

Аз, стоя си кротко "в ъгъла" и очаквам за 3ти пореден месец, след неуспеха лелката. И се чудя, с какво ли ще ме изненада този път.

Поздрав за успелите момичета! Не пиша, но ви следя зорко. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 421
Mademoiselle Chocolate
Много си е хубава графиката, казвам ти го като папарак  Mr. Green и моята Т беше паднала на следващия ден след положителния О тест(нищо, че я мерих телесна)
Хайде и днес да затвърдите материала  Crazy

Благодаря за стиснатите палци, дами! Задължително ще пиша  Hug

# 27
  • Мнения: 1 726
Тоитооооо все за тебе питам и все ми се изплъзваш  Crossing Arms
Голди....някои от нас също мухлясват вече отдавна тука, та да ти кажа има време и ти да мухлясаш...колко време ти отне предния път?....разкажи ни малко повечко за себе си освен, че си стара пушка от темата Wink Ние че сме мухлясали мухлясали ма явно не е чак толкова много  Embarassed
А на Стопанка щом и го говорят звездите да се явява на отчет ве-дна-ги-чес-ки  Naughty

# 28
  • Мнения: 259
Абе, аз познавам един зъболекар сваляч, може да е същият  Laughing

Да повторя в новата тема за всички липсващи -
температурата ми падна!
Счупих яйце с два жълтъка!
Вчера ову тестът ми беше положителен!
Шса напивами - какво ще кажете за четвъртък?

мадмазел, даразбирам ли че при положителен тест за О,тя ще настъпи до 3 дни,а при спад на БТ ще е същия ден  newsm78 още съм много объркана въпреки 100-те статии които изчетох,но ще ме извините,се пак съм нова в това   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро момичета  Hug
Еххх Манана темата е невероятна,справяш се страхотно   bouquet
 Ами лии ще си ги използвам още.....отрицателен е тоз ЕфтиНджос  #2gunfire тест,ама има време то а все бързам,а и днес ми е 10,11 ден след О.....то е ясно че ще е отр.ама утре продължавам.

Днес от 12 съм на АГ-стискайте палци да е пораснала тая  лигавица,че за кво се тъпча всеки ден с хормони  WhistlingПосле давам отчет  Flutter

Афро, Afro....хахаа и аз често си проследявам оплождането.... hahahaсега излиза яйцето,сега го усещам как се движи по тръбите,ааа вече ме дърпа нещо в матката,трябва да е там вече....оооо захваща се....усещам и накрая "-"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт