Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Да са маха от Хазалка,че само я загрозява  Naughty
Ей  и Кирето,изтървах тая вечер,а ни мога да пия,нищо,заради антибиотика,само на ядене наблягам,ама то и не ми се яде  Crossing Arms
Тука пък никой няма ,де те бе ,айде стига сте седели на тия маси,после как ще ги мъкнете тия килограми,само аз и Гъбка сме на линия и пишем от време на време  Mr. Green

# 691
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Да са маха от Хазалка,че само я загрозява  Naughty
Ей  и Кирето,изтървах тая вечер,а ни мога да пия,нищо,заради антибиотика,само на ядене наблягам,ама то и не ми се яде  Crossing Arms
Тука пък никой няма ,де те бе ,айде стига сте седели на тия маси,после как ще ги мъкнете тия килограми,само аз и Гъбка сме на линия и пишем от време на време  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Преяли са и сега само могат да мъцнат с "Беееееее"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Явно днес ще е лабаво Mr. Green

# 692
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ама ние сме жеуезни Гъбак,при нас няма лабаво да знаеш  hahaha hahaha hahaha

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ама ние сме жеуезни Гъбак,при нас няма лабаво да знаеш  hahaha hahaha hahaha

 smile3521 smile3521

Е как  Mr. Green Жеуезарки Naughty Joy Joy Joy
И на полето с козлето Mr. Green Но няма предаване hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ама ние сме жеуезни Гъбак,при нас няма лабаво да знаеш  hahaha hahaha hahaha

 smile3521 smile3521

Е как  Mr. Green Жеуезарки Naughty Joy Joy Joy
И на полето с козлето Mr. Green Но няма предаване hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама ние упорито търсим Wi-fi  Joy Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: 298
Ирче, кво ти е, бе душа? Какъв е тоя антибиотик newsm78

А на мен болничния ми свърши и във вторник съм на работа  Sad

Верно много тъпо тука - викам си тия сигурно и другата тема са изписали докато аз скиторих насам-натам и после подпирах масата да не падне, а то само една страница изписана  Rolling Eyes

# 696
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ама ние сме жеуезни Гъбак,при нас няма лабаво да знаеш  hahaha hahaha hahaha

 smile3521 smile3521

Е как  Mr. Green Жеуезарки Naughty Joy Joy Joy
И на полето с козлето Mr. Green Но няма предаване hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама ние упорито търсим Wi-fi  Joy Joy Joy Joy

Вярно сме лудите на стадиона, пардон ... на диспансера  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 697
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче, кво ти е, бе душа? Какъв е тоя антибиотик newsm78

А на мен болничния ми свърши и във вторник съм на работа  Sad

Верно много тъпо тука - викам си тия сигурно и другата тема са изписали докато аз скиторих насам-натам и после подпирах масата да не падне, а то само една страница изписана  Rolling Eyes

Охооо, Манче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Още едно близне  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Май сме най-откачени  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 698
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

# 699
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
За зъба пия Латинке  Heart Eyes Hug да не се надуя и да предпази от инфекция,че е отворен,ама аз сама си го дозирам,то трябва по една таблетка,ама на мен хаповете са ми много големи и ги чупя на две,да ама са и много горчиви и едната половина я пия с голям зор,затова реших само половинка да пия и пак на осем часа де,ама и болка нямам ,а той каза ,че ще имам почти сигурно било ,сигурно ама  на няма нищо,само дето се тровя с тая горчилка  ooooh!

# 700
  • Мнения: 298
Защо да сме откачени, Габче.

По-скоро най-големи купонджийки  bigdance2

Лека нощ, лудетини  Laughing

# 701
  • Мнения: 298
За зъба пия Латинке  Heart Eyes Hug да не се надуя и да предпази от инфекция,че е отворен,ама аз сама си го дозирам,то трябва по една таблетка,ама на мен хаповете са ми много големи и ги чупя на две,да ама са и много горчиви и едната половина я пия с голям зор,затова реших само половинка да пия и пак на осем часа де,ама и болка нямам ,а той каза ,че ще имам почти сигурно било ,сигурно ама  на няма нищо,само дето се тровя с тая горчилка  ooooh!

Ай, милата  spoko

Опасявам се, че не е добре да чупиш хапчетата, особено ако самите те не са направени така, че да се делят. Мисля, че това важи и за антибиотиците - като ги чупиш, не може да си сигурна каква част от активното вещество приемаш, а и намалявайки дозата на своя глава, пак му се губи ефекта.

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Защо да сме откачени, Габче.

По-скоро най-големи купонджийки  bigdance2

Лека нощ, лудетини  Laughing

То едното, общо-взето, е неделимо от другото  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Лека нощ, Манче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Направени са ,има една черта по-средата ,аз за това ги и чупя,ама силно е много това нещо според мен,а и аз имам още един ден и съм при зъболекаря ,така че нищо ми няма ,даже можеше и да не ги пия ,ама аз се плакна с една вода за уста,която е за предпазване от бактерии,та и тя е оказала влияние може би,нея си я ползвам по-принцип и е много добра  Peace
Лека,Латинке  Hug Hug Hug

# 704
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Да взема и аз да кажа лека нощ за всеки случай newsm78, пък ако се появя пак, не пречи, де  Mr. Green Joy Joy
Та така, за сега, лека ноооощ  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Лека, Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт