Ейвън - нова тема ІІІ

  • 7 703
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
bubanka, цялата серия е маркирана с камбанки  newsm78

# 76
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хей момичета днес си получих Демото на новия парфям със сърцето-още не мога да преценя дали ми харесва. Може би го харесвам чак когато изветрее, инъче ми идва тежък, ама какво да се прави, ще се си наложа да го харесвам, толкова пари.... Blush

# 77
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
а наистина ли го махат или само сменят опаковката?

За съжаление незнам.Ще изчакаме новия каталог и ще разберем Peace!

# 78
  • Мнения: 1 028
Не бойте се няма да го затрият стягащия лосион,та той е един от най-продаваните продукти,просто ще излезе с пролетна опаковка.

# 79
  • Мнения: 1 798
а наистина ли го махат или само сменят опаковката?
Май ще е така Party...

# 80
  • София
  • Мнения: 10 330
И в същото време се чудя дали пък да не си взема Стягащия лосион за тяло от Спа серията с водорасли, че и той е за последен път. Някой ползвал ли го е?

Страхотен е!Направо ми се плаче,че го махат Cry!Даже мъжът ми ползва този лосион и душ-гела също и много ги харесва.Сега ми е казал да изпиша по няколко бройки и от двата,та поне още няколко месеца да ги ползваме.Мисля,че няма да съжаляваш,ако си го поръчаш.Досега за него имам само положителни отзиви Peace.
Не бойте се няма да го затрият стягащия лосион,та той е един от най-продаваните продукти,просто ще излезе с пролетна опаковка.
Едните говорят за Спа серията с водорасли а другите за този с липозомите   hahaha hahaha hahaha
Та този от Спа серията наистина го махат... а този с липозомите е за последен път в червена(свети валентинска) опаковка  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 36 051
Та този от Спа серията наистина го махат... а този с липозомите е за последен път в червена(свети валентинска) опаковка Mr. Green

ясно, така и предполагах Simple Smile

# 82
  • Мнения: 521
мога ли да ви попитам този  стягащ лосион  от серията скин соу софт хубав ли е?

# 83
  • Мнения: 2 596
мога ли да ви попитам този  стягащ лосион  от серията скин соу софт хубав ли е?
Да, тази серия цялата е хубава.

# 84
  • София
  • Мнения: 10 330
мога ли да ви попитам този  стягащ лосион  от серията скин соу софт хубав ли е?
Аз си взех тоника, мирише неверятно, ако харесваш цитруси де  Wink
За ефект... ами още не мога да преценя, кожата ми е приятна и мека, ама за стягащ ефект си трябва поне две-три седмици употреба...

# 85
  • Мнения: 8 470
Ще спра да влизам в ная тема,направо прекалихте. Laughingсега и лосион ли да си вземам,не ме изкушавайте,че хич не мога да устоя на мазила!Съзнателно не му обръщах внимание,щото съм ги натрупала една камара и сега,хоп,изненада! Wink
Един тъп въпрос от представител- EmbarassedЕдна приятелка ме пита за тоалетната вода-Summer White , а аз нищо не мога да и кажа,не съм я помирисвала.Някой да има представа,добра ли е?Тя харесва леки води от сорта на Pur Blanka-Нещо подобно ли е? newsm78

# 86
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Някой ползвал ли е от пяните за вана. Гледам има с различни аромати и май този с канела доста ме съблазнява!

# 87
  • Мнения: 8 470
Някой ползвал ли е от пяните за вана. Гледам има с различни аромати и май този с канела доста ме съблазнява!
Ползвала съм някои от тях,специално тази с канела,не, но по принцип не са лоши.Аз нямам вана и ги ползвам за душ-гел.Според мен само по миризмата се различават,иначе май са с един и същи състав.

# 88
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мерси Гарфийлд, значи става и за душ-гел? Ще пробвам и после ще пиша и като аромат как е!

# 89
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ще спра да влизам в ная тема,направо прекалихте. Laughingсега и лосион ли да си вземам,не ме изкушавайте,че хич не мога да устоя на мазила!Съзнателно не му обръщах внимание,щото съм ги натрупала една камара и сега,хоп,изненада! Wink
Един тъп въпрос от представител- EmbarassedЕдна приятелка ме пита за тоалетната вода-Summer White , а аз нищо не мога да и кажа,не съм я помирисвала.Някой да има представа,добра ли е?Тя харесва леки води от сорта на Pur Blanka-Нещо подобно ли е? newsm78

Гарфийлд, аз също съм представител. Моя клиентка си поръча първо една, после още една Summer White. Колкото пъти ходих при нея все и казвах че мирише много нежно и хубаво, а тя винаги със усмивка и задоволство ми отговаряше:"Summer White". Тогава се навих и аз и си я поръчх за себе си. Много ми допада, лека е като миризма и е от типа цветна категория. Аз преди ползвах Lyrical. Сега ще си я поръчва и сестра ми, която също доста я хареса.. Разрови се в старите каталози/ако ги пазиш/ трябва да има ароматизирана страница. Някъде към 09/2005.

Общи условия

Активация на акаунт