AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 039
  • 249
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 397
 smile3501
И аз чакам, затова се присъединявам към питането - с какво/кой дойде таблетът?

# 196
  • Мнения: 114
BulPost - това пише на пакета. В кутията освен таблета има зарядно и книжка за ползване, обаче няма гаранционна карта или нещо от рода. В плика имаше приемо-предавателен протокол от ейвън пише 1. сериен номер, който е изписан с малки букви вместо с големи. 2. Приемащата страна получава без възражения по отношение на количеството и качеството. 3. Протоколът се подписва в 2 еднакви екземпляра.  Най-отдолу пише, че за всяка стока стока, важат гаранционните условия на производителя, определени в приложената към нея документация, обаче няма никаква документация и това ме смути. Писах на координаторката, за да се похваля и я питах къде е гаранционната карта все пак? Когато отговори ще пиша.

# 197
  • Мнения: 805
Може ли малко помощ със сайта .... защо не виждам поръчаните мостри в "преглед на поръчката"... на някоя по-нататъшна стъпка ли се вижда?

# 198
  • Мнения: 5 397
Лазурит, и на мен ми се е случвало , в предната к-я точно с к-та мостри Аню - уж изчезнали, но после се появиха във фактурата.

# 199
  • Мнения: 805
Оффф същото Sad ми сега като не съм сигурна колко нацъках ... нито мога а ги изтрия, нито знам колко да добавя Sad

Да изтрия цялата поръчка и да започна наново? Дали ще "изтрие" и незнайните мостри?

# 200
  • Мнения: 114
Лазурит, ако изтриеш поръчката се изтриват и мострите. И при мен в проследяване на поръчката мострите не се показват, но после във фактурата ги има. ПРограма за К07 - при поръчка на стойност 85.00лв наведнъж, к-т планет спа подарък. К-та съдържа спрей за тяло с жасмин и елексир за вана с жасмин и ванилия. В програмата не могат да участват представители назначени в К07.

# 201
  • Мнения: 265
as-g , искам да те предупредя за таблета (и другите момичета също).Избягвайте да го оставяте без заряд.Китайските таблети, ако останат известно време без батерия, не могат да се стартират.Може за вашия модел да не е валидно, но не пречи да вземете предварителни мерки.Аз понеже не знаех за тази "екстра" на китайските т., връщах един до Китай  ooooh!.Добре поне, че ми го замениха с нов.

# 202
  • Мнения: 31
Момичета,здравейте.Кате,благодаря за сетен път за темата.Наистина си неуморна.Все още не съм пуснала поръчка за текущата кампания,изчаквам до 5.05 да видя най-накрая ще ми дойдат ли лосионите от 25-те броя FEMME,че клиентките вече станаха нетърпеливи.Чантата ми я няма,флашката също ми е заменена с друга,но пък е 8GB,а не 2GB,така,че съм и аз малко на кяр.Таблет все още чакам.Кой знае кога ще ги получим,сигурно периода на отпуските,когато представителите няма да са си по градовете.....Simple Smile))
Успех на всички нови и стари.При мен е слабо откъм поръчките на групата,но пък си пускам аз.

# 203
  • Мнения: 0
Здравейте отново от мен! Извинявам се за "изчезването ми", но почти не ми оставаше време да сядам на компютъра.
И така , тази кампания е поредната скучна на Avon, каталога под всякаква критика. Клиентите като го видят и се отегчават, дори и аз самата. Минах я с малко поръчки и с 0 активност от моите представители. Да се надяваме,че следващата кампания ще бъде по-добра.  Peace

# 204
  • София
  • Мнения: 1 114
Здравейте Simple Smile

Някой може ли да ми каже кодовете за хартиените торбички на Ейвън?
Имах ги записани, но не откривам листчето  Mr. Green

# 205
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile

Някой може ли да ми каже кодовете за хартиените торбички на Ейвън?
Имах ги записани, но не откривам листчето  Mr. Green
50 Малки -  28530, 25 средни - 28522, 25 големи - 28514

# 206
  • София
  • Мнения: 1 114
Благодаря  thumbsup

# 207
  • Мнения: 7
здравейте момичета.може ли някой да ми каже кода на комплекта с намаление за топ представители за великден и за рожден ден.не съм пуснала още порачка та да ги порачам. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 208
  • Мнения: 284
Е,значи все пак започна раздаването на таблетите,но само при една от нас.Капка по капка вир става  Laughing Сигурно си от София,нали?Би трябвало там по-бързо да си ви ги раздадат,а ние ще почакаме още някой друг ден.

# 209
  • Мнения: 150
А тези торбички за които дори не знам че съществуват имат ли си дръжки и как мога да разбера какъв размер са  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт