AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 004
  • 249
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 114
Туигче, благодаря за бързия отговор. Точно това смятам да направя, защото това е единствения хвърчащ лист, на който е написано моето име и серийният номер. Искат да го подпиша и да им го върна, а те самите не са подписали, подпечатали и каквото и да е там като предаваща страна. Питах сега в кол центъра каква приложена документация трябва да има към таблета, че пише на края на този чуден протокол-
договор /го наричат вече най-отдолу/, а те ми отговориха каквато документация сте получили това е. Ами да де, ама аз нищо не съм получила. Освен да им напиша на самия протокол, че не съм получила никакво документация и това е. Thinking ПП Сега като погледнах датата на протокола е 01.02.2014, да не са се объркали? Може да ви е смешно с моите терзания, ама и аз съм една паника.

Последна редакция: ср, 07 май 2014, 17:38 от as-g

# 241
  • Мнения: 5 386
Астила, радвам се, че си тук отново! Hug Момичета, имам въпрос към тези, които си получиха таблета, какви документи получихте към него. Сега ми се обади един човек по телефона, че трябвало да предам приемо-предавателния протокол, който е в плика на шофьора и кога утре ми е удобно да минат да го вземат. На вас искаха ли го? Екита, жалко, че си разочарована. Confused

  Моят куриер си го прибра този протокол.
  Аз го питах и той каза, че им ги изисквали,....след като получателят се разпише.

   Черен - бял...какъвто такъв, аз бях сериозно изгубила надежда за справедлив изход от ситуацията с таблетите и вече се мислех за прецакана. Иначе, да, и аз исках бял,пък ако можеше и червен Wink, ако това изобщо има значение. Бял имам и съм доволна/само дето още имам неплатени от клиенти комплекти Фем Sad /.

П.П.
Може ли да ми дадете кодове на продукти от листовката :

 детски гребен с извита дръжка,
 синя гъбка за баня -боровинка, червена гъбка - ягода, зелен  душ-гел и розов душ-гел Севън хевън/не съм сигурна за името/, както и на кремообразния с ванилия.

Последна редакция: ср, 07 май 2014, 19:31 от *Камея

# 242
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Камея, ето ги кодовете:

 гребен - 54833,
 червена гъбка - 54858
 синя гъбка - 54866
 зелен душ гел - 10835
 розов душ гел - 42556 /Seventh Heaven/
 кремообр. с ванилия - 01818 / Winter Cocoon/

  Hug

# 243
  • Мнения: 284
Астила, радвам се, че си тук отново! Hug Момичета, имам въпрос към тези, които си получиха таблета, какви документи получихте към него. Сега ми се обади един човек по телефона, че трябвало да предам приемно-предавателния протокол, който е в плика на шофьора и кога утре ми е удобно да минат да го вземат. На вас искаха ли го? Екита, жалко, че си разочарована. Confused

Абе така си е,но все пак щеше да е хубаво да е това,което очаквах!Както казах-подарък е,но все пак имах други очаквания.Наистина много съжалявам за тези,които изпълниха условието,а не получиха таблет.Ако бях на някое от тяхното място щях да им направя една сметка от 200 лв и да не им я платя....да ме съдят ако искат...и аз ще ги съдя,че не са изпълнили условието,защото там пишеше,че при изчерпване ще бъде заменен с друг модел,а не че изобщо няма да има нищо!

# 244
  • София
  • Мнения: 4 178
Опитвам се да кача новата брошура във ФБ, но или не излиза изображението, или пък от сайта на представителя ми качва К6. Имате ли подобен проблем?

# 245
  • Мнения: 37
 Аз вече пуснах първа поръчка за тази кампания, само не разбрах за тези Spa подаръци сумата само от брошура, миникаталог и демо ли е  или и нетните се включват?! На листовката не видях уточнение и си мисля, че и нетните влизат. Ще видим. Аз имам към 65 лв.от каталог и 20-тина от нетните. Ако ми пратят комплекта-подарък, значивлизат. Ще пиша!

ПП1 Много сте мили, момичета Hug Heart Eyes  bouquet! Blush Съжалявам, че съм ви притеснила!

ПП2 Чудесно е, че си имате таблети. Аз нямам, но ако можех да избирам, щях да предпочета черен.  Peace

# 246
  • Мнения: 0
Сaмо aз ли не съм получилa прословутия тaблет  newsm78
Вече прекaлявaт и мaй ще трябвa дa звaня е кол центърa....не че имa смисъл де.....

# 247
  • Мнения: 5 386
   Благодаря за кодовете. Simple Smile
Моите листовки останаха на работа заедно с все брошури, но не съм ги раздала....а пък поръчка оформям.....За следващата кампания  съм си взела решение да не поръчвам каталози в знак на протест срещу двама клиенти, които се правят на приятно разсеяни и реално са неплатили.

Днес на улицата, на пейка, си оправях чантата с ейвънски продукти- не бяха много, слагах в торбички...и изневиделица се приближава непозната- "Извинете, може ли един каталог на Ейвън". Без да мисля отказах от раз, после поразмислих....и реших, че отказът е правилно решение. С непознати на улицата и раздаване не ми се занимава. Ще гледа в моя каталог, а после ще отиде при познат представител и ще поръча на него. Да, ама не! Освен това каталогът беше само един.

Астила, всичко се включва в сумата от 85 лв.

# 248
  • Мнения: 37
*Камея, благодаря  bouquet!

# 249
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дооообро утрооо  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2  food010 Заповядайте в новата ни тема

Общи условия

Активация на акаунт