Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 37

  • 103 156
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • на път
  • Мнения: 2 804
Здравейте, нови, по-предишни и най-отдавнашни момичета в темата! wavey
milmich, много точно е описала причините, поради които не пишем толкова често. В момента съм в болнични и ми остана време да надникна тук. Утре ще ходя на ехограф и да си видя резултата от ТМ. Като се върна ще пиша, надявам се добри резултати.
.....

стискам палци за хубави новини!

Аз съм си записала час за маникюр и педикюр (без лак), боя и подстригване - стягам се за "мероприятието"  Wink.

намерих това
http://tv7.bg/%D0%A4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%82-% … html#.VCwmHVcpp71

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 19:55 от Д_Ива

# 511
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Д_Ива, благодаря за подкрепата!  Hug
Току-що се върнах от ехографа. Положението си е същото - някакво образувание в черния дроб, което се застопори на едни размери 28/22 мм и камък в десния бъбрек 8 мм. Нищо ново от предходния преглед. ТМ е 15, което е в норма. С една дума - да си свиркам и да си подхвърлям шапката! Друго ме притеснява от вчера. Когато ми поставяха золадекса, не чух да изщраква спринцовката и като погледнах към доктора, той я гледаше и я натисна. Чак тогава щракна и се прибра иглата. Тогава той малко сконфузено ми каза, че съм готова и да си ходя. Аз обаче не напипвам импланта, както обикновено и май ще чакам "гости" този месец. Дано това не ми обърка лечението.
Момичета, хубав, слънчев ден ви желая от сърце!  Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 98
Поздрави, Амазонка  Hug  За золадекса нищо не зная, защото комисията не ми го предписа преди 3 години. И при мен ТМ е в норма, много се радвам, дано много години напред не видим високите му стойности!
Слънчев и спокоен ден, момичета! Hug Hug

# 513
  • на път
  • Мнения: 2 804
...... С една дума - да си свиркам и да си подхвърлям шапката!
.....
Друго ме притеснява от вчера. Когато ми поставяха золадекса, не чух да изщраква спринцовката и като погледнах към доктора, той я гледаше и я натисна. Чак тогава щракна и се прибра иглата. Тогава той малко сконфузено ми каза, че съм готова и да си ходя. Аз обаче не напипвам импланта, както обикновено и май ще чакам "гости" този месец. ....

 Hug Хубаво е да си подсвирква човек!!!
Аз от Золадекс не разбирам нищо ...  newsm78.

# 514
  • Мнения: 15
Д_Ива, благодаря за подкрепата!  Hug
Току-що се върнах от ехографа. Положението си е същото - някакво образувание в черния дроб, което се застопори на едни размери 28/22 мм и камък в десния бъбрек 8 мм. Нищо ново от предходния преглед. ТМ е 15, което е в норма. С една дума - да си свиркам и да си подхвърлям шапката! Друго ме притеснява от вчера. Когато ми поставяха золадекса, не чух да изщраква спринцовката и като погледнах към доктора, той я гледаше и я натисна. Чак тогава щракна и се прибра иглата. Тогава той малко сконфузено ми каза, че съм готова и да си ходя. Аз обаче не напипвам импланта, както обикновено и май ще чакам "гости" този месец. Дано това не ми обърка лечението.
Момичета, хубав, слънчев ден ви желая от сърце!  Heart Eyes

Не се притеснявай Hug , и при мен не винаги са ми натискали буталото докато щракне , достатъчно е само  стигне до спринцовката , импланта със сигурност е вътре. Не съм имала проблеми , последния Золадекс ми го правиха тук  в Германия и беше по същия начин , докторът щракна и прибра иглата , чак след като извади спринцовката .


Хубава вечер от мен , момичета , бъдете силни и да знаете , че няма невъзможни неща.  bouquet


# 515
  • Мнения: 98
Бравооо, @tani4kaaaa, само така! Хубаво е успокоението относно Золадекса, но аз много се зарадвах за новото място, супер! Дори и да ти е трудно сега, със сигурност само по- добре и по- добре ще бъде Hug Hug Hug

# 516
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Благодаря, ви момичета за хубавите и успокоителни думи!   bouquet
Слънчогледите, Таничка, откога не сме се засичали!?  Hug  Танче, започна ли да свикваш там? Ти си "опитна пушка" и вярвам, че където и да отидеш, професионализмът  ти си казва думата. Успех!!!
Лека и спокойна вечер!

# 517
  • Мнения: 9
Здравейте всички!
Аз още съм жива,ако някой ме помни.Най сетне си надвих на ината и ходих по доктори и комисии.Това,което ми определят като лечение е ендоксан и майосет на 21-28 дни - четири курса.
На някой вливани ли са му?Колко е зле после?Като четох,четох и още повече изпаднах в ужас...едно сърце май ми е останало здраво и то ще замине.Чудя се да вървя ли на друго място,дали има други по-леки варианти на лечение или това е  единственото възможно в момента? newsm78

# 518
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
Здравейте всички!
Аз още съм жива,ако някой ме помни.Най сетне си надвих на ината и ходих по доктори и комисии.Това,което ми определят като лечение е ендоксан и майосет на 21-28 дни - четири курса.
На някой вливани ли са му?Колко е зле после?Като четох,четох и още повече изпаднах в ужас...едно сърце май ми е останало здраво и то ще замине.Чудя се да вървя ли на друго място,дали има други по-леки варианти на лечение или това е  единственото възможно в момента? newsm78
Мими, радваме се, че си жива, но припомни какво лекуваше?Simple Smile

# 519
  • Мнения: 9
 
Мими, радваме се, че си жива, но припомни какво лекуваше?Simple Smile
[/quote]

 Sunglasses рак на гърдата - още няма резултат от биопсията #Crazy

# 520
  • Мнения: 1 059
Мими, повечето от нас са били на Ендоксан, той  е част от ФЕК, не знам защо при тебе
е самостоятелно. Не те ли оперираха, спомням си, че беше съгласна на мастектомия?
 Момичета, реших за започвам ваксината Искадор или някое от подобните му на основата на бял
имел- Изорел, Лектинол, Еуриксор, Хеликсор. Ако имате някаква информация за тези ваксини,
има ли ги в Гърция или Турция, моля да ми пишете. Аз открих, че Боарон имат viscum album гранулки, но не ги намирам и него у нас. Иначе екстракт от бял имел има и в Ай херб,
но не знам дали е подходящо, няма никакво описание.

# 521
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Veniz, за какво се ползва тази ваксина и инжекционна ли е?! Предполагам, че е за имунитета. Как се процедира с нея?
mimi64, не се притеснявай и се лекувай както ти кажат докторите. Щом сърцето ти е здраво, значи няма да имаш проблеми. Ако си мислим за всички странични ефекти от лекарствата, отдавна да нямаше хора да пишат и четат в тази тема. Споко и стъпка по стъпка ще преминеш през лечението. Важно е да имаш вяра и търпение!  Hug

# 522
  • Мнения: 1 059
Амазонка, белият имел го дават, че помага срещу метастазирането на рака, а също и за
удължаване на живота при пациенти с метастази. За Искадор научих от първата онколожка,
която пое моя случай, за съжаление тя напусна диспансера. Миналата седмица се запознах
с една млада жена, която слага Искадор, каза че се чувства добре, че се е вдигнала на крака
(тя е от 6 години на химиотерапия). Поръчва го директно от Веледа Австрия, излизало около
300 евро (14 ампули) мисля, че в началото се слага по една инжекция през ден, после се разрежда.
Изорел май излиза по-евтино, сега проучваме май го има и в Италия.
.

# 523
  • София
  • Мнения: 43
Д_Ива,какво се случва с теб,мина ли операцията? Мисля те, момиче! Thinking

# 524
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Да се похваля! Най-сетне ми дойде реда за сцинтиграфия на кости. След 7 месеца чакане на 16.10. ще ходя. Стискайте палци всичко да е наред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт