Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -23

  • 61 165
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Мисля, че цената на биопсията без хормони е окло 165 лева. Ако греша, нека някой ме поправи.  Peace

Точно толкова е цената на биопсията без хормони, а цените на лекарството са различни - от 50 до 250 лв.

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Шоко,как си мила?Мина ли прегледа? Hug

Благодаря, добре съм.   bouquet Чакам прегледа за сърчице.  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 330
Момичета, след трети спонтанен аборт д-р Шефкетова днес ми назначи биопсия. Каза да се обадя на 13 ден за проследяване и тогава правим. Моля да ми обясните или да ми кажете къде да прочета как минава проследяването и после самата процедура, колко струва и какви са вариантите след това
Аз започвах да пия естерофем от втори ден до към 14 ден.... проследяват те през това време гледат лигавицата,няколко дни преди биопсията започнах утрогестана...и след овулацията беше и самата биопсия.Болката е различна....на първата не ме боля вопще,но на следващите много ме боля...различно е.Ако ти е лоша биопсията ще сложите лекарство преди следващата биопсия и после я повтаряте. Струва около 250лв,вече ако има лекарство зависи и какво ще е то,цената  е различна.При мен  чак след третата резултатите бяха ок. Сега ми предстой първия ЗЕТ. Успех kriss_and

Много благодаря на всички за помощта. На мен ме ми каза да вземан естрофем, както на теб. newsm78

# 48
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Крис, в такъв случай виж какво съм ти описала. Ще си по тази схема без лекарства.  Peace

# 49
  • Мнения: 392
 Simple Smile

Биопсията е наистина 165 лв. Хормоните, които се изследват , ако доктора назначи са Прогестерон и Естрадиол и струват 35 лв. И допълнително, ако ще е с упойка -още 70 лв.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 260
Шоко,как си мила?Мина ли прегледа? Hug

Благодаря, добре съм.   bouquet Чакам прегледа за сърчице.  Rolling Eyes
Много се радвам Heart Eyes

# 51
  • Благоевград
  • Мнения: 164
 newsm10

# 52
# 53
  • Мнения: 817
Цоп и аз тук и муш под прашеца на Звездичката.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 260
Пингвинче,драго ми е да те видя Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 2 822
Записвам се.
И да попитам каква е цената за замразяване на сперма?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цоп-цоп и от мен! Маймунка, благодарско за темата!!! Звездичка, граба с пълни шепи от прашеца ти!!!  Hug Praynig  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 501
 Estlar, с колко време разполагаш преди лъчетерапията? Ако е достатъчно, направете една стимулация и замразете. След терапията ще ти е необходимо време, попитай за антиоксидантни добавки лекуващия те лекар, има такива, които имат радиозащитни способности.

Скрит текст:
Доскоро работех в сферата на йонизиращите лъчения. Наричаме ги триото "АСЕ" (витамини A, C, E), те са  антиоксидантна защита в резултат на молекулярните им структури. Употребата на високи дози от тези витамини и други антиоксиданти предпазват самолетните пилоти от радиационно-индуцирани хромозомни увреждания ( професионален риск при работа на голяма надморска височина). АСЕ се ползват и като "космически храни" за защита на астронавтите от висока радиация.

Желая ти успех! Не се отказвай!  Hug

# 58
  • Мнения: 745
И от мен единичен прашец, за който се страхува от близнаци  Laughing babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

   newsm74    Аз искам от всичкия прашец  Wink ...  newsm75 newsm79 newsm28

# 59
  • Мнения: 13 950
Записвам се и аз да ви следя, вече имам час за Надежда, но се надявам да не ми потрябва Simple Smile

 newsm75 newsm75 newsm75  и аз да разчистя малко, претенции нямам Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт