Ейвън - нова тема ІІІ

  • 7 721
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Някой ползвал ли е от пяните за вана. Гледам има с различни аромати и май този с канела доста ме съблазнява!
Ползвала съм някои от тях,специално тази с канела,не, но по принцип не са лоши.Аз нямам вана и ги ползвам за душ-гел.Според мен само по миризмата се различават,иначе май са с един и същи състав.

Точно така. И аз ги ползвам вместо душ гел, защото повече се пенят. Права си че се различават само по аромат. Имала съм ги всичките, абсолятно всичките, но най ми допада с аромат на пролетни цветя. Избери си сама аромата. Изгодни са и ги ползваш дълго време. Flutter

# 91
  • Мнения: 8 472
katjadjin-Много ти благодаря!  bouquetЩе се опитам да изнамеря някой стар каталог с ароматизирана страница или направо мостра. Laughing

# 92
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katjadjin-Много ти благодаря!  bouquetЩе се опитам да изнамеря някой стар каталог с ароматизирана страница или направо мостра. Laughing

Почти 98 % съм сигурна че Sumer White няма мостра, така че остава варианта със стар каталог и ароматизирана страница.. Wink[/i][/color]

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Една приятелка ме пита за тоалетната вода-Summer White , а аз нищо не мога да и кажа,не съм я помирисвала.Някой да има представа,добра ли е?Тя харесва леки води от сорта на Pur Blanka-Нещо подобно ли е? newsm78
Не знам Пур Бланка как мирише, но Съмър Уайт е лека, свежа и пролетнп-лятна миризма. Имам го...само го потурчих някъде преди месеци и не изскача, гадината, вече е време за свежи аромати.

# 94
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Момичета, пробвахте ли новата спирала "изкуствени мигли"? Аз я имам, но нещо много ми се слепват миглите като съм с нея, така че спрях да я използвам. Има ли някоя подобен "проблем" с нея?

# 95
  • София
  • Мнения: 10 335
Момичета, пробвахте ли новата спирала "изкуствени мигли"? Аз я имам, но нещо много ми се слепват миглите като съм с нея, така че спрях да я използвам. Има ли някоя подобен "проблем" с нея?
Aз я имам, и не нямам подобен проблем... може би само първата седмица в която си я слагах ми наслагваше повече, но после е ок  newsm78 Аз слагам доста от прозрачния слой и малко от черната спирала...

# 96
  • Мнения: 153
Стягащия душ-гел от SSS е много гъст и едва го вадя от опаковката, така ли е и при вас

# 97
  • София
  • Мнения: 10 335
Стягащия душ-гел от SSS е много гъст и едва го вадя от опаковката, така ли е и при вас
Май още някой се оплака от него  newsm78 аз не съм го пробвала  Wink

# 98
  • Мнения: 42
Искам да благодаря на всички мами,които пишат във форума и благодарение на които се ориентирам в това море от козметика/а и не само/.Вашите впечатления и съвети ме доведоха до по-разумни покупки/надявам се/.Нещата,който съм си купила и съм доволна-крем ретроактивен/много лек/,нощен серум с бял чай,ексфолиант и маска с праскова,душ-гел с лавандула/чуден аромат/,лосион с какао и лотос,почистваща гел-пяна/зелена/и тоник-много добри също.Нещо декоративната козметика не мога да улуча,но с ваша помощ смятам да успея!

# 99
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Искам да благодаря на всички мами,които пишат във форума и благодарение на които се ориентирам в това море от козметика/а и не само/.Вашите впечатления и съвети ме доведоха до по-разумни покупки/надявам се/.Нещата,който съм си купила и съм доволна-крем ретроактивен/много лек/,нощен серум с бял чай,ексфолиант и маска с праскова,душ-гел с лавандула/чуден аромат/,лосион с какао и лотос,почистваща гел-пяна/зелена/и тоник-много добри също.Нещо декоративната козметика не мога да улуча,но с ваша помощ смятам да успея!
Кажи само какво искаш да постигнеш и... веднага си засипана от експертни мнения [/color] Flutter

# 100
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
За лосиона с липозоми сигурни ли сте, че не се изтегля изцяло? Има камбанка не само опаковката с елхи, но и пролетната, както и стандартната... (друг въпрос, че зимната опаковка е с 1 лв по-евтина). Също са с камбанки крема за лице с липозоми (обикновената опаковка), както и овлажняващия обикновената и пролетната опаковка, кремовете за ръце от всички серии...

# 101
  • София
  • Мнения: 10 335
За лосиона с липозоми сигурни ли сте, че не се изтегля изцяло? Има камбанка не само опаковката с елхи, но и пролетната, както и стандартната... (друг въпрос, че зимната опаковка е с 1 лв по-евтина). Също са с камбанки крема за лице с липозоми (обикновената опаковка), както и овлажняващия обикновената и пролетната опаковка, кремовете за ръце от всички серии...
Лелеееее, Бу колко си наблюдателна... ама настина има камбанки на всичките  newsm78 другата събота ще разбера и ще доложа  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 36 107
някакси не ми се вярва да я свалят точно тази серия  newsm78
независимо от камбанките

# 103
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Лелеееее, Бу колко си наблюдателна...
Като настолна книга са ми каталозите Laughing
И в тоалетната държа завряни няколко стари, да прехвърлям набързо, попада инфо за неща (описания на продукти например, които вече не се правят, щом продукта не е нов)

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
момичета, аз пък съм супер разочарована от този каталог  Sad. Направо не мога да видя нито един продукт, който да ме накара да кажа: "ей сега задължително трабва да си го взема, рядко излиза на тази цена"  Crossing Arms. Направо се чудя какво да си поръчам newsm78, може би ще "кусам" някое от новите червила.... знам ли ..... муса ми изглажда добре, но пък на този етап нямам нужда от него ..... хмммм Thinking

Общи условия

Активация на акаунт