Ейвън - нова тема ІІІ

  • 7 697
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 144
Bisi, кои течни сенки си си взела? Тези от новия каталог на стр. 33 - течен грим за очи и скули? Чудя се дали са добри?

# 61
  • Мнения: 2 596
Bisi, кои течни сенки си си взела? Тези от новия каталог на стр. 33 - течен грим за очи и скули? Чудя се дали са добри?
Не, взех си тези от 43 стр. Те са подхранващи.

# 62
  • Мнения: 144
Аха, благодаря, все пак, Bisi  Simple Smile
А някой може ли да каже нещо за течния грим за очи и скули от стр. 33 в новия каталог?

# 63
  • Мнения: 877
Много се точа на този крем за коремаи задните части на Anew.....
Някой ползвал ли е нещо стягащо и да е доволен?

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
eniena, имаше един крем на SsS - розова серия със стягащ ефект. Крема беше хубав, миришеше приятно, лекичък, попиваше бързо и нямаше никакъв ефект. Другия е от най-ниския клас Лосион за тяло с липозоми и стягащ комплекс. Мирише на крем, трудничко се разнася, но пък видимо заглажда кожата, но само времено (нямам представа колко време `щот зимата сме по-облечени). Иначе съм чувала хубави неща за лилавата серия за тяло Avon Solution, но нищо не съм ползвала.

# 65
  • Мнения: 1 116
Bisi, кои течни сенки си си взела? Тези от новия каталог на стр. 33 - течен грим за очи и скули? Чудя се дали са добри?
Не, взех си тези от 43 стр. Те са подхранващи.
И аз си взех течните сенки и спиралата, като тези от 43стр. и подхранващото червило от 45стр., много съм доволна и на цветовете случих.

# 66
  • Мнения: 2 584
Много се точа на този крем за коремаи задните части на Anew.....
Някой ползвал ли е нещо стягащо и да е доволен?

и аз се замислих след като му гледах рекламата а можете ли да ми кажете колко струва

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
редовна цена: 34,90 лв
с платинена карта (поискай от представителя) 24,50лв

# 68
  • Мнения: 2 596

Цитат
Не, взех си тези от 43 стр. Те са подхранващи.
Цитат
И аз си взех течните сенки и спиралата, като тези от 43стр. и подхранващото червило от 45стр., много съм доволна и на цветовете случих.
Цитат

Я, кажи кой цвят от сенките си взе? Аз сега съм си поръчала тази подхранващата спирала. И ако може сподели кое червило, т.е. кой цвят и наистина ли е същия като на каталога.

# 69
  • Мнения: 1 116

Я, кажи кой цвят от сенките си взе? Аз сега съм си поръчала тази подхранващата спирала. И ако може сподели кое червило, т.е. кой цвят и наистина ли е същия като на каталога.

Цветът на сенките е Iced Mocha, на червилото е Cocoa, а на спиралата Brown/Black. Аз ги поръчаха по онлайн каталог, цветът не е като този на компютъра, но аз исках точно тези цветове, ориентирах се по имената.

# 70
  • Мнения: 1 798
eniena, имаше един крем на SsS - розова серия със стягащ ефект. Крема беше хубав, миришеше приятно, лекичък, попиваше бързо и нямаше никакъв ефект. Другия е от най-ниския клас Лосион за тяло с липозоми и стягащ комплекс. Мирише на крем, трудничко се разнася, но пък видимо заглажда кожата, но само времено
Е точно тоя с липозомите за има-няма 5лв ми е любим, не го заменям с друг, попива, много добре попива, стяга кожата. Peace

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Danissa79 , а забеляза ли че е маркиран с "за последен път в брошурата". Чудя се дали да си го взема пак, че в момента изразходвам един такъв и ме чакат още два лосиона пък и съм си поръчала сега още един ooooh!. И в същото време се чудя дали пък да не си взема Стягащия лосион за тяло от Спа серията с водорасли, че и той е за последен път. Някой ползвал ли го е?
Tannita, аз преди имах червило Iced Mocha и на мен цвета много ми допада Peace. А сенките събират ли се в гънките на окото? От слабия ми поглед в/у некомпактните сенки имам само две наблюдения: мазни с формата на пастел се събираха ужасно много и такива в тубичка (някаква "куча марка") засъхват почти моментално, трайни са и въобще не се събират Flutter

# 72
  • Мнения: 2 596

Я, кажи кой цвят от сенките си взе? Аз сега съм си поръчала тази подхранващата спирала. И ако може сподели кое червило, т.е. кой цвят и наистина ли е същия като на каталога.

Цветът на сенките е Iced Mocha, на червилото е Cocoa, а на спиралата Brown/Black. Аз ги поръчаха по онлайн каталог, цветът не е като този на компютъра, но аз исках точно тези цветове, ориентирах се по имената.
В кафява гами значи. Много хубави цветове. А за спиралата, аз винаги си поръчвам кафява.

# 73
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И в същото време се чудя дали пък да не си взема Стягащия лосион за тяло от Спа серията с водорасли, че и той е за последен път. Някой ползвал ли го е?

Страхотен е!Направо ми се плаче,че го махат Cry!Даже мъжът ми ползва този лосион и душ-гела също и много ги харесва.Сега ми е казал да изпиша по няколко бройки и от двата,та поне още няколко месеца да ги ползваме.Мисля,че няма да съжаляваш,ако си го поръчаш.Досега за него имам само положителни отзиви Peace.

# 74
  • Мнения: 36 003
а наистина ли го махат или само сменят опаковката?

Общи условия

Активация на акаунт