Гласувайте за фонтана на бул. "Витоша" в София

  • 8 046
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 21 588
 Ъъъъъ... перцата, дето са обърнати нагоре. Щом трябва да избирам.
 Иначе, ясно, че нищо не ни харесва, винаги е така. И за статуята но София колко приказки се изприказваха...
 Няма да е лошо, ще свикнем и ще почне да ни харесва.

# 121
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Вижте какво е било предвидено
Другата зона включва улиците „Граф Игнатиев”, „Цар Иван Шишман” и „6-ти септември”. Проектът предвиждаше ул. „Граф Игнатиев” да стане пешеходна.
http://www.vesti.bg/pari/biznes/otmeniha-klasiraneto-za-nov-obli … na-sofiia-6010415

Ужас, ужас, ужас!!! Графа пешеходна ooooh! "Шишман" и "6 септември" са на една ръка разстояние от нас! Тия направо нЕмат мозък. Sick

# 122
  • Мнения: 46 565
А как се гласува  Embarassed

# 123
  • София
  • Мнения: 5 499

В ляво на екрана има меню с описани предложенията и едно квадратче, в което да сложиш чавка на избора си. После май имаше бутон, най-долу. Не мога да съм сигурна вече, защото гласувах отдавна, а след това не ме пуска пак да гласувам - явно само един глас се разрешава от едно IP...

# 124
  • Мнения: 46 565
Видях ги, пробвах с gmail, единственото от тези, което ползвам, но нищо не схванах на въпросната опция. Да си ги гласуват...

# 125
  • Мнения: 12 674
Вижте какво е било предвидено
Другата зона включва улиците „Граф Игнатиев”, „Цар Иван Шишман” и „6-ти септември”. Проектът предвиждаше ул. „Граф Игнатиев” да стане пешеходна.
http://www.vesti.bg/pari/biznes/otmeniha-klasiraneto-za-nov-obli … na-sofiia-6010415

Ужас, ужас, ужас!!! Графа пешеходна ooooh! "Шишман" и "6 септември" са на една ръка разстояние от нас! Тия направо нЕмат мозък. Sick

И къде е тук ужасът? 

# 126
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Ами представи си Графа като пешеходна зона. Още една главна. Какво има да се пипа по "6-ти септември" и  по "Шишман"?

# 127
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, как къде е ужасът? Ще махнат изумителния, удобен, тих, ухаещ на чисто, приветлив трамвай Simple Smile Ще трябва да ходим пеш 30-те метра от Шишман до 6-ти септември...Ще превърнат и Графа в селска пешеходна уличка с цветя и кафенета, бляк...Ще плъпнат мизерниците от крайните квартали със стокетата си да се разхождат по нашите си, родни софийски улици, ще каже човек, че в Люлин си нямат улици, пфу...
Е, това не те ли ужасява Grinning Аз направо не мога да спя...Ако вземат и някой фонтан да направят, направо емигрирам.

Котьо, извинявай, просто не се сдържах Hug

# 128
  • Мнения: 12 674
belinda, бях почнала да пиша но след теб ... Laughing 

# 129
  • Мнения: 21 588
  Много ще е добре, да направят Графа пешеходна. И какво значи това, две главни. Витошка не е главна, това да не Разград, да има само една "главна".
 Въобще, трябва да се разширява пешеходната зона.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 340
Е, как къде е ужасът? Ще махнат изумителния, удобен, тих, ухаещ на чисто, приветлив трамвай Simple Smile Ще трябва да ходим пеш 30-те метра от Шишман до 6-ти септември...Ще превърнат и Графа в селска пешеходна уличка с цветя и кафенета, бляк...Ще плъпнат мизерниците от крайните квартали със стокетата си да се разхождат по нашите си, родни софийски улици, ще каже човек, че в Люлин си нямат улици, пфу...
Е, това не те ли ужасява Grinning Аз направо не мога да спя...Ако вземат и някой фонтан да направят, направо емигрирам.

Котьо, извинявай, просто не се сдържах Hug

Мен лично ме ужасява, да. Махането на трамвая = струпване на селяни в центъра!
Все още ги е страх от големия железен кон

# 131
  • Мнения: 21 588
 Ами, страх ги е. Я как ловко се мятат по ескалаторите в Мола. От никакви железни машини не ги е страх.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 340
По принцип, да.
Така погледнато и от метрото не ги е страх, обаче моите наблюдения са, че специално на трамваи не се возят много.
Склонни са да се прекачат 18 пъти на двете линии метро и да пътуват 1 час, но не и да се качат на трамвай за 2 спирки.

# 133
  • София
  • Мнения: 418

В ляво на екрана има меню с описани предложенията, там, където пише "Демонтаж на фонтана" слагаш точка/чавка/цъкаш и натискаш "Гласувай"  Mr. Green  Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, това с железния кон беше яко Joy
Самата истина. Ето, аз работя интензивно между двата края на Графа, поне по 2 пъти на ден извървявам маршрута между Районния съд и Съдебната палата. Гледам да е пеша. За пред хората казвам, че е за да се движа, а и обичам ходенето, тонизира ме. Но истината е, че ме е страх от железния кон. Даже линиите ги прескачам, да не ме хване ток newsm43

Общи условия

Активация на акаунт